• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
سندبلاست نمای ساختمان

سندبلاست نمای ساختمان⭐️قیمت سندبلاست نمای ساختمان

نمای ساختمان یکی از قسمت های بیرونی آن می باشد که به طور مستقیم با انواع عوامل طبیعی و آلودگی ها در ارتباط است. همین امر موجب می شود معمولا نمای ساختمان ها به شدت آلودگی را جذب کنند و ظاهری ناخوشایند به خود بگیرند.

گاهی اوقات میزان آلودگی یک نما بسیار زیاد می باشد و تنها با یک شستشوی ساده تمیز نمی شود . در اینگونه از مواقع تنها راهی که با استفاده از آن می توان چنین نماهایی را تمیز کرد استفاده از سندبلاست می باشد.

چون سندبلاست نمای ساختمان می تواند سخت ترین آلودگی ها را نیز از روی نما تمیز کند. سندبلاست با پاشش سیلیس بر روی نما می تواند به تمام نقاط آن دسترسی پیدا کند و به بهترین نحو ممکن آن را تمیز کند.

همچنین بسیاری از افراد ممکن است تصور کنند پاشش سیلیس بر روی نما باعث آسیب به آن می شود. اما بهتر است بدانید چون میزان فشار پاشش سیلیس به وسیله سند بلاست کنترل شده است هیچ گونه آسیبی به نما وارد نمی شود.

قیمت سندبلاست نمای ساختمان

قیمت سندبلاست نمای ساختمان ها با هم یکسان نیست. چون قیمت این کار به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید تا هنگام سندبلاست نمای ساختمان به خاطر اختلاف قیمت سردرگم نشوید. ما در اینجا بعضی از مهم ترین موارد تاثیر گذار بر آن را برای شما بیان کرده ایم.

ارتفاع ساختمان

در بسیاری از مواقع افراد هنگامی که ساختمان های مرتفع دارند برای این که هزینه سند بلاست نمای ساختمان خود را کاهش دهند ابتدا آن را به وسیله واترجت شستشو می دهند سپس در صورتی که اگر آلودگی به جای بماند دوباره نما را به وسیله سند بلاست شستشو می دهند.

چون در بیشتر مواقع به واسطه واترجت نمی توان قسمت هایی مانند کنار پنجره ها و در ها را شستشو داد همچنین گاهی اوقات ممکن است رنگی برروی نما باقی بماند و به هیچ وجه توسط واترجت از بین نرود.

وجود چنین مواردی شستشوی نما با سند بلاست را ضروری میکند. همچنین بهتر است بدانید هر چقدر ارتفاع ساختمان بیشتر باشد باید هزینه بیشتری برای سند بلاست نما پرداخت شود. بنابراین ارتفاع ساختمان یکی از موارد مهم در تعیین قیمت سندبلاست ساختمان می باشد.

میزان سیلیس مورد نیاز

هرگاه نمای یک ساختمان بسیار مرتفع باشد و میزان آلودگی آن زیاد باشد برای تمیز شدن نیاز به مقدار زیادی سیلیس دارد. همچنین بهتر است بدانید هر چقدر میزان سیلیس مورد نیاز برای تمیزی یک نما بیشتر باشد صاحب ساختمان باید هزینه بیشتری پرداخت کند. همین امر باعث شده است میزان سیلیس مصرفی برای تمیزی یک نما بر قیمت سند بلاست آن تاثیر گذار باشد.

متراژ نما

بعضی از مواقع متراژ نمای یه ساختمان  بسیار زیاد می باشد. تمیز کردن چنین نما هایی معمولا کار سخت و وقت گیری می باشد. به همین خاطر هرگاه به یک شرکت برای سندبلاست نمای ساختمان مراجعه می کنیم قبل از تعیین قیمت اقدام به متراژ نما می کند. هر چقدر متراژ نمای یک ساختمان بیشتر باشد باید صاحب آن مبلغ بیشتری پرداخت کند. در واقع می توان گفت متراژ نما نیز یکی از اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر قیمت نهایی چنین کاری می باشد.

میزان آلودگی سطح نما

امروزه خوشبختانه چون افراد از مزایای شستشوی نما آگاهی پیدا کرده اند خیلی زود به زود اقدام به شستشوی نما می کنند. اما هنوزم هستند افرادی که ساختمان های خود را نماشویی نمی کنند. تمیز کردن چنین نماهایی  به شدت کار سختی است. چون میزان آلودگی انباشته شده بر روی آنها بسیار زیاد می باشد. یکی دیگر از معیار هایی که می تواند بر قیمت نهایی سندبلاست نمای  ساختمان تاثیر بگذارد میزان آلودگی سطح نما می باشد. چون هر چقدر میزان آلودگی بیشتر باشد برای تمیز کردن آن افراد باید از سیلیس بیشتری استفاده کنند و وقت زیادی نیز برای انجام این کار بگذارند.

سندبلاست سنگ نما

سنگ نمای یک ساختمان باید همیشه بسیار تمیز و درخشان باشد. زیرا تنها در این صورت می توان ساختمانی زیبا و شکیل داشت. هرگاه سنگ نمای یک ساختمان جرم بگیرد. دیگر به هیچ وجه زیبا دیده نمی شود. همین امر موجب شده است دغدغه بسیاری از افراد این باشد که چگونه سنگ نمای آلوده ساختمان خود را تمیز کنیم.

اگر شما نیز دوست دارید جواب این سوال را به دست آورید بهتر است بدانید در صورتی که سنگ نمای یک ساختمان به شدت کثیف شده باشد. تنها با استفاده از سندبلاست سنگ نما می توان آن را تمیز کرد.

سند بلاست معمولا به همراه واترجت استفاده می شود. برای نماهای سنگی سندبلاست بسیار مناسب می باشد چون در این روش شن ها و ماسه های بسیار ریز به واسطه دستگاه با فشار زیادی بر سطح نما پاشیده می شوند. و می توانند تا عمق آلودگی ها نفوذ کنند و به راحتی آنها را از بین ببرند . همچنین بهتر است بدانید که چون جنس سنگ نما بسیار مقاوم می باشد. پاشش شن و ماسه هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی کند. به همین خاطر سندبلاست سنگ نما دارای طرفدار بسیار زیادی می باشد.

سندبلاست دیوار

بسیاری از افراد تصور می کنند تنها نمای ساختمان ها جرم می گیرند و نیاز به شستشو دارند . اما بهتر است بدانید علاوه بر نما تمام قسمت های ساختمان که در بیرون آن قرار دارند آلودگی ها را جذب می کنند. و بعد از مدتی به طور کاملا زیبایی خود را از دست می دهند.

یکی از این قسمت ها که همواره نیاز به شستشو دارد دیوار ها می باشند. دیوارهای بیرونی ساختمان نیز به اندازه نمای آن جرم می گیرند و باید تمیز شوند. چون در صورتی که شستشو داده نشوند آلودگی های ناشی از باران های اسیدی به عمق آنها نفوذ می کنند و بعد از مدتی باعث فرسوده شدنشان می شوند.

همین امر سندبلاست دیوار را به یک امر ضروری تبدیل کرده است. چون میزان معمولا آلودگی های انباشته شده بر روی دیوار ها از نمای ساختمان بیشتر می باشد. و تمیز کردن آنها به هیچ وجه کار آسانی نیست. در بیشتر مواقع دیوار ها تنها به واسطه سند بلاست تمیز می شوند و دیگر با هیچ روش دیگری از شستشو نمی توانند ظاهر اولیه خود را به دست آورند. بنابراین می توان گفت سندبلاست دیوار بهترین روش برای پاکسازی آن می باشد.

سندبلاست سیمان

سیمان یکی از مصالح ساختمانی می باشد که دارای جنسی کاملا زبر است و همین امر باعث میشود آلودگی زیادی به خود جذب کند. معمولا تمیز کردن سیمان و پاک کردن آلودگی ها از روی آن کار بسیار سختی است. چون به راحتی تمیز نمی شود.

در واقع می توان گفت تمیز کردن سیمان با روش های شستشوی ساده امکان پذیر نیست . همین امر موجب شده است افراد زیادی به این فکر کنند که چگونه می توان یک نمای سیمانی را به خوبی شستشو داد. نتیجه تمام این همفکری ها سندبلاست سیمان می باشد. چون با استفاده از این روش می توان تمام قسمت های سیمانی را به خوبی شستشو داد.

بسیاری از افراد که با سند بلاست آشنا نیستند فکر می کنند این نوع از شستشو نیز مانند سایر روش ها با استفاده از مواد شوینده انجام می شود. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین چیزی درست نمی باشد.

چون در این روش از شستشو به جای مواد شوینده از شن و ماسه ی بسیار ریز استفاده می شود. که چون با فشار به سطح پاشیده می شوند می توانند هر گونه آلودگی را از روی هر نوع سطحی پاک کنند. در واقع برای نماهای سیمانی تنها سندبلاست می تواند کاربرد داشته باشد چون می تواند به خوبی به تمام پستی بلندی های اینگونه از نما ها نفوذ کند.

قیمت شستشوی نمای ساختمان

نمای ساختمان ها دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام دارای جنسی متفاوت هستند. همچنین بهتر است بدانید برای شستشوی نماهای ساختمان نیز انواع مختلفی از روش های شستشوی وجود دارد. بسیاری از افراد که قصد دارند نمای ساختمان خود را شستشو دهند این سوال را می پرسند که قیمت شستشوی نمای ساختمان چقدر است؟ جواب چنین سوالی را نمی توان با یک قیمت واحد بیان کرد. چون همیشه موارد زیادی بر قیمت شستشوی نما می توانند تاثیر گذار باشند . برای آشنایی شما ما چند مورد آنها را در این مقاله بیان کرده ایم.

نوع نما

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم نما های ساختمانی امروزه دارای انواع مختلفی هستند. هرکدام از این نما ها معمولا می توانند میزان خاصی آلودگی به خود جذب کنند و همين امر موجب می شود. نیاز باشد برای تمیز کردن آن ها وقت و دقت متفاوتی به کار رود. نوع نما همیشه تاثیر زیادی بر قیمت نهایی شستشوی نمای ساختمان دارد برای مثال: همیشه نماهای سیمانی خیلی دیر تر از نماهای سرامیکی تمیز می شوند و نیاز است فردی که کار شستشو را انجام میدهد وقت بیشتری بگذارد. همین امر موجب میشود قیمت نماشویی نمای سیمانی از سرامیکی بیشتر باشد.

روش شستشوی نما

برای شستشوی نما روش های متفاوتی وجود دارد که کارشناسان این حوزه با توجه به جنس و میزان آلودگی می توانند بهترین روش را برای شستشو انتخاب کنند. اما معمولا هر روش دارای قیمت خاصی می باشد که همین امر موجب میشود روش شستشوی نما بر روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار باشد.

قیمت هر متر مربع سند بلاست

بسیاری از افراد تصور می کنند قیمت سند بلاست بسیار زیاد می باشد. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین چیزی درست نمی باشد. معمولا قیمت سندبلاست براساس متر مربع اندازه گیری می شود که همیشه نوع دستگاه و روش انتخابی نیز می توانند قیمت آن را متغیر کنند.

کفسابی پلاس