• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
راهنمای خرید پیچ رولپلاک نمای ساختمان

گاهی اوقات هنگام سنگ کاری نمای ساختمان سنگ کار سهل انگاری می کند. و به خوبی تمام محفظه ها را نمی پوشاند‌. همین امر موجب می شود. که در فصل زمستان و هنگام بارش باران بر روی نمای ساختمان آب باران به لایه های زیرین سنگ نما نفوذ کند و یخ ببند.

همانگونه که میدانید هنگامی که آب یخ میبندد حجیم می شود. به همین خاطر در این گونه از مواقع همین آب باعث جدا شدن سنگ از نما می شود. برای حل این گونه از مشکلات افراد اقدام به پیچ رولپلاک سنگ نما ساختمان خود می کنند.

و با استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ نما تمام سنگ های آسیب دیده و جدا شده از نما را پیچ رولپلاک می کنند. سپس بعد از تعمیر کلی نما جای پیچ ها را با رنگ یا بتونه کاملا محو می کنند.

پیچ رولپلاک سنگ نما چیست و کاربرد انواع آن

پیچ رولپلاک سنگ نما در واقع به تعمیر و سفت کردن تمام سنگ های نما به واسطه پیچ و مهره گفته می شود. این روش بیشترین کاربرد را برای ساختمان های بزرگ با نمای سنگی ریز دارد. که میزان سنگ به کار رفته در آن ها بسیار زیاد است.

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان ارزانترین روش تعمیر نمای سنگی می باشد. که میتواند تا سالیان زیادی سنگ نمای شما را از افتادن و خراب شدن حفظ کند. پیچ رولپلاک نما دارای انواع مختلفی هستند. که هر کدام کاربرد خاصی دارند ما در اینجا بعضی از آن ها ا به شما معرفی کرده ایم.

پیچ و رولپلاک ساده

این نوع از پیچ و رولپلاک نما دارای رولپلاکی از جنس پلاستیک ساده می باشد.  همین امر باعث می شود اگر در مدت زمان طولانی نیز بر روی هر نوع سنگی قرار بگیرد باعث سایش و تغییر رنگ در آن نشود. به همین خاطر می توان از آن برای انواع سنگ نما ها استفاده کرد.

پیچ و رولپلاک لبه دار

ساختار پیچ و رولپلاک لبه داربه گونه ای است که بر روی دیواره بیرونی و قسمت پایینی آن یک لبه براق کوچک قرار دارد. جنس رولپلاک این نوع از پیچ ورولپلاک پلاستیک و فیبر می باشد. در واقع می توان گفت این نوع از پیچ و رولپلاک هم همان کاربرد نوع ساده را دارد‌. چون جنس سازنده آن ها تقریبا مشابه است.

پیچ و رولپلاک شاخک دار

پیچ رولپلاک شاخک دار بر روی بدنه بیرونی خود شاخک هایی دارد. که باعث میشوند از آن ها برای سنگ نما های بسیار محکم و سخت استفاده کنند.

پیچ ورولپلاک خار دار

رولپلاک این نوع از پیچ و رولپلاک برآمدگی هایی شبیه به خار برروی بدنه خود دارد. از این نوع پیچ ورولپلاک برای سفت کردن نما های کوارتز که بسیار مقاوم هستند استفاده می شود. زیرا این نوع از سنگ به راحتی ترک بر نمی‌دارد و نمی شکند.

پیچ و رولپلاک پروانه ای

ساختار پیچ و رولپلاک پروانه ای به صورتی است که بعد از بسته شدن پیچ دو پره آن که در قالب سازه ها قرار میگیرند باز می شوند. برای ساخت این محصول هم از فلز و هم از پلاستیک استفاده می شود. درواقع می توان گفت پیچ رولپلاک پروانه ای برای بسیاری از نما های بتنی، آجری، کوارتز، تراورتن و نما هایی که پشت آن ها رابیتس به کار برده می شود مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع از پیچ رولپلاک نما می تواند به راحتی هر نوع سنگ نمایی را محکم کند و بیشترین استفاده را در این صنعت دارد.

رول پرچ رولپلاک ساده

ساختار این نوع از رولپلاک به گونه ای است که بر روی بدنه آن دانه های دو و چهار وجود دارد. این نوع از پیچ رولپلاک برای انواع نما ها مناسب می باشد. و می توان از آن برای محکم کردن تمام نما ها استفاده کرد.

علت استفاده زیاد از آن این است که به راحتی به سطح محکم تمام نما ها نفوذ می کند. برای نصب این نوع از پیچ رولپلاک تنها کافی است. از مته مخصوص آن ها برای سوراخ کردن سنگ ها استفاده کنید. سپس بااستفاده از یک چکش کوچک رول پرچ را به دیوار بکوبید‌. حال بعداز بستن پیچ رولپلاک خود به خود باز می شود و به خوبی به بدنه سوراخ ایجاد شده می چسبید.

راهنمای خرید پیچ رولپلاک نمای ساختمان

هنگامی که میخواهید اقدام به خرید پیچ رولپلاک نمای ساختمان کنید. باید حتما به یک سری از نکات توجه کنید تا بتوانید خریدی مناسب داشته باشید. ما در اینجا بعضی از مهم ترین نکاتی که شما باید هنگام خرید از آن ها آگاه باشید را بیان کرده ایم.

سایز پیچ رولپلاک نما

معمولا رولپلاک های پیچ و رولپلاک ساختمان در انواع سایز تولید می شوند. به همین خاطر شما باید قبل از خرید با فردی که قصد دارد. پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما را انجام دهد مشورت کنید. تا مناسب ترین سایز را با توجه به نوع سنگ نمای ساختمان به شما معرفی کند. در این صورت شما می توانید به راحتی هنگام خرید پیچ رولپلاک نمای ساختمان سایز مناسب  را تهیه کنید.

نوع پیچ رولپلاک نما

هنگامی که می خواهید اقدام به خرید پیچ رولپلاک ساختمان کنید. باید حتما این موضوع را به فروشنده اطلاع دهید. تا پیچ رولپلاک مخصوص نمای ساختمان را در اختیار شما قرار دهد. زیر انواع مختلفی از پیچ رولپلاک وجود دارد. که هر کدام برای کار مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین برای جلوگیری از خریدی اشتباه حتما این موضوع را به خاطر بسپارید.

نوع متریال نمای ساختمان

همچنین بهتر است بدانید هنگام خرید پیچ رولپلاک نمای ساختمان باید حتما به نوع متریال نمای خود توجه کنید. زیرا پیچ رولپلاکی که برای نماهای بتنی و آجری به کار برده می شود. با پیچ رولپلاکی که برای نما های سنگی به کار برده می شود کاملا متفاوت است. امروزه انواع مختلفی از پیچ رولپلاک در بازار وجود دارد. که هر کدام مخصوص نمای خاصی هستند. بنابراین می توان به راحتی پیچ رولپلاک مخصوص نمای خود را پیدا کرد.

برند پیچ رولپلاک نما

برندهای مختلفی امروزه وجود دارند که اقدام به ساخت این محصول کرده اند. همین امر موجب می شود که خرید پیچ رولپلاک نمای ساختمان به یک کار سخت تبدیل شود. اما بهتر است حتما به این موضوع هنگام خرید توجه کنید که خرید از برند های معروف می تواند به نفع شما باشد. چون برندهای مشهور برای ساخت محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کنند. و همیشه محصولات آن ها بهترین کیفیت را دارند. ممکن است قیمت برندهای مشهور کمی بیشتر از سایر برندها باشد. اما چون کیفیت پیچ رولپلاک آن ها بالا می باشد. به هیچ وجه شما با پرداخت مبلغ بیشتر برای خرید آن ضرر نخواهید کرد.

تحمل پیچ رولپلاک نما

توجه به آستانه تحمل پیچ رولپلاک نمای ساختمان یکی دیگر از نکاتی است که همان خرید باید به آن توجه شود. زیرا هر نوع پیچ رولپلاکی آستانه تحمل خاصی دارد و شما باید با توجه به نوع سنگ نمای خود پیچ ورولپلاک مناسب را تهیه کنید.

جنس پیچ رولپلاک نما

حتما به جنسی که برای ساخته شدن پیچ رولپلاک نما به کار برده شده است توجه کنید. زیرا شما باید پیچ رولپلاکی را خریداری کنید که در ساخت آن از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده باشد.

بدنه پیچ رولپلاک نما

توجه به بدنه محصول یکی دیگر از نکات اصلی است که هنگام خرید پیچ رولپلاک نما ساختمان حتما باید به آن توجه ویژه شود. زیرا شما باید حتما از سالم بودن محصول اطمینان حاصل کنید.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

پیچ رولپلاک نمای ساختمان با راپل را می توان جدید ترین روش برای انجام این کار دانست. که هم از نظر امنیت و هم از نظر کیفیت کار بسیار بهتر از پیچ رولپلاک نمای ساختمان با داربست می باشد. همین امر باعث محبوبیت این روش در بین تمام افراد فعال در این زمینه شده است.

 

کفسابی پلاس