• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
شرکت کار در ارتفاع با طناب

خدمات کار در ارتفاع با طناب【قیمت و هزینه】در 1403!

در گذشته افراد هنگامی که می خواستند یکی از کارهای ساختمانی را انجام دهند. اگر ارتفاع آن زیاد بود مجبور بودند هر چند هم که کار مورد نظر کوچک باشد اقدام به نصب داربست بکنند. معمولا نصب داربست یک کار سخت و وقت گیر می باشد که هزینه زیادی نیز دارد.

وجود چنین مواردی باعث شد تا افراد به دنبال پیدا کردن راهی باشند. که با استفاده از آن دیگر نیاز نباشد برای انجام کوچکترین کار هم نیز داربست نصب کرد. نتیجه تمام تلاش افراد در این زمینه به وجود آمدن روش کار در ارتفاع با طناب می باشد.

با استفاده از چنین روشی معمولا فرد می تواند با استفاده از طناب های محکمی به تمام نقاط یک ساختمان دسترسی داشته باشد. همچنین بهتر است بدانید امنیت این روش نسبت به نصب داربست بسیار بیشتر می باشد. به خاطر چنین مزایایی تقریبا بعد از به وجود آمدن این روش روش نصب داربست کاملا منسوخ شد.

شرکت کار در ارتفاع با طناب

شرکت کار در ارتفاع با طناب

همه کار هایی که باید در ارتفاع بالاتر از دو متر انجام شوند کار در ارتفاع به حساب می آیند. معمولا تعداد کارهایی که در  ارتفاع انجام می شوند بسیار زیاد هستند و انجام آنها از کار هایی که در ارتفاع نیستند بسیار سخت تر است.

امروزه بعضی از شرکت ها به وجود آمده اند که تنها کارهای در ارتفاع را انجام می دهند. تعداد اینگونه از شرکت ها روز به روز در حال افزایش می باشد. چنین شرکت هایی دارای پرسنلی کاملا مجرب می باشند که می توانند کارهای در ارتفاع را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

همچنین بهتر است بدانید شرکت کفساب پلاس چون دارای کادری مجرب می باشد. می توانند کار را خیلی بهتر از سایر افراد که به صورت تکی چنین کارهایی را انجام می دهند به سرانجام برسانند. برای انجام خدمات کار در ارتفاع می توانید با کارشناسان شرکت کفساب پلاس تماس بگیرید.

خدمات کار در ارتفاع با طناب

خدمات کار در ارتفاع با طناب

همانگونه که در بالا نیز بیان کردیم خدمات کار در ارتفاع بسیار زیاد می باشند. انجام این گونه از خدمات معمولا کار سختی است و تنها افرادی که در این زمینه ها تخصص بسیار زیادی دارند می توانند آنها را انجام دهند. اگر دوست دارید با خدمات کار در ارتفاع آشنایی پیدا کنید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید. چون ما بعضی از پرکاربردترین این خدمات را برای شما در اینجا بیان کرده ایم.

پیچ و رولپلاک نما با طناب

یکی از مهمترین خطراتی که همواره سنگ نمای ساختمان ها را تهدید می کند ریزش سنگ نمی می باشد. عوامل بسیار زیادی بر ریزش سنگ نما همیشه تاثیر گذار هستند.

همچنین بهتر است بدانید اگر سنگ نمای یک ساختمان دچار ریزش شود. جلوه آن ساختمان به شدت زشت می شود و افراد هر چه زودتر باید اقدام به ترمیم آن بکنند . یکی از بهترین روش هایی که امروزه برای محکم کردن سنگ نما وجود دارد پیچ و رولپلاک نما با طناب می باشد.

با استفاده از این روش می توان سنگ نمای همه ساختمان های بسیار بلند را برای همیشه محکم کرد. چون زمانی که سنگ های یک نما پیچ و رولپلاک می شوند حتی اگر زلزله بسیار شدید نیز بیاید دچار ریزش نخواهند شد. انجام کار پیچ و رولپلاک با استفاده از داربست بسیار پرخطر و سخت می باشد. به همین خاطر استفاده از طناب برای انجام چنین کار هایی بسیار عاقلانه تر می باشد.

سیمانکاری با طناب

بعضی از افراد هنگامی که می خواهند دیوار های اطراف ساختمان خود را پلاسور کنند. از سیمان برای انجام چنین کاری استفاده می کنند. اما چون ارتفاع ساختمان ها زیاد می باشد. تنها سیمان کاران بسیار ماهر می توانند چنین کاری را انجام دهند. استفاده از داربست برای انجام این گونه از کار ها به هیچ وجه درست نمی باشد و بهترین روش استفاده از طناب می باشد.

با استفاده از طناب می توان به تمام نقاط ساختمان با خیالی آسوده دسترسی پیدا کرد و آنها را به خوبی سیمان کرد. استفاده از طناب میزان ریسک و خطر اینگونه از کار ها را تا حد زیادی کاهش می دهد. به همین خاطر برای انجام کار سیمان کاری در ارتفاع دیگر افراد تنها از طناب استفاده می کنند.

آب بندی نما بدون داربست

یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود سنگ های یک ساختمان پوسیده شوند. و شروع به ریزش بکنند آب بندی نادرست نما می باشد.

هنگامی که نمای ساختمان بعد از سنگ کاری به خوبی بند کشی نمی شود. آب و رطوبت ناشی از بارش باران و برف به مرور زمان باعث ازبین رفتن بند کشی می شود و به لایه زیرین سنگ ها نفوذ می کند.

هنگامی که رطوبت به لایه زیرین سنگ ها نفوذ کند می تواند در مدت زمان کمی آنها را پوسیده کند و با ریزش سنگ نما باعث شود به طور کلی نمای ساختمان خراب شود.

یکی از بهترین راه هایی که کمک می کند چنین مشکلاتی به وجود نیایند آب بندی نما بدون داربست می باشد. چون آب بندی روشی است که کمک می کند ما بتوانیم با استفاده از مواد عایق بسیار با کیفیت راه ورود رطوبت را به لایه زیرین سنگ ها به طور کامل ببندیم. این کار امروزه بدون استفاده از داربست و تنها به وسیله طناب انجام می شود.

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب

همه ساختمان هایی که در سطح شهر وجود دارند. چون در معرض آلودگی های زیادی هستند نیاز دارند هر چند وقت یک بار نماشویی شوند.

زیرا نما یکی از قسمت های بیرونی ساختمان به حساب می آید. و معمولا آلودگی زیادی به خود جذب می کند. اگر نمای یک ساختمان برای مدت زمان زیادی شستشو داده نشود. اسید ناشی از بارش باران های اسیدی باعث نابود شدن سنگ نمای آن می شود.

بنابراین برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی همیشه توصیه می شود هر چند وقت یک بار نمای ساختمان ها شستشو داده شوند. تا هم زیبایی خود را حفظ کنند و هم طول عمر  نمای آنها افزایش یابد.

در گذشته برای نماشویی ساختمان نیاز به نصب داربست بود و افراد برای انجام چنین کاری باید هزینه و زمان زیادی را صرف می کردند. اما امروزه با به وجود آمدن روش نماشویی با طناب چنین مشکلاتی به طور کامل برطرف شده اند و افراد می توانند با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن نمای ساختمان خود را شستشو دهند.

نقاشی نما بدون داربست

نقاشی نما بدون داربست

بسیاری از نما ها هنگامی که مدت زمان زیادی از ساخت آنها می گذرد. نیاز به ترمیم پیدا می کنند و به طور کلی زیبایی خود را از دست می دهند . برای زیبا سازی اینگونه از نما ها با کمترین هزینه  نقاشی نمای ساختمان میتواند بهترین گذینه باشد.

چون هنگامی که افراد نمای ساختمان خود را نقاشی می کنند به طور کلی تمام ایرادات نما از بین می روند و اگر نقاش فردی خلاق باشد می تواند زیبایی نما را با استفاده از این روش چشم گیر کند.

استفاده از داربست برای انجام این کار در گذشته بسیار رایج بود اما این روش معایب بسیاری داشت که یکی از مهم ترین آنها امنیت کم بود. چون احتمال سقوط افراد از داربست بسیار زیاد است . به همین خاطر به سرعت نقاشی نمای ساختمان بدون داربست جایگذین آن شد. در این روش افراد می توانند بدون نصب داربست به راحتی و با خیالی آسوده نمای ساختمان هارا نقاشی کنند.

ایزوگام دیوار ساختمان

دیوار ساختمان ها اگر به وسیله ایزوگام عایق نشوند رطوبت ناشی از بارش برف و باران را به داخل ساختمان انتقال می دهند. هنگامی که رطوبت به داخل ساختمان نفوذ کند مشکلات زیادی به وجود می آورد که از جمله مهم ترین آنها می توان به مواردی مانند: نم زدن گچ و ریزش آن به مرور زمان، پوسیدگی آجر های ساختمان، ایجاد بوی نم در خانه و ایجاد لکه های بزرگ زرد زنگ برروی گچ دیوار ها اشاره کرد. همین مشکلات باعث شده اند افراد بلافاصله بعد از ساخت ساختمان اقدام به ایزوگام کردن دیوار های آن بکنند.

این کار توسط افراد بدون تخصص به هیچ وجه به درستی انجام نمی شود. همچنین بهتر است بدانید استفاده از داربست برای ایزوگام کردن نیز امکان پذیر نیست و تنها با استفاده از راپل و طناب میتوان چنین کاری را انجام داد.

حقوق کار در ارتفاع

معمولا چون کار در ارتفاع سخت می باشد همیشه دارای حقوق بیشتری نسبت به سایر کارها است. البته بهتر است بدانید تعیین حقوق کار در ارتفاع بستگی به موارد زیادی مانند: نوع کار، میزان کار، میزان سختی آن و میزان خطر آن بستگی دارد. به عنوان مثال همیشه کار نماشویی با راپل که کار در ارتفاع می باشد دارای هزینه کمتری نسبت به کار نقاشی ساختمان است. وجود چنین عواملی باعث شده است هیچ کس نتواند یک قیمت واحد برای انجام چنین کاری اعلام کند. اما در مجموع کار در ارتفاع دارای قیمت بالایی است چون احتمال بروز حادثه برای افرادی که این گونه از کار ها را انجام می دهند زیاد است.

قیمت راپل کار

راپل کاری تقریبا جدید ترین روشی است که برای انجام کارهای در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد فکر می کنند چون این روش دارای مزایای زیادی است دارای قیمت بالایی نیزمی باشد.

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود افراد از راپل برای انجام کار های خود استفاده نکنند همین مورد می باشد. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه قیمت راپل کار بالا نمی باشد و همه افراد جامعه با داشتن هر شغلی می توانند از این روش برای کارهای ساختمانی خود استفاده کنند.

کفسابی پلاس