• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
نظافت شیشه در ارتفاع با طناب

نظافت شیشه در ارتفاع با طناب با رضایت【100درصدی】در 1403!

همه افراد دوست دارند ساختمان های خود را به بهترین و زیباترین نحو ممکن بسازند. یکی از بهترین متریال هایی که امروزه افراد از آن برای نمای ساختمان ها و برج های بلند بسیار استفاده می کنند شیشه می باشد.

افرادی که برای نمای ساختمان های خود از شیشه استفاده می کنند می توانند ساختمانی بسیار شیک و زیبا داشته باشند. اما اگر نمای شیشه ای یک ساختمان کثیف باشد می تواند به طور کلی زیبایی را از ساختمان بگیرد. به همین خاطر همیشه افراد زیادی هستند که به دنبال پیدا کردن روشی برای شستن شیشه های ساختمان های بلند می باشند.

چون دسترسی به چنین شیشه هایی بسیار سخت می باشد. و هر کسی نمی تواند چنین کاری را انجام دهد. نصب داربست هنگامی که ارتفاع ساختمان بسیار زیاد است کار درستی نیست. چون احتمال سقوط افراد زیاد است . به همین خاطر بسیاری از افراد از طناب و راپل برای انجام چنین کاری استفاده می کنند.

نظافت شیشه در ارتفاع

هزینه نظافت شیشه در ارتفاع

همانگونه که می دانید جنس شیشه به گونه ای است که تنها تا زمانی زیباست که تمیز باشد. چون در واقع کثیفی می تواند به طور کامل زیبایی شیشه را بگیرد.

همچنین بهتر است بدانید چون شیشه دارای جنسی شفاف می باشد. اگر کوچکترین آلودگی بر روی آن وجود داشته باشد. به خوبی خود را نشان می دهد و باید خیلی سریع تمیز شود. معمولا کار تمیز کردن شیشه هایی که ارتفاع آنها زیاد نیست و امکان دسترسی به آنها وجود دارد سخت نیست.

اما شیشه هایی که در ارتفاع های بلند هستند اگر کثیف شوند تمیز کردن آنها بسیار دشوار است. و افراد برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه ای باید به افراد ماهر و شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنند.

زیرا اینگونه از افراد در این زمینه تخصص دارند و بهترین مواد شوینده را برای هر نوع شیشه ای می شناسند. و از همه مهمتر تجهیزات پیشرفته ای که چنین افراد و شرکت هایی دارند می توانند کمک کنند.

که افراد به تمام نقاط شیشه ها حتی در دور ترین مکان ها نیز دسترسی داشته باشند و آنها را به خوبی تمیز کنند. بنابراین اگر قصد تمیز کردن شیشه ها را در ارتفاع بالا دارید به هیچ وجه خودتان اقدام نکنید و این کار را به افراد ماهر بسپارید .

روش های تمیز کردن شیشه های دور از دسترس کدام اند؟

هزینه تمیز کردن شیشه های دور از دسترس

تنها راه ورود نور به خانه از طریق شیشه ها می باشد. به همین خاطر اگر شیشه های یک ساختمان کدر و کثیف شوند. راه ورود نور به خانه بسته می شود. همه افراد وقتی شیشه های آنان کثیف می شوند به دنبال راهی می باشند تا آنان را تمیز کنند .

اما زمانی که یک خانه در طبقه چهارم و پنجم یک برج واقع شده باشد تمیز کردن شیشه های آن از بیرون یک کار سخت و دشوار می باشد. چون به خاطر ارتفاع بالا دسترسی به آنها از قسمت بیرون بسیار سخت می باشد.

اگر شما نیز در چنین ساختمان هایی زندگی می کنید ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا با چگونگی تمیز کردن شیشه های دور از دسترس آشنا شوید.

استفاده از پاک کننده های مغناطیسی

در گذشته برای پاک کردن شیشه های دور از دسترس مجبور به استخدام یک فرد صخره نورد بودیم تا بتواند با آویزان شدن از ساختمان شیشه های ما را تمیز کند.

اما امروزه برای حل این مشکلات راه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از پاک کننده های مغناطیسی پنجره می باشد. این نوع از پاک کننده ها دارای آهنرباهای بسیار قوی می باشند که به شیشه می چسبد.

طراحی آنان به گونه ای است که یک طرف آهنربا به سطح بیرونی و یک طرف آن به سطح داخلی وصل است و از طریق حرکت دادن سطح داخلی می توان سطح بیرونی را نیز پاک کرد. آهنربا ها در لایه ای عظیم از ابر و پنبه پنهان شده اند و هیچ آسیبی هنگام پاک کردن به شیشه وارد نمی کنند.

استفاده از ربات های پاک کننده

ربات پاک کننده شیشه های دور از دسترس در سال ۲۰۱۳ در کشور آمریکا اختراع شد. این اختراع کمک می کند افراد بتوانند شیشه های تمام طبقات حتی طبقات صدم یک برج را نیز بدون هیچ نگرانی پاک کنند.

این نوع از ربات دارای یک موتور پنکه بسیار سریع و مکشی قوی می باشد. مکش آن چنان قوی است که به شیشه می چسبد و به راحتی از آن جدا نمی شود.

این وسیله از طریق بالا و پایین رفتن از شیشه میتواند آن را به خوبی تمیز کند. به احتمال زیاد سوال بسیاری از شما این باشد که نحوه کار آن چگونه است؟ در جواب این سوال بهتر است بدانید تنها کافی است افراد غلاف و مهار ایمنی آن را به شیشه وصل کنند. زیرا وصل کردن این موارد باعث می شود در صورت سقوط به پایین پرتاب نشود.

توجه داشته باشید که چنین وسیله ای را نباید به هیچ عنوان با مواد شوینده خیس کنید. چون چنین دستگاهی دارای یک سری پد مخصوص می باشد که باید برای کار کردن آنها را به دستگاه وصل کنید.

هنگامی که پدها را وصل کردید ربات را بر روی قسمت بیرونی شیشه قرار دهید. و دکمه استارت آن را بزنید حال مشاهده خواهید کرد که این ربات چگونه شیشه های شما را برق می اندازد.

استفاده از تی های تاشو

قیمت استفاده از تی های تاشو در تهران

میتوان گفت رایج ترین روشی که امروزه برای پاک کردن شیشه های دور از دسترس وجود دارد استفاده از تی های تاشو می باشد. این نوع از تی ها یک دسته بلند و یک قسمت پاک کننده اسفنجی دارند . این نوع از تی ها بسیار سبک می باشند وجود چنین ویژگی باعث می شود. قسمت اسفنجی آن به شیشه ها بچسبد و به خوبی آنها را تمیز کند.

اهمیت پاک کردن شیشه نما

 قیمت پاک کردن شیشه نما در تهران

پاک کردن شیشه نمای ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. چون یک نمای شیشه ای تنها زمانی زیبا دیده می شود که در اوج تمیزی باشد. همچنین نما های شیشه ای اگر به به خوبی تمیز نشوند.

دارای طول عمر کوتاهی خواهند بود چون آلودگی ها بر روی آنان تجمع می کنند و باعث می شوند خیلی زود تر از بین بروند. بنابراین اگر قصد دارید برای نمای ساختمان خود از شیشه استفاده کنید حتما هرچند وقت یک بار آن را به خوبی تمیز کنید تا هیچ گونه آلودگی بر روی آن نمایان نشود.

نظافت شیشه های برج

هزینه نظافت شیشه های برج

برج ها هم محل سکونت می باشند و هم محلی برای کسب و کار یکی از ویژگی های اصلی این نوع از ساختمان ها ارتفاع بلندشان می باشد. به همین خاطر نظافت شیشه های برج همیشه یک کار دشوار می باشد. اگر ساکنان هر ساختمان بتوانند خودشان شیشه ها را با استفاده از روش های بیان شده در بالا تمیز کنند.

دیگر نیاز نیست برای تمیز کردن کل شیشه های برج به شرکت های مرتبط مراجعه کرد. اما در غیر این صورت باید با تقسیم هزینه از یک شرکت معتبر بخواهید یک فرد ماهر را برای تمیز کردن شیشه های برج شما بفرستد . چون تمیزی شیشه ها همیشه تاثیر زیادی بر زیبا دیده شدن برج ها دارد.

خدمات شیشه پاک کنی

هزینه خدمات شیشه پاک کنی

شیشه پاک کنی خدمات زیادی دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید.

 • تمیز کردن شیشه انواع ساختمان ها: همه ساختمان ها از جمله مسکونی، تجاری و اداری نیاز دارند شیشه هایی تمیز داشته باشند. به همین خاطر یکی از خدمات مهم شیشه پاک کنی تمیز کردن شیشه انواع ساختمان ها می باشد.
 • لکه گیری شیشه ها: شیشه ها ممکن است هم در قسمت داخلی و هم در قسمت خارجی لکه های زیادی داشته باشند. معمولا پاک کردن این لکه ها بسیار دشوار است. به همین خاطر شیشه پاک کنی ها همیشه لکه گیری شیشه ها را نیز جز خدمات خود قرار می دهند.
 • پاک کردن شیشه راه پله و راهرو ها: معمولا راه پله ها و راهرو ها جز قسمت های عمومی ساختمان به حساب می آیند و هیچ کس مسئولیت تمیز کردن شیشه های آنان را برعهده نمی گیرد. به همین خاطر پاک کردن شیشه های این قسمت ها نیز جز خدمات شیشه پاک کنی ها قرار دارد.

هزینه شستشوی شیشه ها چقدر است و دستمزد افرادی که این کار را انجام می دهند چگونه محاسبه می شود؟

بسیاری از افراد فکر می کنند هزینه دستمزد افرادی که کار شستشو و پاک کردن شیشه های ساختمانی را انجام می دهند بسیار زیاد است . اما بهتر است بدانید به هیچ وجه اینگونه نمی باشد. چون هزینه انجام این کار زیاد نیست و به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد که ما در اینجا بعضی از آنها را برای شما بیان کرده ایم.

 • میزان کثیفی شیشه ها: هر چقدر میزان کثیفی شیشه ها بیشتر باشد برای تمیز کردن آنها باید از مواد شوینده بیشتری استفاده شود و فردی که این کار را انجام میدهد نیز بسیار اذیت میشود. به همین خاطر میزان آلودگی شیشه ها نیز بر قیمت دستمزد شیشه پاک کن تاثیر دارد.
 • تجهیزاتی که برای شستشوی نمای ساختمان به کار برده می شوند: افرادی که سابقه کار زیادی در زمینه تمیز کردن شیشه ها دارند معمولا تجهیزات پیشرفته ای نیز تهیه کرده اند. دستمزد این گونه از افراد همیشه از سایرین بیشتر می باشد و اگر از تجهیزات پیشرفته ای نیز استفاده کنند هزینه های بیشتری از کارفرما دریافت خواهند کرد.

هزینه نظافت شیشه در ارتفاع

هزینه نظافت شیشه در ارتفاع

همیشه هزینه نظافت شیشه ها در ارتفاع بیشتر از نظافت سایر شیشه ها می باشد.به همین خاطر افرادی که قصد دارند شیشه های ساختمان بلند خود را تمیز کنند باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. اما بهتر است بدانید در مجموع هزینه انجام این کار زیاد نیست و افراد زیادی می توانند این کار را انجام دهند.

شستشوی نما شیشه ای با طناب

هزینه شستشوی نما شیشه ای با طناب بدون داربست

نمای شیشه ای اگر دارای ارتفاع بالایی باشد تمیز کردن آن بسیار سخت می باشد. نصب داربست برای پاک کردن چنین نماهایی اصلا مناسب نمی باشد. به همین خاطر انتخاب بسیاری از افراد این است که برای پاک کردن آنها از طناب استفاده می کنند. چون استفاده از طناب خطر کمی دارد و همچنین استفاده از آن نیز باعث می شود سریع تر بتوان چنین نماهایی را تمیز کرد.

شستشوی نما بدون داربست

قیمت شستشوی نما شیشه ای بدون داربست

در گذشته بسیاری از افراد برای تمیز کردن نمای ساختمان خود از داربست استفاده می کردند. اما امروزه تقریبا این روش به یک روش منسوخ شده تبدیل شده است و استفاده از آن بسیار کم شده است. چون مزایای استفاده از شستشوی نمای ساختمان بدون استفاده از داربست بسیار زیاد است . همچنین خطر این روش نیز بسیار کمتر می باشد و باعث می شود کارفرمایان برای تمیز کردن نمای ساختمان های خود هزینه و وقت کمتری صرف کنند.

نظافت نماهای شیشه ای به چگونه وسایلی نیاز دارد؟

تجهیزات زیادی برای تمیز کردن نمای شیشه ای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که بهتر است با آنها آشنا شوید.

غلتک شیشه پاک کن

قیمت غلتک شیشه پاک کن

غلتک شیشه پاک کن یکی از بهترین ابزار هایی می باشد که برای تمیز کردن نما های شیشه ای از آنها استفاده می کنند. معمولا افرادی که کار پاک کردن شیشه ها را انجام می دهند از آنها برای جذب رطوبت شیشه ها استفاده می کنند. چون ساختار این غلتک لاستیکی است می تواند به خوبی رطوبت را جذب کند و هرگونه لکه ای را نیز از روی شیشه ها پاک کند. این نوع از ابزار در اندازه ها و ابعاد مختلفی ساخته می شود.

اسکرابر

اسکرابر ها وسیله هایی می باشند که از آنها برای پخش کردن آب و محلول های شستشو بر روی شیشه استفاده می شود. ساختار این وسیله ها به گونه ای است که می توان آنها را به همراه وسیله ای دیگر نیز مورد استفاده قرار دارد و در اتلاف وقت صرفه جویی کرد. این نوع از تجهیزات می توانند حتی سخت ترین لکه ها را نیز از سطح خارجی نماهای شیشه ای پاک کنند.

هزینه حوله و اسفنج

 

ابزار هایی مانند حوله و اسفنج می توانند باقی مانده محلول های تمیز کننده شیشه را به خوبی پاک کنند و شیشه های نما را نیز به خوبی تمیز کنند. از بین بردن باقی مانده محلول ها و پاک کردن لکه آنها یک کار سخت می باشد و تنها به وسیله ابزاری مانند حوله و اسفنج امکان پذیر خواهد بود .

 کمربند و کلاه ایمنی در هنگام شیشه شویی نما

 

نطافتچی های حرفه ای هنگامی که میخواهند نماهای شیشه ای را تمیز کنند از داربست استفاده نمی کنند و در بیشتر مواقع از تجهیزاتی مانند طناب و کمربند برای انجام این کار استفاده می کنند. کمربند وسیله ای بسیار محکم می باشد که کمک می کند افراد با اطمینان بیشتری کار خود را انجام دهند. همچنین کمربند ها وسایلی هستند که افراد می توانند تمام وسایل خود را به آنها وصل کنند و هنگام تمیز کردن نما همه آنها را به همراه داشته باشند.

کفسابی پلاس