• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
روش های انجام کفسابی سرامیک

روش های انجام کفسابی سرامیک،قیمت کفسابی سرامیک

انعکاس نور در هر ساختمانی باعث زیبا دیده شدن خانه و وسایل آن می شود. اما بهتر است بدانید انعکاس نور تنها در صورتی اتفاق می افتد که کف خانه ما سرامیک شفاف و براق باشد. در صورتی که مدت زمان زیادی از سرامیک  شدن خانه شما بگذرد. سرامیک ها شفافیت خود را از دست می دهند. و به هیچ وجه نور را انعکاس نمی دهند. همین امر موجب شده است افراد به دنبال راهی باشند. تا سرامیک های خانه خود را درخشان کنند‌.

بسیاری از بانوان از محلول های تمیز کننده استفاده می کنند اما نمیتوانند نتیجه دلخواه را به دست آورند. زیرا هیچ محلول شفاف کننده و تمیز کننده ای نمی تواند سرامیک های خانه شما را صیقل دهد. تنها راهی که باعث شفافیت و صیقلی شدن سرامیک های کهنه می شود کفسابی سرامیک  است. زیرا کفسابی باعث درخشش و نو شدن سرامیک ها می شود.

کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک تنها یک اصطلاح می باشد. که برای شستشوی سرامیک ها با دستگاه کفساب به کار برده می شود. در واقع نمی توان سرامیک ها را کفسابی کرد. چون روش کفسابی به گونه ای است.

که یک لایه کلی را از روی سنگ ها برمیدارد. اما در رابطه با سرامیک ها این گونه نمی باشد. اما زمانی که به سرامیک های خانه شما مصالح ساختمانی مانند: بتن، گچ و چسب می چسبد می توانید بدون این که کوچک ترین خراشی بر روی سرامیک های شما ایجاد شود با استفاده از دستگاه های کف ساب آن ها را از روی سرامیک ها پاک کنید. زیرا کفسابی سرامیک باعث می شود هر گونه برآمدگی و کثیفی که بر روی آن وجود دارد از بین برود و در نهایت شما یک سطح سرامیکی بسیار شفاف و درخشان داشته باشید.

روش انجام کفسابی سرامیک

همانگونه که در بالا نیز بیان کردیم روش کفسابی سرامیک با کفسابی سنگ کمی متفاوت می باشد‌. زیرا سرامیک دارای بافت نازکتری است. برای آشنایی بیشتر شما با این روش ما در به طور کامل شیوه انجام آن را به شما آموزش داده ایم.

 • ابتدا باید تمام آلودگی های سطحی روی سرامیک مانند گرد و خاک را به طور کامل پاک کنید.
 • بعد از پاک کردن سرامیک ها آن ها را با استفاده از دستگاه شستشوی مخصوص این کار شستشو دهید.
 • حال باید به خوبی و با استفاده از یک تی و پارچه بدون پرز آن هارا به خوبی خشک کنید. حتما توجه داشته باشید که نباید اجازه دهید سرامیک ها با هوای آزاد خشک شوند.
 • بعد از تمام مراحل بالا درصورت هر گونه ناهمواری بر روی سطح سرامیک ها باید اقدام به صاف کردن و یک دست کردن آن ها با استفاده از صفحه های مخصوص ساب زنی بکنید. میزان تکرار این مرحله بستگی به میزان ناهمواری ها و عمق خراش های روی سرامیک ها دارد.
 • بعد از مرحله بالا درز هایی برروی سطح سرامیک ها ایجاد می شود که باید با استفاده از پولیش آن ها را به خوبی پوشش دهید. سپس بعد از اتمام این مرحله مقداری پسآب باعث می ماند که باید سریعا جمع آوری شود. زیرا در صورتی که برروی سطح سرامیک ها بماند و خشک شود به سطح می چسبد و جلوه بسیار زشتی به سرامیک ها می بخشد.
 • دراین مرحله که آخرین مرحله کفسابی سرامیک می باشد. باید دستگاه کفساب را به صورت زیگزاکی برروی سرامیک ها بچرخانید تا کاملا سطح آن ها براق شود.

کفسابی نانو سرامیک

می توان گفت کفسابی نانو جدید ترین و پیشرفته ترین روش کفسابی هم برای سنگ هم برای سرامیک می باشد. برای انجام این کار یک سری از مواد خاص را در  دستگاه ساب زنی می‌ریزند. دستگاه ساب زنی بعد از اتمام عملیات ساب زنی سرامیک مواد نانو را برروی سطح سرامیک ها می‌ریزد. تا خشک شود. بعد از این که مواد نانو برروی سرامیک ها خشک شود. دیگر هیچ لکه ای برروی آن ها ایجاد نمی شود و ضد آب می شوند.

کف سابی سرامیک به روش ایتالیایی

هنگامی که با استفاده از این روش کف سابی سرامیک انجام می شود. باید از یک نوع لقمه و فرچه خاص برای دستگاه استفاده شود. این روش نسبت به روش معمولی مزایایی بیشتری دارد مانند: براق شدن سرامیک به روش آینه ای و جلای ویژه به سرامیک. همین امر باعث شده است که قیمت ساب زنی ایتالیایی از ساب زنی معمولی بیشتر باشد.

کف سابی سرامیک با استفاده از مواد رزینی

گاهی اوقات قبل از انجام کف سابی سرامیک قسمتی از آن ممکن است به طور کامل از بین رفته باشد. در این گونه از مواقع نمی توان هیچ کدام از روش های بالا را برای انجام ساب زنی انتخاب کرد. و تنها روشی که می توان از آن استفاده کرد روش ساب زنی رزین می باشد. زیرا در این روش قسمت های آسیب دیده سرامیک به واسطه مواد رزینی محکمی که در داخل دستگاه ساب زنی وجود دارد ترمیم می شوند. چون زمانی که این مواد به کف سرامیک ها وارد می شود تمام حفره های آن ها را می پوشاند.

قیمت کفسابی سرامیک

قیمت کفسابی سرامیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل: نوع سرامیک، مساحت مکان مورد نظر برای ساب زنی، نوع کفسابی و شرکت انتخابی برای انجام این کار می باشند. قیمت کف سابی سرامیک زیاد نیست و تمام افراد می توانند. با هر نوع وضع اقتصادی این کار را انجام دهند. این کار برای ساختمان هایی که در شهر های بزرگ قرار دارند ضروری می باشد. زیرا آلودگی هوا در این شهر ها زیاد می باشد و سطح سرامیک ها در مدت زمان کمی کدر می شوند.

دستگاه کفساب سرامیک

دستگاه های که برای کف سابی سرامیک از آن ها استفاده می شود دارای انواع مختلفی هستند‌ و اگر قصد دارید این کار را انجام دهید بهتر است با انواع آن ها آشنا شوید. به همین خاطر ما در اینجا بعضی از آنها را به شما معرفی کرده ایم.

دستگاه کف سابی سرامیک دستی:

از این دستگاه برای ساب زدن سرامیک مکان هایی استفاده می شود که برق ندارند و مساحت آن ها کم می باشد. زیرا دارای اندازه کوچکی است و برای کار کردن نیاز به برق ندارد.

دستگاه کفسابی سرامیک تک فاز

می توان گفت این نوع از کفساب بیشترین استفاده را در زمینه کف سابی سرامیک دارد. زیرا برای کارکردن نیاز به برق سه فاز ندارد و با برق خانگی نیز کار می کند. همین امر موجب شده است که به انتخاب اول تمام کسانی که در این زمینه حرفه ای هستند تبدیل شود. از دستگاه های کفسابی سرامیک تک فاز بیشتر برای کفسابی سرامیک مکان هایی مانند ساختمان های مسکونی و تجاری کوچک استفاده می شود. طراحی این دستگاه به گونه ای است که می توان با استفاده از آن سرامیک ها را هم به صورت خشک و هم همراه با آب تمیز کرد.

دستگاه کفسابی سرامیک سه فاز

دستگاه های کفسابی سرامیک سه فاز دارای قدرت زیادی هستند و هنگام کار کردن به هیچ وجه داغ نمی کنند. همین امر باعث شده است که از آن ها برای کفسابی سرامیک مکان های بسیار بزرک مانند: ساختمان های بزرگ تجاری، بیمارستان ها و ادارات دولتی استفاده کنند.‌ معمولا تنها افرادی می توانند با این دستگاه کار کنند که مهارت زیادی در زمینه کفسابی دارند. زیرا درصورتیکه فردی که کفسابی با این دستگاه را انجام میدهد ماهر نباشد باعث ایجاد حفره هایی برروی سرامیک ها می شود و لعاب آن ها را برمیدارد.

کفسابی پلاس