• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
ساب زدن سنگ با دست

ساب زدن سنگ با دست،قیمت ساب زدن سنگ کف

ساب زدن سنگ کف یکی از خدمات لوکس ساختمانی می باشد. که در گذشته مخصوص ساختمان های شمال شهر تهران بود. اما امروزه این کار به یک خدمت کاملا فراگیر تبدیل شده است. که تمام ساختمان ها برای داشتن فضای زیباتر از آن استفاده می کنند.

هنگامی که یک ساختمان تازه ساز سنگ فرش می شود. به خاطر تراز نبودن کف ساختمان ممکن است پستی بلندی هایی در کف آن وجود داشته باشد. تنها راهی که می توان با استفاده از آن کف ساختمان را تراز کرد ساب زنی سنگ کف می باشد. زیرا با استفاده از این روش می توان به راحتی سنگ های کف ساختمان را تراش داد. و همه را هم سطح و یکسان کرد.

ساب زدن سنگ با دست

بسیاری از افراد که از کفسابی برای درخشان کردن ساختمان های خود استفاده کرده اند. احتمالا از شنیدن ساب زدن سنگ کف با دست بسیار تعجب خواهند کرد. چون تمام متخصصان این حوزه برای کفسابی ساختمان ها از دستگاه های مختلف و بزرگی استفاده می کنند.

اگر شما نیز جز این افراد هستید بهتر است. بدانید این نوع از ساب زنی کف تنها برای مواردی کاربرد دارد. که نمی توان از دستگاه های بزرگ برای کفسابی آن محل ها استفاده کرد.

گاهی اوقات نمی توان از دستگاه های کفسابی برای تمام سطوح استفاده کرد برای مثال: هنگامی که بخواهیم راه پله و یا کف استخر را کفسابی کنیم. نمی توانیم از دستگاه های کف ساب استفاده کنیم. چون یک سطح مسطح وسیع برای چرخش دستگاه وجود ندارد. در این گونه از شرایط ها باید از یک سری ابزار آلات دیگر برای سایش سنگ این محل ها استفاده کرد.

به همین منظور امروزه تولید کنند گان دستگاه های کفسابی نمونه های کوچکی از کفسابی ها را در ابعاد بسیار کوچکتر طراحی کردن اند. تا افراد بتوانند به راحتی اینگونه از مکان ها را نیز کفسابی کنند. طراحی این نوع از دستگاه ها به گونه ای است که می توانند به هر گوشه کوچکی راه پیدا کنند.

حتی افراد بسیار خلاق برای ساب زنی شیب ها لقمه دستگاه های کفسابی را به فریز وصل می کنند. و تمام شیب ها و زاویه ها را با استفاده از آنها درخشان می کنند.

ساب زدن سنگ راه پله

کفسابی پله یه امر مهم در ساختمان ها است چون راه پله ها یکی از پر تردد ترین مکان ها می باشند. به همین خاطر خیلی زود نیاز به کفسابی پیدا می کنند. اما چون راه پله ها دارای زاویه و گوشه های زیادی می باشند نمی توان آن ها را با استفاده از دستگاه های کفسابی بزرگ براق کرد. بنابراین می توان گفت بیشترین کارایی را دستگاه های کفسابی دستی برای تمیز کردن راه پله ها دارند.

قیمت ساب زدن سنگ کف

قیمت ساب زدن سنگ کف به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین خاطر یک قیمت واحد را نمی توان برای آن بیان کرد. همچنین بهتر است. بدانید که شرکت های مختلف برای انجام این کار قیمت های متفاوتی دارند.

کاربرد ساب زدن سنگ با دست

ساب زدن سنگ با دست کاربرد های زیادی دارد که ما در اینجا به بعضی از آنها اشاره کرده ایم.

کفسابی سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی را می توان مرطوب ترین مکان های خانه دانست. به همین خاطر سرویس های بهداشتی در کمترین زمان ممکن جرم می گیرند و اگر کفسابی نشوند. بسیار کثیف و کدر جلوه می کنند .

اما چون معمولا سرویس های بهداشتی را در ابعاد کوچک می سازند. نمی توان از دستگاه های کفساب بزرک برای درخشان کردن آن ها استفاده کرد. به همین خاطر ساب زدن سنگ با دست در این مکان ها بسیار کاربرد دارد.

کفسابی استخر

گاهی اوقات افراد تنها برای خود استخر های کوچکی می سازند. چون این نوع از استخر ها ابعاد بسیار کمی دارند. توسط کفساب های بزرگ تمیز نمی شوند. به همین خاطر برای تمیز کردن آن ها از کفساب های دستی استفاده می کنند.

گاهی اوقات افراد تنها برای خود استخر های کوچکی می سازند. چون این نوع از استخر ها ابعاد بسیار کمی دارند توسط کفساب های بزرگ تمیز نمی شوند. به همین خاطر برای تمیز کردن آن ها از کفساب های دستی استفاده می کنند.

کفسابی بالکن های کوچک

ساختمان های آپارتمانی معمولا دارای بالکن های کوچکی هستند. این گونه از بالکن ها مکان هایی برای زندگی پرندگان می باشند. به همین خاطر در کف این بالکن ها فضولات پرندگان زیادی تجمع و رسوب می کند. که تنها راه تمیز کردن آن کفسابی کف بالکن می باشد. برای ساب زدن کف بالکن ها باید از کف ساب دستی استفاده کنید .

سابیدن دیوارهای بتنی

دیوار های بتی معمولا برای حصار خانه ها از آن ها استفاده می شود. به همین خاطر همیشه در معرض انواع آلودگی ها قرار میگیرند. همین آلودگی ها هنگامی که رسوب می کنند باعث می شوند این دیوار ها بسیار زشت دیده شوند.

به همین خاطر افراد زیادی به دنبال ساییدن آن ها می باشند اما چون ساییدن دیوار یک کار سخت می باشد و سطح مسطحی نیست. این کار را با استفاده از ساب زن های دستی انجام میدهند.

ساییدن میز های سنگی

گاهی اوقات افراد برای خانه های خود میزهای سنگی خریداری می کنند و یا می سازند. این گونه از میز ها زمانی که مدت زمان زیادی از ساخت آن ها بگذرد کدر می شوند. به همین خاطر خانم های خانه دار به دنبال راهی می باشند تا آن هارا به حالت اولیه خود بازگردانند. تنها راهی که می توان اینگونه از میز ها را با استفاده از آن درخشان کرد استفاده از دستگاه ساب زن دستی است.

ساییدن مجسمه های سنگی

مجسمه های سنگی یکی از لوکس ترین وسایل تزیینی هر خانه ای می باشند. اما این وسایل تا زمانی لوکس دیده می شوند که درخشان باشند. به همین خاطر همواره افراد برای درخشان کردن آن ها از دستگاه های کف ساب دستی استفاده می کنند.

قیمت ساب زن های دستی

ساب زن های دستی توسط شرکت های مختلفی ساخته می شوند. به همین خاطر برندهای متفاوتی از آن ها در بازار وجود دارد. هر برند نیز دارای قیمت خاصی است همین امر موجب تفاوت قیمت ساب زن های دستی شده است. بنابراین نمی توان یک قیمت واحد برای آن ها در نظر گرفت و بیان کرد.

برای کفسابی چه سنگ هایی از کف ساب دستی استفاده می کنند

می توان برای کفسابی انواع سنگ ها از این دستگاه استفاده کرد. اما چون معمولا کفسابی به واسطه سنگ ساب های دستی کیفیت بالایی ندارد. کارشناسان این حوزه توصیه می کنند از این دستگاه برای کفسابی سنگ های گران قیمت استفاده نشود.

ساب زنی دستی باید چگونه انجام شود؟

ساب زنی دستی دارای مراحل زیادی است. اما این مراحل باید با دقت و آرامش کامل انجام شوند. زیرا در صورتی که این مراحل با شتاب انجام شوند رد سنباده حتما بر روی سنگ ها باقی می ماند. که همین امر موجب می شود بعد از مدت زمان کمی دوباره سنگ ها کدر شوند. در واقع می توان گفت اگر ساب زنی دستی با عجله انجام شود امکان این که سنگ آلودگی ها را به خود جذب کنند زیاد است و حتما بعد از مدت زمان کمی کدر خواهند شد.

مزیت های استفاده از ساب زن دستی

ساب زن دستی امکان دسترسی به تمام سطوح را فراهم می کند. به همین خاطر از این دستگاه برای انجام کارهای مختلفی استفاده می شود. از ساب زن دستی برای صاف کردن سطوح ناهموار استفاده می شود. این سطوح اگر در مکان های بسیار تنگ باشد.

تنها به واسطه این وسیله ساییده می شوند . ساب زن های دستی امروزه می توانند به عنوان یک وسیله بسیار سبک به هر جایی حمل شوند. همچنین چون این دستگاه ها دارای وزن کمی هستند به راحتی توسط همه افراد حمل می شوند. و می توان از آن ها برای ساب زدن دیوار استفاده کرد. درواقع این تنها دستگاهی است که می تواند دیوارها را ساب بزند.

کفسابی پلاس