• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
نماشویی شیشه ساختمان

نماشویی شیشه ساختمان،شستشوی نمای ساختمان با واترجت

تمیزی می تواند تاثیر زیادی در زیبا دیده شدن هر چیزی داشته باشد. از آنجایی که اولین قسمت هر ساختمانی که در دید افراد قرار میگیرد. نما می باشد تمیزی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

بسیاری از افراد هنگامی که یک ساختمان را می سازند. تا سالیان زیادی اقدام به تمیز کردن نمای آن نمی کنند . همین امر موجب می شود نمای ساختمان ها جلوه ای بسیار زشت پیدا کند. نماشویی نقش بسیار زیادی در نوسازی نمای ساختمان ها دارد.

به همین خاطر صاحبان ساختمان های مسکونی قدیمی اقدام به نماشویی می کنند. نماشویی ساختمان در تهران معمولا در تهران و دیگر شهر های بزرگ که آلودگی هوای آن ها زیاد است طرفداران زیادی دارد. چون آلودگی هوا باعث کدر شدن انواع نما می شود. زمانی که نمای یک ساختمان شستشو داده می شود تمام آثار باران های اسیدی نیز از روی آن پاک می شود.

یکی از اصلی ترین علت های فرسایش انواع نما رسوخ باران های اسیدی بر روی آن ها می باشد. به همین خاطر نماهایی که شستشو داده می شوند طول عمر بیشتری دارند.و خدمات نماشویی توسط شرکت کفساب پلاس با واترجت و توسط راپل کار انجام می شود.

شستشوی شیشه ساختمان

پاک کردن و تمیز کردن شیشه های هر خانه ای یک کار ضروری محسوب می شود. چون کدری شیشه ها باعث می شود ما نتوانیم به خوبی محیط بیرون را تماشا کنیم. در خانه های ویلایی یک طبقه می توان به راحتی دو طرف شیشه ها را پاک کرد و آن ها را شستشو داد.

اما در خانه های آپارتمانی این یک کار بسیار دشوار می باشد. زیرا دسترسی به شیشه های بیرونی ساختمان برای افراد عادی غیر ممکن است. امروزه شرکت های زیادی به وجود آمده اند که کار شستشوی شیشه ساختمان را انجام میدهند .

شرکت کفساب پلاس افراد بسیار ماهری را دارد که می توانند شیشه های هر ساختمانی با هر ارتفاعی شستشو دهند و تمیز کنند . امروزه آپارتمان ها و خانه های ویلایی چند طبقه هر چند وقت یک بار شستشوی شیشه های ساختمان خود را به این شرکت ها می سپارند تا کارکنان آن ها با استفاده از راپل آن ها را شستشو دهند.

انواع نمای شیشه ای و نحوه نماشویی نمای شیشه

همه افراد به دنبال این هستند که خانه ای زیبا تر داشته باشند . به همین خاطر امروزه مصالح ساختمانی زیادی به وجود آمده اند. اما در میان تمام مصالح ساختمانی که برای نما به کاربرده می شوند. می توان گفت شیشه بهترین و زیباترین می باشد.

همین امر موجب شده است ساختمان هایی با نمای شیشه ای بسیار در سطح شهر دیده شوند. شیشه هایی که برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند به هیچ وجه با پیچ و مهره به هم وصل نمی شوند و تنها با اتصالات کلپسی به هم وصل می شوند. نماهای شیشه مدل های زیادی دارند که ما در اینجا بعضی از آن ها را به شما معرفی کرده ایم.

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر یک نمای کاملا مدرن محسوب می شود. چون جنس این شیشه به گونه ای است که از دو لایه شیشه سکوریت و طلق ساخته شده است. همین امر موجب شده است این نوع از نما بالاترین امنیت را داشته باشد. بسیاری از افراد تصور می کنند نماهای شیشه ای اسپایدر چون استحکام بالایی دارند. دارای ضخامت زیادی نیز می باشند. اما بهتر است بدانید کل ضخامت این نوع از شیشه ۵۲/۱ میلیمتر می باشد. و جز نماهای نازک به حساب می آید.

نمای شیشه ای کرتین وال

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم نماهای شیشه ای بسیار زیبا می باشند. اما در بین تمام نماهای شیشه ای نمای کرتین وال زیبا ترین هستند. این نوع از نما مجموعه ای از پروفیل های آلومینیومی و شیشه های دوجداره می باشند. ضخامت شیشه هایی که برای نمای کرتین وال به کاربرده می شوند ۲۸تا ۴۰میلیمتر است. این نوع از نما دارای مزایای زیادی است اما مهمترین مزیت آن محاسبه فشار باد برروی ساختمان است.

محاسبه فشار باد وارد شده به ساختمان به وسیله نرم افزار های تخصصی و بسیار پیشرفته انجام می شود. همین امر موجب شده است ایمنی ساختمان هایی با نمای شیشه ای کرتین وال در برابر بلایای طبیعی بسیار بالا باشد. وجود آلومینیوم در نمای کرتین وال باعث زیبایی و امنیت بسیار زیاد آن شده است و این ساختمان ها را در برابر زلزله و نشت های احتمالی ایمن کرده است.

نمای شیشه ای دو پوسته

نماهای شیشه ای دو پوسته به گونه ای ساخته شده اند. که بین شیشه ی اصلی آن و پوسته دوم یک فاصله بسیار کم وجود دارد. همین فاصله باعث شده است نماشویی آن ها بسیار آسان باشد. نما های دوپوسته در برابر آلودگی های صوتی و حرارتی بسیار مقاوم می باشند و ساختمان هایی که از این نوع نما استفاده می کنند آرامش بسیار زیادی دارند.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

گاهی اوقات اگر مدت زمان زیادی از ساخت یک ساختمان بگذرد نمای آن آلودگی زیادی به خود جذب می کند و به راحتی تمیز نمی شود. این گونه از نما ها با استفاده از نماشویی ساده پاک نمی شوند. به همین خاطر برای شستشوی آن ها از واتر جت استفاده می کنند. چون این دستگاه می تواند با فشار بسیار زیاد نما را تمیزکند و هر سطح از آلودگی را از روی نما پاک کند. همچنین زمانی که یک نما با استفاده از واترجت شستشو داده می شود ماندگاری تمیزی آن بیشتر خواهد بود.

نحوه نماشویی نمای شیشه ای

نماشویی نمای شیشه ای با سایر انواع نماشویی کمی متفاوت می باشد به همین خاطر اگر قصد نماشویی نمای شیشه ای را دارید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

 • برای شستشوی این نوع از نما از مواد شوینده متفاوتی استفاده می شود که می توانند به پوست شما آسیب برسانند. به همین خاطر همیشه توصیه می شود حتما هنگام نماشویی از دستکش استفاده کنید.
 • برای نماشویی این نوع از نما ابتدا باید حتما نما را به خوبی گرد گیری کنید. تا بعد از شستشو نما کثیف به چشم نیاید.
 • بعد ازگرد گیری نما را با استفاده از دستگاه های پیشرفته شستشو دهید.
 • شما باید بعد از شستشوی نما بلافاصله با استفاده از دستمال های نانو نمای شیشه ای را به خوبی از هرگونه رطوبت پاک کنید. زیرا اگر این کار را انجام ندهید لک آب و مواد شوینده بر روی نما می ماند و تمام زحمات شما هدر خواهد رفت.
 • همچنین بهتر است بدانید به هیچ نباید هنگام تابش مستقیم خورشید مانند ظهر که هوا گرم است اقدام به شستشوی نمای شیشه ای بکنید. زیرا در این زمان نما خیلی سریع خشک می شود و رد آب برروی آن باقی می ماند.
 • اگر خودتان قصد اقدام به شستشوی نمای شیشه ای ساختمان را دارید. بهتر است بعد از شستشو تمام شیشه های نما را با استفاده از مواد نانو پوشش دهید تا طول عمر نما افزایش داده شود.
 • هنگام خرید مواد شوینده برای شستشوی نمای شیشه ای باید حتما مواد شوینده ای که برای نمای بیرونی انتخاب می کنید قوی تر باشد. زیرا میزان آلودگی سطح بیرونی بیشتر است و سخت تر تمیز می شود.

شستشوی نما با راپل

شستشوی نما با راپل جدیدترین و پرطرفدار ترین روش برای نماشویی می باشد. زیرا این روش باعث می شود فردی که کار نماشویی را انجام می هد به تمام نقاط نما دسترسی داشته باشد وبه بهترین نحو ممکن نما را شستشو دهد. همچنین شستشوی نما با راپل امنیت بسیار بالایی دارد و همین امر موجب اطمینان خاطر کارفرمایان می شود.

کفسابی پلاس