• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
کفسابی سنگ های خانگی

کفسابی سنگ خانگی با رضایت【100درصدی】در 1402!

به احتمال زیاد تاکنون شما به مکان هایی مراجعه کرده اید که کف بسیار براق و یکدستی دارند. معمولا افراد با دیدن چنین مکان های علاقه دارند. که کف خانه های خود را به این شکل تمیز کنند. تا درخشانی سنگ های کف خانه باعث زیبایی بیشتر آن شود. اما بیشتر افراد نمی دانند چگونه سنگ های کدر خانه خود را درخشان کنند‌. اگر شما نیز جز این افراد هستید بهتر است بدانید سنگ های کدر خانه شما تنها با کفسابی خانه درخشان می شوند. چون در این روش یک لایه کلی از روی تمام سنگ های کف برداشته می شود. که همین امر باعث می شود تا سنگ ها حالت نو و براقی داشته باشند.

کفسابی سنگ های خانگی

سنگ های خانگی بیشتر از سایر سنگ ها در معرض ریزش مواد اسیدی هستند. چون معمولا خانم های خانه دار برای تمیز کردن بخش خاصی از خانه از جوهر نمک و مواد اسیدی استفاده می کنند. گاهی اوقات هنگام کار و عبور از قسمتی از خانه که کف آن سنگ می باشد. ممکن است جوهر نمک بر روی سنگ ها بریزد.
توجه داشته باشید که هر گاه مواد اسیدی بر روی سنگ های خانگی بریزند. به طور کلی باعث تغییر رنگ آن ها می شوند. همین امر باعث می شود تا سنگ های خانگی جلوه بدی داشته باشند. همچنین چون سنگ های خانگی بسیار مورد توجه افراد هستند. کوچکترین خراشی اگر بر روی آن ها وجود داشته باشد. باعث کهنه دیده شدن سنگ ها می شود. کفسابی سنگ های خانگی حتما باید با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار انجام شود. تا باعث افزایش کیفیت و مقاومت این نوع از سنگ ها شود.

مهم ترین دلایلی که باعث نیاز به کفسابی سنگ های خانگی می شوند

 • گاهی اوقات کف خانه به خوبی تراز نمی شود. به همین خاطر هنگامی که کاشی کار کف ساختمان را سنگ می کند. ممکن است در پایان کار شاهد این باشیم که پستی و بلندی های زیادی در کف خانه ما وجود داشته باشد. تنها راهی که می توانیم با استفاده از آن این مشکل را برطرف کنیم. این است که به واسطه کفسابی سنگ های خانگی یک لایه کلی را از روی سنگ های کف خانه برداریم. تا سطح کاملا یک دستی به وجود آید.
 • هرگاه که زمان زیادی از سنگ کردن کف خانه می گذرد. شکستگی ها، ترک خوردگی و خراش زیادی بر روی سنگ های خانگی به وجود می آید. این موارد باعث می شوند. سنگ های خانگی به طور کامل زیبایی خود را از دست بدهند‌‌. بسیاری از بانوان خانه دار که به زیبایی خانه خود اهمیت میدهند .به دنبال راهی هستند تا بتوانند این ترک خوردگی ها و خراش ها را از روی سنگ های خانه بردارند. تنها راهی که باعث از بین رفتن این خراش و ها ترک خوردگی ها می شود. کفسابی سنگ های خانگی می باشد. چون در این روش ابتدا شکستگی ها و ترک خوردگی ها ترمیم می شوند سپس با توجه به عمق خراش های موجود بر روی سنگ یک لایه از آن برداشته می شود. با این کار هر گونه شکستکی، ترک خوردگی و خراش روی سنگ از بین می رود.
 • همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم ریزش مواد اسیدی برردی سنگ های خانگی نیز یکی دیگر از دلایلی می باشد که این نوع از سنگ ها به کفسابی نیاز پیدا می کنند.

کفسابی در تهران

کفسابی باعث درخشان شدن کف ساختن ها می شود که همین امر باعث شیک دیده شدن ساختمان ها می شود‌. در بیشتر ساختار های تجاری تهران از کفسابی استفاده می شود. تا به واسطه آن نظر مشتریان را جلب کنند‌. کفسابی در تهران رونق بسیار زیادی دارد. چون تهران یکی از آلوده ترین هوا هارا دارد که باعث کدر شدن سنگ ها می شود.

کفسابی سنگ مرمر

سنگ مرمر یکی از زیبا ترین و حساس ترین نوع سنگ هایی می باشد. که برای سنگ کف ساختمان ها از آن استفاده می کنند. سنگ مرمر بسیار حساس است و با کوچکترین تماسی با مواد اسیدی و حتی چای و قهوه تغییر رنگ می دهد. اما با این حال افراد زیادی وجود دارند که برای سنگ کردن کف خانه خود از سنگ مرمر استفاده می کنند. چون این نوع از سنگ به طور ویژه ای باعث درخشندگی و زیبایی خانه ها می شود.

همچنین در رابطه با کفسابی سنگ مرمر باید بدانید اگر کفسابی این نوع از سنگ به افراد ناوارد سپرده شود. حتما سنگ آسیب می بیند. چون سنگ های مرمر خیلی زود ترک برمیدارند و می شکنند. به همین خاطر اگر در حین کفسابی کوچکترین مشکلی به وجود آید. ممکن است سنگ مرمر کف خانه شما بشکند و شما مجبور به تعویض آن شوید. برای جلوگیری از به وجود آمدن این گونه مشکلات هنگامی که می خواهید اقدام به کفسابی سنگ مرمر بکنید حتما به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید تا افراد ماهری را به شما معرفی کنند. چون تنها در این صورت مشکلی برای سنگ کف ساختمان شما به وجود نمی آید.

کفسابی سنگ گرانیت

سنگ گرانیت یکی از سنگین ترین مصالح ساختمانی می باشد که برای مسطح کردن کف خانه ها از آن استفاده می شود. این نوع از سنگ برخلاف وزن سنگینی که دارد به راحتی تغییر رنگ می دهد.

همین امر باعث شده است که ساختمان هایی که از این نوع سنگ برای کف آن ها استفاده شده است. بیشتر از سایر ساختمان ها نیاز به کفسابی پیدا کنند‌. همچنین بهتراست بدانید سنگ های گرانیتی بسیار بافت سختی دارند. و نمی توان برای از بین بردن تغییر رنگ های ایجاد شده بر روی آن ها از روش خراش دادن استفاده کرد.

تنها راهی که می توان با استفاده از آن سنگ های گرانیتی آسیب دیده را ترمیم و یک دست کرد کفسابی سنگ گرانیت می باشد. این کار توسط افراد ماهر و به واسطه دستگاه های پیشرفته انجام می شود. به همین خاطر می تواند به خوبی سنگ های گرانیت کف ساختمان هارا درخشان کند.

مهم ترین دلیل کفسابی سنگ گرانیت

گاهی اوقات هنگام ساختمان سازی بر روی سنگ های گرانیتی کف ساختمان ها مصالح ساختمانی مختلفی مانند: سیمان، گچ و رنگ ریخته می شود. این نوع از مصالح ساختمانی به راحتی از روی سنگ های گرانیتی پاک نمی شوند.

و چون سنگ های گرانیتی دارای قیمت بسیار بالایی می باشند. نمی توان ریسک کرد و برای پاک کردن آن ها از روش های سنتی که دیگر جوابگو نیز نمی باشند استفاده کرد. به همین خاطر کفسابی سنگ گرانیت بهترین روش برای پاک کردن این گونه ازمصاله از روی سنگ های کف می باشد.

کفسابی سنگ هرسین

سنگ هرسین ساده ترین و براق ترین سنگی می باشد که برای سنگ کردن کف ساختمان ها از آن استفاده می شود. یکی از دلایلی که باعث می شود سنگ هرسین نسبت به سایر سنگ ها بیشتر به کفسابی نیاز داشت باشد. این است سطح این نوع از سنگ بسیار براق می باشد و در مدت زمان کمی درخشندگی خود را دست می دهد.

بنابراین برای درخشان نگه داشتن آن باید هرچند وقت یک بار اقدام به کفسابی سنگ هرسین بشود.همچنین بهتر است بدانید که سنگ هرسین چون یکی از سنگ های رسوبی می باشد و تحت فشار بسیار زیادی به وجود آمده است.

دارای بافت بسیار سختی می باشد و با هر بار کفسابی به هیچ وجه آسیب نمی بیند بلکه برعکس طول عمر آن نیز افزایش داده می شود. بنابراین اگر برای کف ساختمان خود از سنگ هرسین استفاده کرده اید بهتر است هر چند وقت یک بار اقدام به کفسابی ساختمان خود بکنید.

 

کفسابی پلاس