• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
مزایای استفاده از پولیش سنگ در کفسابی سنگ

مزایای استفاده از پولیش سنگ در کفسابی سنگ

به احتمال زیاد اگر در زمینه ساختمان سازی فعالیت می کنید. و یا در این باره مطالعه کرده اید حتما تا به حال با کلمه کفسابی آشنا شده اید. بهتر است بدانید کفسابی امروزه برای کاربرد های مختلفی مانند هموار کردن کف ساختمان ها و درخشان کردن سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کفسابی در گذشته تنها برای مکان های خیلی مهم مانند: هتل های بزرگ و تالار های مهم مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما امروزه از کفسابی به منظور های مختلفی برای همه مکان ها استفاده می کنند‌.

همین امر باعث شده است افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند. بسیار شغل پر سودی داشته باشند. روش های مختلفی برای کفسابی به وجود آمده که با استفاده از دستگاه های متفاوتی صورت می گیرند.

کفسابی سنگ

کفسابی سنگ ساختمان ها با استفاده از دستگاه های سنگ سابی صورت می گیرد. در واقع کفسابی سنگ می تواند. تمام عیوب سنگ های کف مانند: ناهمواری سطح آن ها، خش های موجود بر روی سنگ ها، لکه های سیاه و قهوه ای موجود بر روی سنگ ها و سوراخ های ریز موجود در سنگ ها را برطرف کند. ما در اینجا روش کفسابی سنگ را به طور کامل برای شما بیان کرده ایم.

مرحله اول کفسابی سنگ

1. در مرحله اول باید از یک لقمه بسیار زبر مانند: لقمه ۳۰ استفاده شود. تا به طور کامل هر نوع پستی و بلندی که بر روی سطح سنگ ها وجود دارد. برطرف شود. زیرا این نوع از لقمه بسیار زبر می باشد. و می تواند به خوبی تمام ناهمواری ها را برش دهد.

2. هنگامی که سطح سنگ ها را با استفاده از لقمه ۳۰ ساب میزنیم. تقریبا یک سطح کاملا زبر به وجود می آید. که باید با استفاده از لقمه ۶۰ زبری آن را بگیریم. زیرا این لقمه دارای بافت نرم تری نسبت به لقمه قبلی است. و میتواند به خوبی کف ساختمان ما را از حالت زبری خارج کند.

3. گاهی اوقات سنگ ها و رزین و بتونه در یک سطح نیستند. تنها لقمه ای که می تواند. رزین و بتونه را بر دارد لقمه ۱۲۰می باشد. زیرا لقمه ۱۲۰می تواند به راحتی سطح سنگ و رزین را همسان کند.

مرحله چهارم کفسابی سنگ

4. بعد از همسان سازی کف تازه عملیات کفسابی سنگ با استفاده از لقمه ۲۰۰ آغاز می شود. در واقع این مرحله کف را برای پرداخت ساب آماده می کند.

5. بعد از مرحله قبلی باید رد تمام ساب ها از روی سنگ های کف پاک شود. این کار تنها با استفاده از لقمه لاکی امکان پذیر است. چون این نوع از لقمه می تواند به راحتی هر ردی را از روی سنگ ها پاک کند.

6. بعد از استفاده از تمام لقمه های گفته شده. افراد ماهر در این زمینه برای ساب زدن سنگ کف از لقمه ۶۰۰استفاده می کنند. چون این لقمه دارای ساختار بسیار نرمی است. و تقریبا کار سمباده را انجام میدهد.

7. لقمه ۸۰۰یکی از لقمه هایی می باشد که می تواند. به طور ویژه ای کیفیت کفسابی سنگ را بالا ببرد. به همین خاطر از این لقمه تنها برای مراکز و خانه هایی که هزینه زیادی برای کفسابی پرداخت کرده اند. استفاده می شود.

8. درصورتیکه که افراد بخواهند به طور ویژه کفسابی سنگ ساختمان خود را انجام دهند. بعد از اتمام مراحل بالا فردی که کفسابی ساختمان آن ها را انجام داده است. پیشنهاد نانو ساب می‌دهد. زیرا با استفاده از نانو ساب یک لایه نانو روی سنگ های ساییده شده قرار میگیرد. و به خوبی از آن ها تا آخر عمر محافظت می کند به طور بسیار خوبی به سنگ ها جلوه درخشانی می دهد.

9. بعد از تمام شدن این مراحل باید حداقل تا ۲۴ ساعت هیچ چیزی بر روی سنگ ها قرار نگیرد. تا سطح درخشان آنها از بین نرود.

ساب سنگ کف

سنگ را می توان گرانترین کفپوش ساختمان دانست. اما اگر زمان زیادی از سنگ کردن کف ساختمان ما بگذرد. سنگ ظاهر کثیف و کدری به خود می گیرد و باعث می شود. زیبایی ساختمان ما کم شود. بسیاری از بانوان خانه دار با استفاده از مواد شوینده مختلفی اقدام به شستن سنگ های کدر می کنند. تا شاید بتوانند آنها را مانند گذشته درخشان کنند‌.

بهتر است بدانید بجز ساب سنگ کف هیچ راه دیگری برای درخشان کردن این نوع از سنگ ها وجود ندارد. زیرا ساب سنگ کف دارای مراحل مختلفی است و در هر مرحله تقریبا ۱تا۵ میلیمتر از سنگ ساییده می شود. به همین خاطر تمام کثیفی ها و خش هایی که باعث کدر دیده شدن سنگ می شوند به خوبی برداشته می شوند و سنگ ظاهر کاملا زیبا و درخشانی پیدا می کند. به همین منظور امروزه صاحبان ساختمان هایی که زمان زیادی از ساخت آنها گذشته است. اغلب اقدام به ساب سنگ کف می کنند.

پولیش سنگ

پولیش سنگ در واقع یک ماده کاملا شیمیایی می باشد. که شرکت های کف سابی سنگ از آن برای براق و درخشان کردن سنگ های کف استفاده می کنند. زیرا ساختار این ماده به گونه ای است. که هنگامی که برروی سنگ ها بعد از ساییده شدن قرار میگیرد می تواند به خوبی آن ها را درخشان و براق کند.

مزایای استفاده از پولیش سنگ

● پولیش سنگ با قرارگیری بر روی سنگ ها آنها را به خوبی درخشان می کند. و باعث بهتر دیده شدن ساختمان می شود.

● این ماده شیمیایی هم به صورت مایع و هم به صورت جامد یعنی واکس وجود دارد. و قیمت بالایی نیز ندارد.

● پولیش سنگ می تواند به خوبی تمام درز های موجود بر روی سنگ های کف را بگیرد.

● این ماده به خوبی توانایی عایق کردن هر نوع سنگی را دارد. همین امر باعث می شود. سنگ های پولیش شده در برابر نفوذ آب مقاوم شوند. و طول عمر بالایی داشته باشند.

● همچنین بهتر است. بدانید پولیش می تواند از لغزش هر نوع سنگی جلوگیری کند.

● سنگ هایی که روی آن ها پولیش قرار میگیرد. در برابر هر نوع اشعه ای مقاوم می شوند.

● سنگ های پولیش شده می توانند. به خوبی نور خورشید را انعکاس دهند. و زیبایی ساختمان را دو چندان کنند.

روش انجام پولیش سنگ

● ابتدا باید نوع سنگ شما مشخص شود. تا پولیش مناسب آن تهیه شود. چون هر سنگ پولیش خاصی دارد.

● بعد از مشخص شدن نوع پولیش باید سطح سنگ ها از هر نوع آلودگی پاک شود. و لکه های سخت نیز به واسطه سنگ سابی از بین بروند. سپس سطح سنگ ها به خوبی شسته و خشک شود.

● در صورتیکه که قصد دارید از پولیش مایع استفاده کنید. آن را در دستگاه مخصوص بریزید. و بر روی تمام سطح سنگ ها بپاشید. ولی اگر قصد دارید از پولیش واکس استفاده کنید. آن را بر روی سنگ ها بریزید. و سنگ ها را به قسمت های مختلفی تقسیم کنید. و تمام سطح سنگ ها را با استفاده از پولیش کاملا بپوشانید.

● بعد از انجام کار های بالا اجازه دهید پولیش به خوبی خشک شود. تا شما سطحی درخشان داشته باشید. زیرا در صورتی که پولیش به خوبی خشک نشود کیفیت کار پایین می آید.

کفسابی پلاس