• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
شستشوی دیوار با واترجت

شستشوی دیوار با واترجت،شستشوی نمای ساختمان در تهران

در شهرهای بزرگ میزان وجود آلاینده ها به شدت زیاد می باشد. همین امر موجب می شود چهره بسیاری از ساختمان ها کدر و تیره دیده شود. همچنین در بیشتر مواقع به احتمال زیاد مشاهده کرده اید. که بعد از اتمام کار نمای ساختمان های نوساز به خاطر باقی ماندن سیمان بر روی نمای آنها به هیچ وجه زیبا دیده نمی شوند.

بهترین روشی که می توان به کمک آن مشکلات بیان شده در بالا را برطرف کرد شستشوی نما می باشد. چون با استفاده از شستشوی نما به راحتی میتوان هر نوع کثیفی را از روی نما پاک کرد و زیبایی را دوباره به ساختمان های خود بخشید. شستشوی نما در کلان شهرها طرفدار بسیار زیادی دارد. چون در اینگونه از شهرها ساختمانها بیشتر از سایر مناطق نیاز به نماشویی پیدا می کنند.

شستشوی دیوار با واترجت

در محوطه تمام مکان هایی که حیاط آن ها به واسطه به دیوار حصار شده است. آلودگی بر روی دیوار های آن ها رسوب می کند. رسوب آلودگی بر روی دیوار در هر جایی باعث می شود. چهره ساختمان و حیاط به شدت زشت دیده شود. همچنین رسوب آلودگی ها علاوه بر زشت کردن دیوار ها باعث می شود به مرور زمان بافت آنها آسیب ببیند و از بین بروند. به همین خاطر باید هر چند وقت یک بار صاحبان چنین مکان هایی شستشوی دیوار ها را مدنظر داشته باشند. معمولا برای شستشوی دیوارها از واترجت استفاده می کنند. چون به واسطه واترجت می توان هر نوع آلودگی را از روی دیوار ها پاک کرد.

نحوه شستشوی دیوار با واترجت

ساختار دستگاه واترجت به گونه ای است که یک پمپ فشار قوی بر روی آن نصب می شود. تا توانایی داشته باشد که نما و دیوارها را به گونه ای شستشو دهد. که به حالت اولیه خود برگردند. در واقع می توان گفت که فرآیند شستن دیوار با واترجت به گونه ای است که فشار قوی آب باعث می شود نیروی بین مولکولی آلاینده ها از بین برود و آن ها به راحتی از روی سطوح حذف شوند.

هر چقدر میزان آن آلودگی موجود بر روی دیوار ها بیشتر باشد. باید فشار آب واترجت نیز بیشتر شود تا بتواند آلودگی ها را از بین ببرد. البته بهتر است بدانید تا حد معینی میتوان فشار آب واترجت را زیاد کرد چون اگر فشار از یک حد معینی بیشتر شود باعث آسیب به سطح دیوار می شود. به همین خاطر انتخاب فشار کاری مناسب با توجه به سطح مورد نظر اهمیت بسیار بالایی دارد و باید حتما به آن توجه شود.

نحوه کار واترجت  به گونه ای است که آب مورد نیاز آن به واسطه یک منبع تامین و به داخل پمپ وارد می شود. معمولا هنگامی که آب از پمپ عبور میکند فشار آن بسیار زیاد می شود و در آخر نیز به واسطه نازل که بخش انتهایی دستگاه می باشد فشار مورد نیاز آن تنظیم می شود.

مهم ترین مزایای شستشوی دیوار با واترجت

معمولا شستشوی دیوار با واترجت مزایای زیادی دارد که بهتر است با آن ها آشنا شوید.

از بین رفتن سریع آلودگی ها

همانگونه که میدانید معمولا دیوار ها خیلی کمتر از نمای ساختمان ها شستشو داده می شوند. به همین خاطر همیشه میزان آلودگی رسوب کرده روی دیوار ها از میزان آلودگی رسوب کرده بر روی نمای ساختمان ها بیشتر است. همین امر موجب شده است نتوان با استفاده از یک شستشوی ساده دیوار ها را تمیز کرد. در این گونه از مواقع شستشوی دیوار ها با واترجت یک راه حل بسیار خوب می باشد. چون واترجت میتواند به راحتی و با بیشترین سرعت ممکن هرگونه آلودگی را از روی دیوار ها پاک کند.

جلوگیری از خرابی دیوار ها

اگر بتوان به صورت منظم و مداوم با استفاده از دستگاه واترجت دیوار ها را شستشو داد. دیگر به هیچ وجه آلودگی بر روی دیوار ها رسوب نمیکند و در نتیجه میزان خرابی دیوارها بسیار کم می شود و طول عمر آنها افزایش میابد.

پاک کردن رد همه آلودگی ها

همانگونه که میدانید همیشه بر روی دیوار ها اعلامیه ها و نوشته های زیادی وجود دارد. معمولا پاک کردن رد نوشته ها و چسب مانده اعلامیه ها از روی دیوار کار دشواری است. میتوان گفت تنها روشی که می‌تواند تمام این لکه ها و آلودگی ها را به خوبی از روی دیوار پاک کند شستشوی دیوار با واترجت می باشد.

شستشوی نمای ساختمان در تهران

طبق تحقیقات مشخص شده است که تهران یکی از آلوده ترین شهر های دنیا می باشد. میزان آلودگی بسیار زیاد در تهران موجب شده است ساختمان های این شهر به سرعت کثیف شوند.

همچنین بهتر است بدانید وجود همین آلودگی ها باعث بارش باران های اسیدی زیادی در این شهر شده است. به همین خاطر نمای ساختمان ها در تهران اگر شستشو داده نشوند در مدت زمان کمی پوسیده می شوند و نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا می کنند. شستشوی نمای ساختمان در تهران در گذشته تنها برای ساختمان های لوکس بود اما امروزه که افراد زیادی از مزایای آن با اطلاع شده اند تقریبا به یکی از ضروری ترین کار های نظافتی همه ساختمان ها تبدیل شده است. همین امر باعث به وجود آمدن شرکت های زیادی در تهران شده است که کار شستشوی نما را انجام می دهند.

شستشوی نمای آجری

آجر یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی می باشد که نقش بسیار زیادی در ساختن انواع سازه ها دارد. معمولا اگر به سازه ها و دیوار های اطراف خود توجه کنیم مشاهده خواهیم کرد که تعداد زیادی از آن ها آجری می باشد.

در مناطقی که دارای آب و هوای خشک می باشند تعداد اینگونه از سازه ها بیشتر می باشد. علت استفاده زیاد از آجر برای ساخت سازه ها مقاومت و سازگاری بالای آنها با عوامل طبیعی می باشد.

اما نما های آجری نیز مانند سایر نما ها اگر مدت زمان زیادی از ساخت آن ها بگذرد و شستشو داده نشوند آلودگی زیادی جذب میکنند و با رسوب آلودگی روی آنها بسیار تیره و زشت می شوند.

به همین خاطر شستشوی نمای آجری اهمیت بسیار بالایی دارد. اما بسیاری از افراد تصور می‌کنند که نمی توان اینگونه از نما ها را شستشو داد. چون معمولا تمیز کردن آجر کار سختی است.

ضرورت شستشوی نمای آجری

همه نما های ساختمان مانند: نماهای شیشه ای، نما های سیمانی، نماهای آجری و نماهای کامپوزیت به مرور زمان به خاطر تجمع آلاینده های موجود در هوا، گرد و خاک، دود خودروها و دود کارخانه ها تغییر رنگ می دهند و کدر می شوند. اما چون در بیشتر مواقع ساختمان هایی با نمای آجری در مجاورت خیابان های بزرگ قرار دارند بیشتر از سایر نماها آلودگی های سربی را جذب می‌کنند و کدر می شوند.‌ همین امر باعث ضرورت شستشوی نما های آجری شده است. چون در واقع این کار باعث می شود نماهای آجری به خوبی پاکسازی و نوسازی شوند.

شستشوی نمای آجری با انواع روش ها

برای شستشوی نما های آجری از روش های مختلفی استفاده میکنند که بهتر است با آنها آشنا شوید.

شستشوی نمای آجری با محلول شستشو

یکی از روش های متداول شستشوی نما های آجری شستشو با محلول شستشو می باشد‌. چون با استفاده از این روش ها میتوان به راحتی انواع لکه ها و دود را از روی نماهای آجری پاک کرد. برای این نوع از شستشو تنها از یک فرچه بزرگ یک سطل آب و محلول مخصوص استفاده میکنند‌. اما یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود حتی این روش از شستشو را نیز به شرکت ها و افراد ماهر سپرد این است که ارتفاع نما ها زیاد می باشد و باید فرد به تمام نقاط با استفاده از دستگاه های مخصوصی دسترسی داشته باشد و بعد از شستشو نیز باید تمام سطح نما به وسیله آب پرفشار یک بار دیگر شستشو داده شود.

شستشوی نمای آجری با بخار آب

یکی دیگر از بهترین راهکار های شستشوی نمای آجری تمیز کردن این نوع از نما ها با بخار آب می باشد. این روش یکی از سریع ترین روش های شستشوی نما می باشد. به همین خاطر افراد زیادی از این روش استفاده می کنند. از این روش بیشتر برای تمیز کردن نماهای آجری استفاده می شود. چون بخار آب به خوبی می‌تواند شوره آجر ها را از بین ببرد. در بیشتر مواقع محلول های شستشوی اسیدی باعث آسیب نما های آجری می شوند. اما به عقیده بسیاری از متخصصان این حوزه شستشوی نما با بخار آب هیچ گونه آسیبی به نمای آجری نمی رساند و تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان تمام درز های موجود بین آجر ها را نیز تمیز کرد. چون بخار آب میتواند به خوبی به درز آجر ها نفوذ کند و آنها را تمیز کند.

شستشوی نمای آجری با استفاده از واترجت

رایج ترین روش شستشوی نماهای آجری شستشو با واترجت می باشد. چون با استفاده از این روش می‌توان به خوبی تمام آلودگی های موجود بر روی نما های آجری را از بین برد. همچنین فشار قوی آب باعث میشود تا هرگونه سیمان و گچ باقی مانده بر روی چنین نماهایی از سطح نما پاک شوند.

شستشوی نمای آجری با سند بلاست

معمولا از دستگاه های سندبلاست برای صیقل دادن و تمیز کردن نماهای آجری استفاده می شود. این دستگاه می تواند با پاشش شن های ریز بر روی نما به خوبی آجر ها را تمیز کند. همچنین از سند بلاست برای تمیز کردن آجر های نسوز و انگلیسی نیز میتوان استفاده کرد.

کفسابی پلاس