• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
شستشوی نمای ساختمان با واترجت

شستشوی نمای ساختمان با واترجت،شستشوی نما با راپل

خانه را می توان تنها جایی دانست که افراد در آن می توانند به آرامش مطلق برسند. به همین خاطر همه افراد به خانه خود اهمیت زیادی می دهند. و همواره تلاش می کنند آن را به زیبا ترین شکل ممکن نگه دارند. یکی از مهم ترین مواردی که همیشه بیشتر از سایر قسمت های هر خانه ای به چشم می آید. نمای ساختمان است. همین امر موجب شده است زیبایی نمای ساختمان ها برای همه افراد اهمیت بسیار زیادی پیدا کند.

اما یکی از مهم ترین مشکلاتی که همواره می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی نما بگذارد. کثیف شدن آن به خاطر تجمع آلودگی های زیاد می باشد. بعضی از افراد خودشان اقدام به شستشوی نمای ساختمان خود می کنند. اما نمی توانند نتیجه دلخواه را کسب کنند. چون میزان تجمع آلودگی ها بروی آن ها بسیار زیاد است و تنها می توان با نماشویی با واترجت نمای ساختمان ها را تمیز و درخشان کرد.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

قیمت شستشوی نمای ساختمان با واترجت

با این که نما برای افراد اهمیت زیادی دارد . اما متاسفانه هنوز هم هستند افرادی که به شستشوی نمای ساختمان خود اهمیت نمی دهند. و اجازه می دهند میزان تجمع آلودگی ها بروی این قسمت از ساختمان به گونه ای زیاد شود.

که با نماشویی ساده نیز نتوان آنها را تمیز کرد. در این گونه از مواقع کارشناسان شرکت کفساب پلاس از روش شستشوی نما با واترجت استفاده میکنند. چون این روش تنها روشی است که توانایی دارد هر مقدار از آلودگی را از روی نما پاک کند.

در واقع در نماشویی با واترجت یک لایه از روی نما برداشته می شود. همین امر موجب می شود با استفاده از این روش بتوان به خوبی نما را براق کرد. در واقع نماشویی با واترجت به خاطر مزایای زیادی که دارد. امروزه به پرطرفدار ترین روش نماشویی تبدیل شده است.

نحوه شستشوی نما با واترجت

شستشوی نما با واترجت چون یک روش جدید شستشوی نما می باشد. برای بسیاری از افراد ناشناخته است به همین خاطر افراد زیادی به دنبال این هستند. که از روش شستشوی نما با واترجت اطلاعاتی به دست آورند. اگر شما نیز مشتاق به دست آوردن چنین اطلاعاتی هستید. میتوانید با مطالعه ادامه این مطلب به اطلاعات زیادی دست یابید.

 • اولین کاری که برای انجام این کار باید بکنید. تخمین میزان آلودگی نما می باشد. چون اگر آلودگی زیاد نباشد نیاز به استفاده از واترجت نمی باشد و تنها می توان با یک نماشویی ساده نیز آن را تمیز کرد.
 • بعد از تخمین میزان آلودگی در صورت نیاز به واترجت باید مخزن این دستگاه را با مواد شوینده و آب پر کنید. چون تمیزی نمایی که با واترجت نماشویی می شود. ارتباط زیادی با نوع مواد شوینده مورد استفاده قرارداده شده دارد.
 • حال باید فردی که قصد شستشوی نما را دارد. به خوبی طناب های دستگاه را به ساختمان وصل کند. تا هیچ گونه خطری او را تهدید نکند. زیرا در صورتی که طناب ها به خوبی محکم نشوند امکان سقوط آن وجود دارد.
 • بعد از انجام مراحل بالا باید فرد به خوبی تمام قسمت های مختلف نما را شستشو دهد. اگر تمام این مراحل را به خوبی انجام دهید می توانید نتیجه دلخواه را به دست آورید.

مزایای استفاده از نماشویی با واترجت

همانگونه که در بالا اشاره کردیم نماشویی با واترجت مزایای زیادی دارد. و تاکنون همین مزایا باعث محبوبیت بیش از اندازه این روش از شستشوی نما شده اند. ما بعضی از مهمترین آنها را برای شما بیان کرده ایم.

تمیزی نماهای بسیار کثیف

گاهی اوقات زمانی که نمای یک ساختمان مدت زمان زیادی نماشویی نمی شود. به گونه ای کثیف می شود که صاحبان چنین ساختمان هایی به طور کامل از تمیزی مجدد آن ها ناامید می شوند. اما بهتر است بدانید واترجت چون برای شستشوی نما از آب فشار قوی استفاده می کند.

میتواند به خوبی به عمق لایه های آلودگی نفوذ کند و آن ها را از بین ببرد. در واقع واترجت آخرین راه برای تمیز کردن نماهای بسیار کثیف می باشد. چون اگر یک نما با چنین روشی تمیز نشود دیگر تمیز نخواهد شد.

تمیزی نماهای چرب

گاهی اوقات رسوب چربی بر روی نمای یک ساختمان به گونه ای زیاد است. که به طور کامل زیبایی آن را از بین می برد. معمولا پاک کردن چربی از روی نما یک کار بسیار سخت می باشد. می توان گفت تنها راهی که با استفاده از آن می توان نماهای چرب را تمیز کرد نماشویی با واترجت می باشد.

چون فشار پاشش آب و مواد شوینده توسط واترجت بسیار زیاد است. به همین خاطر می تواند به تمام بافت های چربی های موجود بر روی نما نفوذ کند و آن ها را از بین ببرد.

امنیت زیاد

در کشور ما سالانه تعداد زیادی از افراد به خاطر سقوط از داربست جان خود را از دست می دهند . همین امر باعث شده است هم صاحب کاران و هم افرادی که کار نماشویی را انجام می دهند. از لحظه شروع کار تا پایان کار استرس فراوانی را تجربه کنند.

اما یکی از مزیت های نماشویی با واترجت این است که نیاز به نصب داربست ندارد. امنیت این روش به همراه دیگر مزایای آن باعث شده است. افراد زیادی این روش را برای نماشویی انتخاب کنند.

افزایش طول عمر نما

معمولا سنگ کردن نمای یک ساختمان هزینه بسیار زیادی دارد. به همین خاطر افراد تمام تلاش خود را به کار می برند تا آسیبی به نمای ساختمان آن ها وارد نشود. شستشوی نما با واترجت کمک زیادی به افزایش طول عمر نمای ساختمان ها می کند.

چون این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که هیچ آسیبی به نما وارد نمی کند و می تواند به خوبی تمام آثار و رسوب باران های اسیدی را از روی سنگ های نما پاک کند. همین امر موجب جلوگیری از پوسیدگی سنگ ها می شود.

پاک کردن باقی مانده مصالح ساختمانی از روی نما

همانگونه که میدانید پاک کردن نما برای اولین بار کار سختی است. چون هنوز برروی آن مقداری از مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان باقی مانده است. شستشوی ساده نما به هیچ وجه برای اولین بار تمیز کردن نما موثر نمی باشد.

اما بهترین انتخاب برای اینگونه از مواقع شستشوی نما با واترجت می باشد. زیرا در این روش آب با سرعت بسیار زیادی به سطح نما پاشیده می شود. و تمام آثار به جای مانده از مصالح ساختمانی را پاک می کند.

معایب شستشوی نما با واترجت

معمولا تمام روش های نماشویی در کنار مزایای بیشماری که دارند دارای معایبی نیز هستند. اما می توان گفت تنها عیب نماشویی با واترجت نفوذ آب به داخل خانه است. چون در این روش آب با سرعت زیادی به نمای بیرون پاشیده می شود. آب از طریق درز پنجره ها و شیشه ها به داخل خانه نفوذ می کند و باعث کثیفی پرده ها و شیشه های داخلی می شود.

به همین خاطر همیشه افراد ماهر در این کار توصیه می کنند. شستشوی نما با واترجت را در اواخر اسفند قبل از خانه تکانی انجام دهید. چون با این کار دیگر تمام کثیفی های ایجاد شده با واترجت همراه با خانه تکانی از بین میروند. همچنین در این زمان بارش باران های اسیدی به اتمام رسیده است و رسوبی از آن ها برروی سنگ ها باقی نخواهد ماند که باعث خرابی نما بشود.

قیمت شستشوی نمای ساختمان با واترجت

بعضی از افراد تصور می کنند شستشوی نما با واترجت بسیار هزینه بر است. اما بهتر است بدانید شستشوی نما با واترجت به هیچ وجه هزینه بر نیست و با توجه به یک سری از معیار ها متفاوت است. بعضی از این معیار ها شامل موارد بسیار شده در زیر می باشند.

 • ابعاد نما: ابعاد نما برروی قیمت تمام روش های نماشویی تاثیر می گذارد. این معیار برگردی قیمت نماشویی با واترجت نیز تاثیر زیادی دارد.
 • نوع نما: نمای ساختمانها از مصالح مختلفی ساخته می شوند. هر جنس از نما برای شستشو معمولا زمان خاصی می برد. به همین خاطر نوع نما نیز می تواند بر قیمت نماشویی با واترجت تاثیر گذار باشد.
 • کثیفی نما: همانگونه که قبلاً نیز اشاره کردیم با توجه به مدت زمانی که از نماشویی هر ساختمانی میگذرد میزان کثیفی آن متفاوت است. هرچقدر نمای یک ساختمان کثیف تر باشد شستشوی آن با واترحت نیز گرانتر خواهد بود.

شستشوی نما با راپل

شستشوی نما با راپل یکی از بهترین روش های شستشوی نما به حساب می آید. در این روش فردی که می خواد یک نما را شستشو دهد. ابتدا طناب اصلی را به یک پایه یا میلگرد محکم بر روی پست بام وصل میکند.

سپس طناب محافظ را نیز به خود وصل می کند و شروع به نماشویی ساختمان می کند. هنگامی که فرد تمام موارد امنیتی را در نماشویی با راپل رعایت کند. امکان سقوط او بسیار کم می شود. همین امر باعث می شود فردی که میخواد نماشویی را انجام دهد. استرس نداشته باشد و به بهترین نحو ممکن نما را شستشو دهد. در واقع میتوان گفت در نماشویی با راپل نمای ساختمان به بهترین نحو ممکن شستشو داده می شود.

آیا نماشویی با واترجت برای نماهای شیشه ای مناسب است؟

بسیاری از افراد تصور می کنند چون آب در این روش با سرعت زیادی بروی نما پاشیده می شود. می تواند باعث آسیب به نمای شیشه ای شود. به همین خاطر نمای شیشه ای ساختمان خود را با واترجت تمیز نمی کنند. اما بهتر است بدانید شستشو با واترجت به هیچ نمایی آسیب وارد نمی کند و میتواند طول عمر تمام نماها را افزایش دهد.

کفسابی پلاس