• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
مراحل رنگ آمیزی نمای سیمانی

نقاشی نمای ساختمان،مراحل رنگ آمیزی نمای سیمانی

نمای ساختمان نقش بسیار زیادی در زیبا دیده شدن هر ساختمانی دارد. امروزه از روش های زیادی برای زیبا کردن نما ها استفاده می کنند. بسیاری از افراد نمای ساختمان خود را سنگ می کنند. اما با به وجود آمدن نقاشی نمای ساختمان این روش جایگزین بسیاری از نما ها شد. چون نقاشی نمای ساختمان می تواند به صورت ویژه ای باعث زیبایی نما شود و نسبت به سنگ کردن نما نیز دارای قیمت بسیار مناسب تری است.

همین امر موجب شده است طرفداران نقاشی نمای ساختمان بسیار زیاد باشند‌. البته در تمام مناطق نمی توان از نقاشی برای زیبا کردن نما استفاده کرد. چون در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب هستند. ممکن است به مرور زمان رنگ نمای نقاشی شده بر اثر بارش باران شسته و کمرنگ شود. به همین خاطر معمولا در مناطقی مانند شمال کشور نما های نقاشی شده بسیار کم دیده می شوند.در شرکت کفساب پلاس نقاشی نما ساختمان بدون داربست و توسط راپل کار انجام می شود.

رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون داربست

قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون داربست

نمای هر ساختمان با گذشت زمان زیبایی و جلوه اولیه خود را از دست می دهد. معمولا نماهای سیمانی خیلی زودتر از سایر انواع نماها جلوه اولیه خود را از دست می دهند. می توان گفت تنها راه نوسازی نماهای رنگ و رو رفته ساختمان رنگ آمیزی آن ها می باشد.

چون رنگ آمیزی نمای ساختمان می تواند به خوبی باعث نو شدن هر نوع نمایی شود‌. زمانی که ما میخواهیم نمای کهنه ساختمان سیمانی خود را به وسیله رنگ آمیزی نما نو کنیم به خاطر تنوع زیادی که در رنگ آمیزی وجود دارد. می توان هر طرحی که به آن علاقه داریم را روی نمای سیمانی پیاده کنیم. همین امر موجب به وجود آمدن نماهای متفاوت و زیبایی در سطح شهر شده است که تا کنون افراد زیادی را به انجام این کار راغب کرده اند.

مراحل رنگ آمیزی نمای سیمانی

قیمت رنگ آمیزی نمای سیمانی در تهران

اگر قصد رنگ آمیزی نمای سیمانی خود را دارید بهتر است بدانید. که انجام این کار فقط توسط افراد ماهر در این زمینه امکان پذیر است. چون اگر فرد ناواردی را برای این کار انتخاب کنیم نمی تواند نوع مناسب رنگ را با توجه به جنس نما به ما معرفی کند. و به علت اجرای ناصحیح رنگ آمیزی حتما نمای ما بعد از مدتی رنگ خود را از دست می دهد. و ممکن است براثر قاطی شدن رنگ ها نما نه تنها زیبا نشود بلکه جلوه زشتی نیز پیدا کند. به همین خاطر شما باید برای انجام این کار حتما یک فرد ماهر را پیدا کنید تا نمای ساختمانتان زیبا شود و برای مدت طولانی رنگ آن ماندگار بماند. ما در اینجا مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان را برای شما بیان کرده ایم.

پیدا کردن شرکت مناسب برای انجام این کار

شرکت نماشویی کفساب پلاس

امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات رنگ آمیزی نمای ساختمان را ارائه می دهند. اما نمی توان گفت تمام این شرکت ها کار رنگ آمیزی نما را با بهترین کیفیت انجام میدهند. به همین خاطر پیدا کردن یک شرکت معتبر و مطمئن برای انجام این کار بسیار سخت است و شما باید ابتدا سابقه شرکت را بررسی کنید و از طریق مشتریانی که قبلاً به شرکت مورد نظر شما مراجعه کرده اند از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

تمیز کردن نما

تمیز کردن نما در شرکت کفساب پلاس

بعد از پیدا کردن شرکت معمولا کارشناسان آن به محل ساختمان سیمانی شما مراجعه می کنند و در صورتیکه که نمای شما جرم گرفته باشد. با استفاده از دستگاه های پیشرفته واترجت شروع به شستشوی نمای ساختمان می کنند تا هر گونه جرم و کثیفی را از روی آن پاک کنند. زیرا اگر کوچکترین کثیفی و یا برجستگی بر روی نما وجود داشته باشد در انتهای کار شاهد نمای زیبایی نخواهیم بود.

پیچ و رولپلاک نما

همچنین بهتر است اگر نمای شما ترکیبی از سیمان و سنگ است قبل از شروع به رنگ کاری حتما پیچ و رولپلاک نما شود. زیرا معمولا طرح هایی که روی نمای ساختمان ها اجرا می کنند به گونه ای هستند که اگر حتی یک سنگ و یا سرامیک از نما جدا شود کل طرح به هم ریخته می شود. همین امر موجب شده است تمام افراد ماهر در این زمینه قبل از اقدام به نقاشی نمای ساختمان اگر نما سرامیکی و سنگی است آن را پیچ و رولپلاک می کند تا تحت هیچ شرایطی سنگ و سرامیک های آن جدا نشود.

درزگیری نما

گاهی اوقات بر روی نمای ساختمان ها بر اثر مرور زمان ترک ها و درز هایی به وجود می آید که جلوه نما را بسیار زشت می کنند. هنگامی که ما می خواهیم نمای ساختمان خود را نقاشی کنیم باید حتما این درز ها و ترک ها را برطرف کنیم. زیرا وجود هرگونه درز و ترکی بر روی نما باعث می شود نقاشی آن به درستی انجام نشود. به همین خاطر یکی از مراحل اصلی رنگ کاری ساختمان گرفتن درز ها و ترک های نما به واسطه چسب هایی می باشد که خاصیت ارتجاعی دارند.

تراشیدن نما

اگر کوچکترین ناهمواری و برآمدگی بر روی نما وجود داشته باشد ما نمی توانیم آن را نقاشی کنیم. چون هرگونه برآمدگی باعث می شود طرح به خوبی اجرا نشود. به همین خاطر همیشه افرادی که میخواهند نمای ساختمان خود را نقاشی کنند. اگر کوچکترین برآمدگی بر روی آن وجود داشته باشد اقدام به تراشیدن آن می کنند تا سطح یکدست و هموار تری برای رنگ آمیزی فراهم کنند.

استفاده از پرایمر

قیمت استفاده از پرایمر در رنگ آمیزی نما و دیوار

بعد از این که سطح زیرین را به خوبی برای نقاشی کردن آماده کردیم. باید تمام سطح نما را با استفاده از پرایمر پوشش دهیم. چون پرایمر سطح زیرین رنگ را عایق می کند و باعث می شود رنگ هایی که برای اجرای طرح استفاده می کنیم ماندگاری بیشتری داشته باشند.

انجام نقاشی نما

انجام نقاشی نما در شرکت کفساب پلاس

بعد از این که تمام نما را به وسیله پرایمر پوشش دادیم باید طرح دلخواه را با استفاده از رنگ های مناسب برای نما پیاده کنیم. البته بهتر است این کار را به یک فرد ماهر که رشته تخصصی آن هنر می‌باشد بسپاریم. چون در صورتی که ما خودمان اقدام به انجام این کار کنیم و هنر نقاشی و طراحی را نیز بلد نباشیم نمی توانیم طرح را به خوبی اجرا کنیم و ممکن است نتیجه کار را خراب کنیم.

بهترین رنگ برای نمای ساختمان

هزینه بهترین رنگ برای نمای ساختمان

همانگونه که در بالا اشاره کردیم کیفیت و نوع رنگی که برای نقاشی نمای ساختمان به کار برده می شود اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر بهتر است با ویژگی های بهترین رنگ برای نمای ساختمان آشنا شوید.

مقاومت در برابر رطوبت

در بسیاری از مواقع رنگ های بی‌کیفیت زمانی که در معرض رطوبت قرار میگیرند کم رنگ میشوند و رنگ پس میدهند که همین امر موجب به هم ریختگی طرح می شو‌د. به همین خاطر بهترین رنگ های نمای ساختمان به هیچ وجه در برابر بارش باران و رطوبت زیاد، تغییر رنگ نمی دهند.

مقاومت در برابر تغییرات دما

گاهی اوقات نمای های نقاشی شده ساختمان در برابر تغییرات دما واکنش نشان میدهند و بعد از مدتی به طور کامل کیفیت و زیبایی اولیه خود را از دست میدهند. به همین خاطر یک رنگ مناسب نما نباید به هیچ وجه با تغییر دما تغییر کند.

قابلیت شستشو

همه نما های ساختمان زمانی که در معرض آلودگی هوا و باران های اسیدی قرار می گیرند بسیار کثیف می شوند و جلوه ای خاکستری به خود میگیرند. به همین خاطر رنگ هایی که برای نقاشی نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند باید قابلیت شستشو را داشته باشند. زیرا اگر ضد آب نباشند هنگام نماشویی خراب می شوند.

قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان

قیمت نقاشی نمای بیرون ساختمان

قیمت نقاشی نمای بیرونی ساختمان به عوامل زیادی مانند: نوع رنگ، شرکت انتخابی، طرح دلخواه شما و مساحت نما بستگی دارد. به همین خاطر یک قیمت یکسان برای انجام این کار نمی توان بیان کرد.

کفسابی پلاس