• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
مزایای استفاده از سنگسابی نانو

سنگسابی نانو⭐️قیمت سنگسابی نانو

نانو، به عنوان یک ماده شوینده کاربرد دارد. البته در فرایند سنگسابی، تنها یک ماده شوینده است.برای کاهش و یا جلوگیری از میزان کثیفی و جذب آن و ممانعت از لک شدن سنگ، از ماده اولیه نانو استفاده می‌شود.

استفاده از مواد دیگر شوینده، مانند بهره‌مندی از سرکه و جوهر نمک، عمر سنگ کاهش پیدا می‌کند.ماده نانو، برای سنگسابی، کیفیت سنگ در یک بازه زمانی طولانی مدت را افزایش می‌دهد.

البته منجر به ایجاد شفافیت بیشتر برای نمای بیرونی سنگ می‌شود. در فرایند شستشو سنگ یا نمای بیرونی ساختمان به کمک نانو، هیچ تغییر خاصی بر روی سنگ، از نظر رنگ ایجاد نمی‌شود.استفاده از ساختار نانو، برای کفسابی، چه در داخل ساختمان و چه در قسمت‌های بیرونی، مفید و کاربرد دارد.بهره‌مندی از فرایند نانو، مانند عملیات کفسابی، نیاز به یک دستگاه مخصوص دارد.انجام عملیات نانو در سنگسابی، باید ابتدا با یک محل خشک شروع شود.

سنگسابی با نانو چیست ؟

اگر تجربه‌ ی استفاده از سنگسابی ساختمان را داشته باشید، می‌دانید که این کارها معمولا چند ماه بیشتر دوام نمی‌آورند. چرا که با گذشت زمان، آلودگی‌ها و آسیب‌ های سطحی مجددا باز می‌گردند و پس از مدتی، دوباره ظاهر سنگ را خراب می‌کنند.

این شرایط، باعث شده‌ است که متخصصان به دنبال راهی برای افزایش ماندگاری و تاثیر کفسابی باشند. نتایج تحقیقات آنان منجر به ابداع روشی به نام سنگسابی نانو شده است. اگر کف یک ساختمان را با مواد نانو سنگسابی کنیم، میزان جذب آلودگی‌ها به آن، به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. به طوری که دیگر نیازی نیست هر چند ماه یک‌ بار سنگسابی را تکرار کنید.

علاوه بر آن، سنگسابی نانو منجر به ضد آب شدن مصالح به کار رفته در کف ساختمان می‌شود. بنابراین، در مکان‌ هایی مانند پارکینگ و حیاط خلوت که احتمال نشتی آب وجود دارد می‌توان از مواد نانو برای سنگسابی استفاده کرد.

قیمت سنگسابی نانو

اجرای نانو ساب کمی پر هزینه است زیرا ابتدا لازم است تمامی ایرادات سنگ کف مد نظر برطرف و سابیده شود تا با سطحی کاملا آماده برای نانو و ضد آب کردن روبه رو شده و بعد اقدام به نانو شود . لازم به ذکر است قیمت نانوساب به صورت متری محاسبه می شود . ابتدا هزینه خدمات سنگسابی باید محاسبه شود و بعد هزینه نانو به صورت لیتری و یا متری برآورد گردد.

مراحل انجام سنگسابی نانو

یکی از مهمترین نکات در سنگسابی نانو ، نحوه اجرای کفسابی است.تجربه ساب زن و کیفیت دستگاه های مورد در ایجاد عملکرد بهتر بسیار موثر هستند.برای اجرای کف سابی نانو در نمای ساختمان و یا دیوارها بهتر است نکات رعایت گردد:

تمیز کردن سطح مورد نظر

اولین مرحله ، تمیز نمودن سطح مورد نظر از هر گونه کثیفی ، آلودگی و جرم است.این مرحله اهمیت فوق العاده ای در کف سابی دارد . مطلوب ترین روش این است که سطح مورد نظر توسط دستگاه های شستشوی فشار قوی تمیز گردد. پس از شستن نمای مورد نظر ؛ باید اجازه داد سطح سنگ کاملا خشک شود .

پخش کردن مواد نانو رو سطح

در مرحله بعدی باید مواد نانوی مورد نظر به صورت کاملا حرفه ای و توسط متخصص ساب زنی به وسیله غلطک روی سطح پوشش داده شود. این مواد باید روی سطوح مورد نظر ، به صورت کاملا یکنواخت و پیوسته پخش گردند. پس از پخش شدن مواد نانو بر روی سطح ، باید اجازه داد تا مواد کاملا خشک شوند .

مزایای استفاده از سنگسابی نانو

مهمترین مزایای سنگسابی نانو به شرح زیر می باشد : ایجاد شفافیت بیشتر بر روی سطوح مد نظر . سطوح مد نظر کاملا ضد لکه ، ضد آب و ضد خوردگی می گردد. در روش نانو ساب ، با گذشت زمان سطوح مورد نظر مات و کدر نمی شوند و همیشه شفافیت روز اول را دارند در صورتی که در کفسابی های معمولی پس از شستشو کف ساختمان کدر می گردد . به دلیل آن که این روش از نفوذ آب به داخل سنگ ها جلوگیری می کند ، مقاومت سطوح بیشتر می گردد . با استفاده از روش نانو ساب ، کثیفی ها و آلودگی ها به سطوح جذب نمی گردند .

 استفاده از نانو در سنگسابی ضرورت دارد؟

فرایند کفسابی و سنگ سابی با استفاده از مواد نانو، جدید‌ترین نوع شستشو است.استفاده از نمای ساختمان از نوع سنگ یا هر نوع جنس پوشش دهنده افزایش یافته است. در گذشته، مهندسین و معماران، در ساخت یک بنا، به فضای بیرونی ساختمان و پوشش دهی آن با نما، توجه چندانی نداشتند. البته میزان دقت به نمای ساختمان، بسیار اندک بود.

برای صاحبان ملک نیز، نمای ساختمان در مرحله آخر و نهایی کار قرار می‌گرفت. حتی در برخی از موارد، صاحبین ملک، دقت و توجه خود را از روی نمای ساختمان کاهش می‌دادند. نمای ساختمان و به ویژه استفاده از سنگ، زیبایی و جلوه خاصی را برای فضای ساختمان به وجود می‌آورد.

حتی برای نمای هتل و لابی‌های بیرونی، یک فرآیند بسیار موثر و مفید برای زیبایی و چشم نوازی این قسمت‌ها در ساختمان می‌باشد.استفاده از نمای ساختمان در ایام گذشته، تنها به کمک نمای آجری بود.اما با گذشت زمان، استفاده از سنگ و نما‌های متنوع دیگر، شکل آجری را با تغییرات اساسی رو به رو کرد.در سال‌های اخیر، کمتر ساختمانی، بدون نما یا سنگ است.

موارد استفاده از سنگسابی نانو

سنگ سابی نانو برای همه سطوح قابل اجراست . مهمترین این سطح عبارتند از : سنگ های طبیعی ، بتون ، سیمان ، سنگ های مصنوعی ، موزاییک ، شیشه ، گچ ، آجر ، کاهگل و سایر مصالحی که در ساختمان سازی استفاده می گردد.

انواع مواد نانو برای سنگسابی نانو

مواد نانو دارای چهار کیفیت بود و ساخت کشور های مختلف هستند :

نانو ایتالیایی

این نوع نانو از دیگر مواد نانو سنگ قیمت بالاتری داشته و بالاترین کیفیت و ماندگاری را دارد.

نانو ژاپنی

نانو ژاپنی از لحاظ کیفیت و قیمت در رده دوم قرار می گیرد و شامل انواع نانو سنگ ، نانو آجر، نانو شیشه و … می باشد.

نانو اسپانیایی

مواد نانو سنگ و نانو آجر اسپانیایی تقریبا هم کیفیت مواد ایرانی می باشد.

کفسابی پلاس