• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
کفسابی راه پله

کفسابی راه پله در تهران با رضایت【100درصدی】در 1403!

در همه ساختمان های چند طبقه بدون شک ما می توانیم راه پله را مشاهده کنیم. زیرا راه پله اولین و مطمئن ترین وسیله برای برقراری ارتباط بین ساختمان های چند طبقه می باشد. به همین خاطر معمولا  افراد زیادی از راه پل ها استفاده می کنند و چون میزان رفت و آمد بر روی آنها بسیار زیاد می باشد جرم زیادی می گیرند.

در اغلب اوقات راه پله ها را از سنگ می سازند و همانگونه که می دانید چون پاک کردن جرم انباشته شده از روی سنگ کار سختی است. امروزه بیشتر افراد برای تمیزی و براق کردن راه پله ها از روش کفسابی راه پله استفاده می کنند. کفسابی راه پله موحب می شود که افراد بتوانند در سریع ترین زمان ممکن راه پله ساختمان خود را به بهترین شیوه ممکن بدون اینکه آسیبی به سنگ های راه پله وارد شود را تمیز کنند.

عوامل مهم در قیمت کفسابی راه پله

قیمت کفسابی راه پله

بسیاری از افراد فکر می کنند که کف سابی راه پله کاری بسیار پر هزینه است. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه انجام چنین کاری هزینه زیادی ندارد. هزینه این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید.

تعداد پله ها

گاهی اوقات فاصله بین طبقات یک ساختمان به گونه ای است که افراد مجبور می شوند برای اتصال آن از پله های بسیار زیادی استفاده کنند. در اینگونه از مواقع معمولا راه پله درازتر می شود و تعداد پله های آن نیز افزایش پیدا می کند. هر چقدر تعداد پله های سنگی ساختمان بیشتر باشد صاحب آن برای کفسابی آنها مجبور به پرداخت هزینه بیشتری خواهد شد. زیرا فردی که میخواهد چنین کاری را انجام دهد مجبور به صرف وقت زیادی است.

میزان آلودگی راه پله ها در قیمت کفسابی راه پله

میزان آلودگی راه پله ها در قیمت کفسابی راه پله

در بعضی از مواقع معمولا صاحبان ساختمان ها به نظافت راه پله اهمیت زیادی نمی دهند و همين امر موجب می شود که آلودگی و جرم بسیار زیادی بر روی راه پله اینگونه از ساختمان ها انباشته شود. برای کفسابی این گونه از راه پله ها چون باید لایه ضخیم تری از روی آنها برداشته شود افراد مجبور به پرداخت هزینه زیادی می شوند . بنابراین اگر صاحب یک ساختمان هستید اجازه ندهید که جرم راه پله آن زیاد شود.

جنس سنگ راه پله

جنس سنگ راه پله

معمولا سنگ هایی که برای ساخت راه پله ها به کار برده می شوند دارای انواع مختلفی هستند. که هر کدام نیز میزان مقاومت خاصی دارند. به همین خاطر معمولا جنس سنگ راه پله تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی آن دارد. زیرا هر چقدر جنس سنگ دارای مقاومت کمتری باشد کار کفسابی آن نیز دشوارتر می شود.

مراحل کفسابی راه پله

مراحل کفسابی راه پله

بسیاری از افراد عقیده دارند که کفسابی راه پله کاری آسانی است و می توانند خودشان آن را انجام دهند. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین عقیده ای درست نمی باشد. زیرا کف سابی راه پله یک کار تخصصی می باشد که باید تنها توسط افراد بسیار ماهر انجام شود.

زیرا اگر یک فرد ناوارد چنین کاری را انجام دهد. باعث می شود که به سنگ راه پله گ آسیب وارد شود و صاحب ساختمان مجبور به پرداخت خسارت زیادی شود. بنابراین اگر دوست دارید با شیوه انجام چنین کاری آشنایی پیدا کنید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

خالی کردن راه پله

اولین کاری که باید برای کفسابی راه پله انجام شود خالی کردن آن از هرگونه گل، گلدان و جاکفشی می باشد. زیرا راه پله ای که باید کفسابی شود نباید هیچ گونه شی برروی آن قرار گیرد. زیرا اینگونه از وسیله ها در حین کار باعث میشوند فردی که می خواهد چنین کاری را انجام دهد نتواند به خوبی آن را انجام دهد.

شستن راه پله

شستن راه پله

دومین کاری که افراد برای کفسابی راه پله حتما باید انجام دهند. این است که باید آن را به خوبی شستشو دهند. زیرا این کار باعث می شود آلودگی های سطحی به طور کامل از بین بروند و عمل کفسابی با کیفیت بهتری انجام شود.

خشک کردن راه پله

بعضی از افراد بعد از شستشوی راه پله می گذارند که رطوبت راه پله با هوای آزاد از بین برود. اما بهتر است بدانید چنین کاری به هیچ وجه صحیح نمی باشد. زیرا اگر راه پله شسته شده را بلافاصله بعد از شستشو با دستمال بدون پرز خشک نکنید و اجازه دهید هوای آزاد آن را خشک کند حتما دوباره گرد و خاک برروی آن می نشیند و باعث می شود کفسابی به خوبی انجام نشود. زیرا اگر گرد و خاکی برروی سطح باقی بماند حتما بعد از کفسابی شما سطحی درخشان را مشاهده نمیکنید و سطح باز هم کدر باقی می ماند.

کفسابی راه پله

کفسابی راه پله

بعداز انجام مراحل بالا زمان کفسابی راه پله فرا می رسد. بهتر است بدانید که کف سابی راه پله را به هیچ وجه نمی توان با استفاده از دستگاه های برقی و بزرگ کفسابی انجام داد.

زیرا اینگونه از دستگاه ها تنها برروی سطوح هموار و وسیع به خوبی کار می کنند. به همین خاطر افراد معمولا برای انجام چنین کاری از دستگاه های کفسابی دستی استفاده میکنند و در بعضی از مواقع نیز افراد لقمه را به دستگاه فریز وصل می کنند و یک لایه از سنگ راه پله را بر میدارند. بسیاری از افراد فکر می کنند که چنین کاری باعث آسیب به سنگ راه پله می شود.

اما بهتر است بدانید کف سابی راه پله اگر توسط یک فرد ماهر انجام شود. چون او خود میداند که لایه ای چه اندازه ای را باید بردارد و این کار را با دقت انجام میدهد نه تنها باعث آسیب به راه پله نمی شود بلکه حتی باعث افزایش طول عمر آن نیز می شود. زیرا تمام آلودگی هایی را که ممکن است به آن آسیب برسانند را از روی سنگ برمیدارد.

حرکت نکردن بر روی راه پله

بعد از کفسابی به مدت چند ساعت افراد نباید بر روی راه پله ترددی داشته باشند زیرا تردد افراد باعث میشود که جای پای آنها برروی سنگ های راه پله حک شود. به همین منظور بهتر است تا چند ساعت افراد حتما از تردد برروی این سطوح خود داری کنند.

شستشوی مجدد راه پله

بعد از کفسابی برای پاک شدن آثار کفسابی راه پله باید به صورت مجدد شستشو داده شود. زیرا اگر آثار کفسابی برروی راه پله باقی بمانند حتما سنگ تراش خورده دوباره کدر خواهد شد. به همین منظور توصیه می شود بعداز کفسابی حتما سطح مورد نظر شستشو داده شود.

خارج کردن آب شستشوی راه پله

توجه داشته باشید که آب حاصل از شستشوی راه پله نباید به هیچ وجه در مکانی قرار بگیرد که رفت آمد انسان و ماشین ها در آن صورت میگیرد. زیرا این آب حاوی مقدار زیادی سنگ های ریزی می باشد که به خاطر کفسابی خورد شده اند. به همین منظور اگر چنین آبی در محل تردد ماشین ها ریخته شود حتما باعث پنچر شدن آنها می شود.

چه موقع کفسابی راه پله و پاگردها را انجام دهیم؟

کفسابی راه پله تهران

بسیاری از افراد معمولا این سوال را که چه موقع کفسابی راه پله و پاگردها را انجام دهیم؟ را می پرسند. اگر دوست دارید جواب چنین سوالی را پیدا کنید. بهتر است بدانید بهترین زمان برای کف سابی راه پله و پاگرد ها زمانی است که ترددی بر روی آنها صورت نگیرد.

به همین منظور بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند که برای انجام چنین کاری در ایام عید نوروز اقدام کنید. زیرا در این زمان معمولا افراد به سفر می روند و تعداد تردد در ساختمان ها به طور ویژه ای کاهش پیدا می کند. اگر در چنین زمانی اقدام به کفسابی را پل کنیم می توانیم به راحتی و به بهترین شیوه ممکن این کار را انجام دهیم. به همین خاطر اگر دوست دارید راه پله ساختمان خود را به درستی کفسابی کنید ایام عید نوروز بهترین زمان می باشد.

مزایای استفاد از کفسابی راه پله

مزایای استفاد از کفسابی راه پله

استفاده از کفسابی راه پله مزایای بسیار زیاد را به همراه دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید. به همین منظور ما همه آنها را در این جا برای شما بیان کرده ایم.

تمیزی راه پله

تمیزی راه پله

کثیفی هر چیزی در اطراف ما را آزار میدهد. به همین خاطر دوست داریم همیشه همه چیز های اطراف خود را تمیز ببینیم. یکی از مواردی که روزانه ما با آن سروکار داریم و اغلب اوقات نیز آلودگی زیادی بر روی آن تجمع می کند راه پله می باشد.

راه پله ها چون محلی برای عبور و مرور افراد به صورت عمومی هستند همیشه آلودگی بسیار زیادی را به خود جذب می کنند همین امر موجب شده است افراد زیادی دوست داشته باشند آن ها را تمیز کنند. بهترین راه برای تمیزی راه پله های سنگی ساختمان کفسابی می باشد. زیرا این کار باعث میشود افراد بتوانند به خوبی راه پله های کدر ساختمان خود را تمیز کنند.

درخشندگی راه پله

درخشندگی راه پله

یکی دیگر از مهم ترین مزایای کفسابی راه پله ها درخشندگی آنها می باشد. زمانی که ما راه پله ساختمان خود را کفسابی می کنیم. پله های ساختمان به خوبی درخشان میشوند و ما می توانیم جلوه و درخشندگی خاصی را از این  طریق به ساختمان خود ببخشیم.

افزایش طول عمر راه پله

افزایش کارایی و طول عمر راه پله ها برای صاحبان ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر در اغلب اوقات افراد دوست دارند که کاری انجام دهند تا این قسمت از ساختمان آنها خیلی دیر از بین برود.

یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توانیم طول عمر راه پله ساختمان خود را افزایش دهیم کفسابی راه پله می باشد. زیرا از این طریق همه آلودگی هایی که ممکن است به راه پله آسیب وارد کنند را از بین می بریم و باعث می شویم راه پله ساختمان طول عمر بیشتری داشته باشد.

کفسابی پلاس