• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی⭐️قیمت کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی نوعی کفسابی می باشد که باعث می شود کف ساختمان بعد از انجام این کار بسیار براق و درخشان شود. در واقع تنها بعد از کفسابی ایتالیایی ما می توانیم انعکاس نور را در کف ساختمان خود مشاهده کنیم.

از این نوع کفسابی برای رفع ناهمواری ها و جلای سنگ استفاده می شود. با استفاده از این روش می‌توان هر نوع لکه سخت و سوراخی که بر روی سنگ های کف وجود دارد را از بین برد.

همچنین در کفسابی ایتالیایی می توان به راحتی هر نوع عیبی که در سنگ وجود دارد را از بین برد. به عبارت دیگر این نوع از کفسابی نوعی سنگ سابی می باشد که می‌ تواند تمام ایرادات سنگ را برطرف کند. و جلای بی نظیری نیز به آن ببخشد.

شفافیت در این مدل از کفسابی به قدری زیاد است که بعد از پایان کار شما به راحتی می تونید تصویر مکان مورد نظر و یا خودتان را در کف ساختمان مشاهده کنید.

به این نوع از کفسابی آینه ای و یا شیشه ای نیز می گویند. امروزه روش های بسیاری برای کفسابی به وجود آمده اند اما تاکنون بهترین و محبوب ترین نوع کفسابی ایتالیایی می باشد.

کشور ایتالیا یکی از برترین کشورهای تولید کننده سنگ مرمر می باشد. اما دلیل معروفیت این مدل از کفسابی این نیست بلکه استفاده از لقمه های بسیار عالی ایتالیایی سبب معروفیت کفسابی آن شده است.

چون این نوع از لقمه ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به راحتی هر عیب و کثیفی که در سطح سنگ وجود دارد را از بین ببرند و آن را مانند آینه درخشان کنند.

قیمت کفسابی ایتالیایی

قیمت کفسابی ایتالیایی نسبت به کفسابی معمولی کمی بالاتر است. اما در مجموع انجام این کار قیمت زیادی ندارد. مهمترین مواردی که در تعیین قیمت کفسابی ایتالیایی تاثیر دارند عبارت اند از موارد بیان شده در زیر:

نوع سنگ

امروزه افراد برای کف ساختمان های خود از انواع مختلفی از سنگ ها استفاده می کنند. که هر کدام دارای میزان سختی متفاوتی هستند. در واقع برای کفسابی هر نوع از سنگ باید میزان توجه و وقت خاصی را در نظر گرفت. همین امر موجب شده است نوع سنگی که قرار است کفسابی شود در تعیین قیمت این کار بسیار تاثیر گذار باشد.

مساحت ساختمان

در گذشته تنها ساختمان های بسیار بزرگ و شکیل کفسابی می‌ شدند. اما امروزه همه ساختمان ها چه کوچک و چه بزرگ کفسابی می‌شوند. توجه داشته باشید که هر چه مساحت ساختمان بیشتر باشد کفساب باید از وقت و مواد بیشتری برای انجام این کار استفاده کند. همچنین دستگاه کفسابی آن نیز باید بیشتر کار کند. به همین خاطر مساحت ساختمان همیشه بر میزان قیمت کفسابی ایتالیایی تاثیر گذار است. چون هر فردی که ساختمان بزرگتری دارد باید هزینه بیشتری پرداخت کند.

میزان کثیفی کف

گاهی اوقات ممکن است صاحب یک ساختمانی از زمان ساخت آن تاکنون اقدام به کفسابی ساختمان نکرده باشد. حتما اگر زمان زیادی از ساخت چنین ساختمانی گذشته باشد سنگ های کف آن به شدت کدر و کثیف می باشند و کفساب باید برای تمیز کردن آنها تلاش بیشتری بکند.

زیرا هر چقدر کثیفی کف یک ساختمان بیشتر باشد باید لایه بیشتری برداشته شود تا سنگ سیقل داده شود. به همین خاطر میزان کثیفی سنگ کف همیشه در تعیین قیمت نهایی این نوع از کفسابی تاثیر گذار است.

عمق خراش های موجود بر روی سنگ ها

همیشه بر روی سطح کف ساختمان هایی که کفسابی نشده اند خراش های گوناگونی وجود دارد. هر چقدر عمق خراش بیشتر باشد کفساب باید لایه عمیق تری را از روی سنگ بردارد تا خراش از بین برود‌. حتی گاهی اوقات خراش های موجود به گونه ای عمیق هستند که به هیچ وجه نمی‌توان سنگ را کفسابی کرد و باید سنگ تعویض شود. عمق خراش نیز یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کفسابی ایتالیایی می باشد.

دستگاه کف ساب ایتالیایی

میتوان گفت بهترین نوع دستگاهی که امروزه در بازار وجود دارد دستگاه کف ساب ایتالیایی می باشد. چون در ساخت این نوع از دستگاه از مرغوب ترین نوع سابنده های ایتالیایی استفاده شده است.

استفاده از این سابنده ها موجب شده است ابتدا دستگاه های ایتالیایی یک لایه نازک را از سطح سنگ بردارند و سپس با مراحل مختلفی که شامل فرانکفورتی و ایتالیایی می شوند تمام کثیفی ها، کدری ها، جرم ها، خراش ها و سوراخ ها از بین ببرند.

کف ساب های ایتالیایی می‌توانند در انواع مکان ها مانند: آشپزخانه ها، مراکز تجاری، پاگرد ها، پارکینگ ها، ادارات و اپن کاربرد داشته باشند. این نوع از دستگاه ها انواع مختلفی دارند که بهتر است با آنها آشنا شوید.

دستگاه ایتالیایی سه فاز

در برخی از ساختمان های تجاری و مسکونی بزرگ برق سه فاز وجود دارد. چون بعضی از آسانسورها و دستگاه های کفسابی ایتالیایی برای کارکردن حتما نیاز به چنین برقی دارند. یکی از قدرتمند ترین مدل های دستگاه های کفسابی ایتالیایی مدل سه فاز آنها می باشد‌‌. این نوع از دستگاه کفسابی به گونه ای طراحی شده است که تنها با برق سه فاز کار می کند.

به همین خاطر در ساختمان هایی که برق سه فاز ندارند کارایی ندارد. اما بهتر است بدانید چون این نوع از دستگاه توانایی بالایی دارد و خیلی دیر داغ می‌کند برای کفسابی ساختمان هایی با مساحت بسیار زیاد مناسب ترین مورد می باشد.

دستگاه ایتالیایی تک فاز

دستگاه های کفسابی تک فاز نوع دیگری از دستگاه های کفسابی ایتالیایی می باشند‌. که کاربرد بسیار زیادی دارند. این نوع از دستگاه در تمام مکان هایی که برق سه فاز ندارند کارایی دارد. چون برای کارکردن نیاز به برق سه فاز ندارد.

در واقع میتوان گفت تنها دستگاهی می باشد که امروزه همه کفساب های ماهر برای پیشرفت در کار خود آن را تهیه می کنند. چون با استفاده از این دستگاه می‌توانند کفسابی ایتالیایی را در تمام ساختمان ها پیاده کنند.

ساب زنی با لقمه های ایتالیایی

یکی از اصلی ترین تجهیزاتی که کاربرد زیادی در ساب زنی ایتالیایی دارد لقمه ها می باشند. لقمه ها در واقع صفحاتی دایره ای یا مستطیلی شکل می باشند. که در انواع سایزها تولید شده اند. هر سایز از لقمه کار خاصی انجام می دهد برای لقمه ها جایگاه خاصی در دستگاه های کفسابی ایتالیایی در نظر گرفته شده است که هر کدام از آنها در جایگاه خود قرار می گیرند.

اصلی‌ترین وظیفه این لقمه ها رفع ناهمواری های موجود برروی سطح سنگ کاری شده می باشد. چون این لقمه ها می توانند به خوبی سنگ را نرم و یکدست کنند. مهم ترین متریال استفاده شده در ساخت چنین لقمه هایی الماس غیر خورنده می باشد که می‌تواند سایش سنگ را به نحو احسن انجام دهد. بهتر است با انواع کارایی لقمه های ایتالیایی که در زیر بیان شده اند آشنا شوید.

 • از لقمه های  ۳۶ الی ۸۰ برای صیقل دادن سنگ ها استفاده می کنند. این نوع از لقمه ها بسیار زبر می باشند. و می توانند هر نوع سنگی را صیقل دهند‌.
 • لقمه ۱۲۰به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند به راحتی هر نوع عیبی که در سطح سنگ وجود دارد را صیقل دهد.
 • استفاده از لقمه های۲۰۰ الی۴۰۰ برای شفافیت و درخشان کردن سنگ می باشد‌. از این نوع لقمه ها تقریبا در مرحله های آخر ساب زنی ایتالیایی استفاده می شود.
 • اما در مرحله انتهایی که باید کار آینه ای کردن سنگ ها انجام شود از لقمه های دست ساب۲ الی ۴ استفاده می شود‌. چون تنها این لقمه ها می‌توانند کار آینه ای کردن سنگ را انجام دهند.

مزایای کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی یکی از روش های براقی کف خانه می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. برای آشنایی با چنین مزایایی میتوانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

پاک کردن انواع جرم

بر روی سنگ های کف خانه همیشه جرم زیادی باقی می ماند که تمیز کردن آنها کار بسیار سختی است‌. این نوع از جرم ها به هیچ وجه با شستشوی ساده از بین نمی روند و تنها راه تمیز کردن آنها کفسابی ایتالیایی می باشد. چون این نوع از کفسابی می تواند به راحتی هر گونه جرمی را از بین ببرد.

پاک کردن سیمان و گچ

معمولا در پایان کار کاشی کاری همیشه مقدار زیادی گچ و سیمان بر روی سنگ ها باقی می ماند. این نوع از مواد به راحتی از روی سنگ ها پاک نمی شوند و اگر بخواهیم به روش های غیر اصولی آنها را پاک کنیم حتما خش های زیادی بر روی سنگ ها باقی می ماند. تنها راه حلی که می‌تواند بدون ایجاد هیچ آسیبی به سنگ این مواد را از روی سنگ پاک کند کفسابی ایتالیایی می باشد.

از بین بردن لب پریدگی ها و خش های روی سنگ

هرگاه بر روی سنگ خش وجود داشته باشد و لب پریدگی نیز در سنگ های کف باشد. خانه چهره زشتی به خود میگیرد که بسیار ناخوشایند می باشد. برای رفع چنین مشکلاتی کفسابی ایتالیایی میتواند به بهترین نحو ممکن عمل کند. چون این نوع از کفسابی به واسطه لقمه های زیادی که در آن استفاده می‌شود می‌تواند هر گونه خشی را از روی سنگ پاک کند.

از بین بردن هرگونه ناهمواری

معمولا بر روی سطح های سنگ کاری شده همیشه ناهمواری هایی وجود دارد. برای از بین بردن این ناهمواری ها تنها می توان از کفسابی ایتالیایی استفاده کرد. چون این نوع از کفسابی میتواند سطح سنگ ها را به خوبی بسابد.

درخشان کردن سطوح

افرادی که دوست دارند خانه ای درخشان داشته باشند. باید حتما کف ساختمان خود را کفسابی ایتالیایی کنند. چون این نوع از کفسابی میتواند به خوبی تمام سطوح را آینه ای کند.

کفسابی پلاس