• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
 ساب زدن سنگ کف برای چه مکانی هایی اهمیت دارد؟

 ساب زدن سنگ کف برای چه مکانی هایی اهمیت دارد؟

ساب زدن سنگ کف یکی از بهترین روش هایی می باشد. که امروزه برای درخشان کردن سنگ کف خانه ها از آن استفاده می شود. به احتمال زیاد بسیاری از شما این سوال را بپرسید. که در چه مواقعی ساب زدن سنگ کف نیاز است؟

هنگامی که سنگ کردن کف یک خانه تمام می شود. معمولا بر روی سنگ ها مقدار زیادی مصالح ساختمانی باقی می ماند. همچنین در بعضی از مواقع ممکن است. که کف ساختمان حتی بعد از سنگ شدن نیز تراز نشود‌. همین امر باعث می شود. که کف خانه حالت یک دستی نداشته باشد. در این مواقع بهترین روش برای زیبا کردن و یک دست کردن کف خانه ساب زدن سنگ کف می باشد.

زیرا در این روش یک لایه کامل از روی سنگ ها برداشته می شود. و سنگ های کف ساختمان بسیار درخشان می شوند‌. همچنین بهتر است بدانید چون این لایه به واسطه دستگاه های مخصوص برداشته می شود. در تمام سطح خانه حتی شما نمی توانید یک سانت اختلاف پیدا کنید.

ساب زدن سنگ کف با فرز

گاهی اوقات کف یک مکان به گونه ای است. که نمی توان برای ساب زدن آن از دستگاه های ساب زنی استفاده کرد. در این گونه از مواقع تنها روشی که می توان با استفاده از آن چنین مکان های را درخشان کرد.

ساب زدن سنگ با فرز می باشد. اما بهتر است بدانید سال زدن سنگ با فرز را تنها افرادی می توانند انجام دهند. که مهارت بالایی در این گونه از کارها دارند. چون کوچکترین بی احتیاطی باعث می شود. سنگ به وسیله فرز برش داده شود. و یا کاملا بشکند. ما در این جا روش ساب زدن سنگ را با استفاده از فرز برای شما به طور کامل بیان کرده ایم.

مرحله اول ساب زدن سنگ با فرز

این کاری که هنگام ساب زدن با فرز باید انحام دهید. پاکسازی محل مورد نظر از هر گونه آشغال و گرد خاک می باشد.‌ بعد از پاک کردن باید به خوبی کف مکانی را که می‌خواهید. ساب زنی کنید بشویید. برای شستشو بهتر است از دستگاه مخصوص شستشو استفاده کنید.‌ اما معمولا مکان هایی که به واسطه فرز سنگ سابی می شوند. را نمی توان به با دستگاه شستشو داد. چون مکان های هستند. که قابلیت دسترسی به آن ها دشوار است. و یا سطح آن ها بسیار کم می باشد. مانند راه پله های بسیار باریک. بنابراین بهتر است که برای شستشوی آن ها از پد های بسیار نرم استفاده کنید. تا سنگ ها به خوبی شستشو داده شوند.

مرحله دوم ساب زدن سنگ با فرز

بعد از شستشو باید به واسطه پارچه های بدون پرز به خوبی نم آن را بگیرد و خشک کنید.حال باید سطح سنگ مورد نظر با استفاده از دستگاه فرز و توسط یک فرد بسیار ماهر در این زمینه ساب زنی شود.

بعد از ساب زنی سنگ باید سطح مورد نظر را از خرده ریز های سنگ ساب داده شده پاک کنید. توجه داشته باشید اگر قصد شستشوی سطح مورد نظر را برای پاک کردن دارید. نباید آب را از راه آب های باریک خارج کنید.‌ زیرا این آب با سنگ ریزه قاطی می باشد. و باعث مسدود شدن آب راه های باریک می شود.

قیمت ساب زدن کف

قیمت ساب زدن کف به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین خاطر یک قیمت واحد را نمی توان برای آن بیان کرد. همچنین بهتر است. بدانید که شرکت های مختلف برای انجام این کار قیمت های متفاوتی دارند.

کفسابی سنگ خانگی

سنگ خانگی نقش بسیار مهمی در زیبایی خانه ها دارد. در صورتی که این سنگ ها درخشندگی خود را از دست بدهند. و کدر شوند‌ خانه زیبایی خود را از دست می دهد‌. به همین خاطر افراد زیادی وجود دارند. که هر چند سال یک بار اقدام به کفسابی سنگ های خانه خود می کنند. تا همیشه خانه ای درخشان و زیبا داشته باشند.

 ساب زدن سنگ کف برای چه مکانی هایی اهمیت دارد؟

معمولا امروزه برای درخشان کردن که مکان های مختلفی از روش کفسابی استفاده می شود. اما مکان هایی وجود دارند که انجام این کار برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. ما در این جا چند مورد از این مکان ها را به شما معرفی کرده ایم.

ساب زدن سنگ کف تالار های پذیرایی

در تالار های پذیرایی معمولا مراسم عروسی و تولد زیادی برگزار می شود. یکی از رازهای موفقیت هر تالار زیبایی و شکیل بودن آن می باشد. معمولا در تالار ها درخشان بودن کف می تواند. باعث انعکاس نور در محیط شود. که همین امر باعث زیباتر دیده شدن تالار می شود.

اما چون میزان رفت و آمد در این گونه از مکان ها ها زیاد است. معمولا سنگ های کف بعد مدت کمی درخشانی خود را از دست می دهند. و به هیچ وجه نمی توان آن ها را با شستشو های مکرر نیز درخشان کرد‌.

بنابراین تنها روشی که می تواند. باعث درخشش دوباره کف اینگونه از مکان ها شود ساب زدن سنگ کف می باشد. همین امر باعث شده است. که صاحبان تالار های پذیرایی بسیار از این روش استقبال کنند. زیرا با استفاده از این روش دیگر نیاز نیست که هر چند سال یکبار کفپوش های تالار خود را تعویض کنند.

ساب زدن سنگ کف نمایشگاه های اتومبیل

به احتمال زیاد اگر تاکنون به نمایشگاه های اتومبیل مراجعه کرده باشید. متوجه شده اید که کف آن ها بسیار درخشان و‌ تمیز می باشد. بهتر است بدانید در صورتی که کف یک نمایشگاه براق و درخشان باشد. باعث می شود که ماشین ها به صورت بهتری به چشم بیایند. بنابراین می توان گفت درخشانی کف به جلب نظر مشتری کمک می کند.

اما چون میزان رفت و آمد ماشین ها در اینگونه از مکان ها زیاد است. خیلی زود بر روی کف نمایشگاه ها، رد چرخ ماشین ها باقی می ماند. و سنگها درخشانی خود را از دست می دهند. ساب زدن سنگ کف توانسته است. در چند سال گذشته کمک زیادی به نمایشگاه داران ماشین بکند. زیرا با استفاده از این روش می توانند به راحتی خراش هایی که بر اثر چرخ ماشین ها روی سنگ کف نمایشگاه ایجاد شده اند. را از بین ببرند و یک درخشندگی ویژه به سنگ ها ببخشند.

ساب زدن سنگ کف لابی مجتمع های بزرگ

لوکس بودن مجتمع های  مسکونی و تجاری  تاثیر زیادی بر روی میزان قیمت واحد های آن ها دارد. یکی از اولین مکان هایی که در هر مجتمع دیده می شود. و شیک بودن آن اهمیت زیادی دارد لابی می باشد.

لابی یک مجتمع زمانی شیک و لوکس به چشم می آید. که کف تمیز و درخشانی داشته باشد. اما هر چقدر هم که سازنده ساختمان از سنگ های نفیس برای این گونه از مکان ها استفاده کند.

چون میزان رفت و آمد در لابی یک ساختمان  زیاد است. سنگ های کف آن بعد از چند سال درخشندگی خود را از دست می دهند. و باعث می شوند لابی و مجتمع به طور کامل ظاهر شکیل خود را از دست بدهد. به همین خاطر در چند سال گذشته صاحبان مجتمع های تجاری و مسکونی استقبال بسیار زیادی را از روش ساب زدن سنگ کف کرده اند.

سنگ ساب دستی

سنگ ساب های دستی دارای اندازه کوچکی هستند. هنگامی که نمی توان از سنگ ساب های تک فاز و سه فاز استفاده کرد. این نوع از دستگاه کارایی زیادی دارند. همچنین بهتر است بدانید. که معمولا از سنگ ساب های دستی برای ساییدن سنگ کابینت ها و‌اپن استفاده می کنند. چون به خاطر اندازه مناسبی که دارد می تواند هر سطحی را با هر اندازه ای بسابد.

 

کفسابی پلاس