• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
مزایای استفاده از کفسابی سرامیک

مزایای استفاده از کفسابی سرامیک،قیمت کفسابی سنگ

در گذشته از مصالح ساختمانی زیادی برای ساختن ساختمان ها استفاده نمی شد. اما امروزه برای زیبایی ساختمان ها از مصالح زیادی استفاده می شود. که یکی از پرمصرف‌ترین آنها سنگ ها و سرامیک ها می باشند.

اما یکی از عیوب کف های سرامیکی و سنگی این است. که بعد از مدتی به خاطر رفت و آمد افراد بر روی آن ها کدر می شوند. همین کدری باعث کثیف دیده شدن کف ساختمان می شود.

بسیاری از افراد تصور می کنند. این کدری را می توان با استفاده از مواد شوینده برطرف کرد. اما بهتر است بدانید تنها راهی که می تواند این کدری را از بین برد کفسابی سنگ می باشد. زیرا در بسیاری از مواقع کدری به خاطر خراش های ایجاد شده بر روی سرامیک ها می باشد و تنها زمانی برطرف می شود که یک لایه نازک از روی سرامیک ها برداشته شود.

خدمات کفسابی سنگ

خدمات کفسابی سنگ توسط شرکت های بسیار زیادی ارائه می شوند. این خدمات شامل موارد متنوعی هستند. هر شرکت کفسابی باید بتواند به مشتریان خود خدماتی مانند: کفسابی پارکینگ، کفسابی راه پله، کفسابی سطوح بتنی و کفسابی سرامیک را ارائه دهد‌. زیرا متقاضیان این گونه از کفسابی ها به شدت زیاد می باشند و هر شرکتی که نتواند آن ها را ارائه دهد بخش اعظمی از مشتریان خود را از دست میدهد.

کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک با دیگر انواع کفسابی کاملا متفاوت است. چون جنس سرامیک نسبت به سنگ دارای مقاومت کمتری است. و اگر کوچکترین فشاری به آن وارد شود خیلی سریع می شکند. به همین خاطر کف سابی سرامیک لایه برداری نیست و تقریبا فقط یک شستشوی حرفه ای می باشد. که می تواند به طور ویژه‌ای باعث درخشش سرامیک ها شود. کفسابی سرامیک زمانی ضروری است که چسب و یا مصالح ساختمانی به سرامیک ها چسبیده شده باشد. و با شستشوی معمولی از بین نرود. کفسابی سرامیک با استفاده از یک دستگاه حرفه ای کفسابی مخصوص انجام می شود. به همین  خاطر هیچگونه آسیبی به سرامیک وارد نمی شود.

مزایای استفاده از کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک دارای مزایای زیادی است. همین امر موجب شده است افراد با آگاهی از این مزایا بیشتر از قبل اقدام به انجام این کار بکنند. اگر کف ساختمان شما نیز سرامیک می باشد و قصد کفسابی آن را دارید بهتر است با این مزایا آشنا شوید.

براق شدن سرامیک ها

اولین مزیت کفسابی سرامیک براق شدن سطوح سرامیکی می باشد. براق شدن سرامیک های کف یک ساختمان می تواند به طور ویژه ای باعث زیبایی ساختمان ها شود. به همین خاطر همین مزیت توانسته است. تا کنون افراد زیادی را ترغیب به انجام این کار بکند.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با استفاده از شوینده های قوی نیز می توان سرامیک ها را براق کرد. اما بهتر است بدانید هیچ نوع شوینده ای نمی تواند سرامیک هایی که براثر گذر زمان کدر شدن اند را درخشان کند. همچنین استفاده از مواد شوینده بسیار قوی می تواند باعث آسیب رسیدن به لعاب سرامیک ها شود. به همین خاطر می توان گفت تنها راه درخشان کردن سرامیک ها که هیچ گونه آسیبی به آن ها نمی رساند کفسابی سرامیک می باشد.

افزایش طول عمر مفید سرامیک ها

یکی از مهم ترین علت های خرابی سرامیک ها نفوط آب از طریق درز سرامیک ها به لایه زیرین و پوسیدگی آن ها می باشد. زمانی که شما اقدام به کفسابی سرامیک ساختمان خود می کنید. اگر کوچک ترین درز و راه نفوذ آبی بر روی سرامیک ها وجود داشته باشد قبل از اقدام به کفسابی توسط متخصصین این حوزه به طور کامل گرفته می شود و راه نفوذ آب به لایه زیرین سرامیک ها به طور کامل مسدود می شود. همین امر موجب افزایش طول عمر سرامیک ها بعد از کفسابی آن ها می شود.

هم سطح شدن سرامیک ها

سرامیک های کف یک ساختمان ممکن است به خاطر ناوارد بودن بنا و سرامیک کار دارای سطح یکسانی نباشند. همین امر موجب می شود که کف سرامیکی ساختمان  ما زیبا دیدن نشود. بسیاری از افراد زمانی که با این مشکل روبه رو می شوند تصور می کنند تنها راه حل این مشکل خراب کردن کف سرامیکی و از نو سرامیک کردن کف ساختمان می باشد. اما بهتر است بدانید کفسابی سرامیک می تواند به خوبی هر سطح ناهمواری را هموار کند و به آن زیبایی ببخشد.

ترمیم آسیب دیدگی سرامیک

بسیاری از خانم های خانه دار از مواد شوینده برای تمیز کردن سرامیک های خانه خود استفاده می کنند. اما بهتر است بدانید استفاده از مواد شوینده می تواند تا حد زیادی باعث آسیب به سرامیک ها شود. درگذشته زمانی که سرامیک های کف ساختمانی بر اثر مواد شوینده دچار آسیب دیده گی می شدند تنها راه حل برطرف کردن این مشکل تعویض سرامیک ها بود. اما امروزه با استفاده کفسابی سرامیک می توان این مشکل را به طور کامل برطرف کرد.

قیمت کفسابی سرامیک

هنگامی که افراد می خواهند کفسابی سرامیک انجام دهند. دو مورد برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. که شامل کیفیت و قیمت می شوند. قیمت کفسابی سرامیک به هیچ وجه زیاد نمی باشد و جز کفسابی های ارزان قیمت محسوب می شود. تعیین قیمت کفسابی سرامیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما در اینجا چند مورد از آن ها را برای شما توضیح داده ایم.

مساحت کف ساختمان

معمولا برای تعیین هزینه کفسابی یک محل هزینه کفسابی آن را بر اساس متر مربع در نظر میگیرند. هر چقدر مساحت محل مورد نظر شما بیشتر باشد هزینه را به صرفه تر در نظر میگیرند که شما مجبور به پرداخت هزینه زیادی برای کفسابی سرامیک ساختمان خود نشوید.

نوع سرامیک

سرامیک هایی که برای کف ساختمان ها استفاده می شوند دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام مقاومت خاصی دارند. قیمت کفسابی سرامیک نیز بستگی به نوع آن دارد هرچقدر سرامیک کف خانه شما دارای جنسی با مقاومت کمتر باشد باید برای کفسابی آن دقت و وقت بیشتری گذاشته شود به همین خاطر شما باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

دوری و نزدیکی ساختمان شما

اگر ساختمان شما در مرکز شهر باشد تقریبا هر شرکت کفسابی به آن دسترسی دارد. به همین خاطر نیاز نیست افرادی که می خواند این کار را انجام دهند مصلحت زیادی برای رسیدن به ساختمان شما طی کنند.‌ اما اگر ساختمان شما در خارج از شهر باشد کارکنان شرکت انتخابی شما باید مساحت زیادی را طی کنند و گاهی حتی مجبورند برای رسیدن به ساختمان های دوردست یک نیم روز وقت بگذارند که در این صورت حتما قیمت کفسابی ساختمان های خارج از شهر بیشتر خواهد شد.

انواع روش های کفسابی سرامیک

روش های کفسابی سرامیک به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند که ما در اینجا درمورد هر کدام توضیح مختصری داده ایم.

کفسابی با فرچه سیمی

فرچه های سیمی هنگام کفسابی باعث برداشته شدن یک لایه از سنگ و سرامیک می شوند. به همین خاطر امروزه دیگر این روش برای کفسابی سرامیک به هیچ وجه مورد استفاده قرار نمی گیرد. چون فرچه باعث برداشته شدن لعاب سرامیک ها می شود.

کفسابی با استفاده از دستگاه

این روش مناسب ترین و بهترین روش برای کفسابی سرامیک می باشد و همه شرکت های معتبر کفسابی برای کفسابی سرامیک از آن استفاده می کنند.

کفسابی با رزین

رزین شامل موادی می شود که برای پرکردن درز ها از آن استفاده می شود معمولا بعد از استفاده از این مواد اقدام به کفسابی سرامیک می کنند ویکی از روش های پرطرفدار کفسابی سرامیک به حساب می رود.

 

کفسابی پلاس