• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 
نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو با طناب

نحوه نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو با طناب با رضایت ۱۰۰ درصدی

معمولا نورگیرها و پاسیوها در گذشته نقش مهمی در همه خانه ها داشتند. زیرا از طریق نورگیر می توان به بهترین شیوه ممکن خانه را روشن تر و دلباز تر کرد. همچنین پاسیوها نیز می توانستند به خانه طراوت و شادابی ببخشند.

به همین خاطر معمولا امروزه نیز در خانه هایی که در گذشته ساخته شده اند میتوان نورگیر و پاسیو دید. اما یکی از عیب های بزرگ چنین وسیله هایی این است که در اطراف آنها پرنده ها و دیگر حیوانات لانه می کنند و باعث می شوند که آرامش را از خانه بگیرند.

همچنین بهتر است بدانید که پاسیوهای بزرگ نیز نورگیر هایی بسیار بزرگ دارند که اگر فردی بخواهد بر روی آنان توری مرغی نصب کند باید از راپل استفاده کند. به همین خاطر نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو با راپل امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد.

نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو چه ضرورتی دارد؟

نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو چه ضرورتی دارد؟

به احتمال زیاد اگر خانه شما نیز حیاط خلوت و یا پاسیو و نورگیر دارد تاکنون متوجه شده باشید که چنین مکان هایی به  محل اجتماع حیواناتی مانند گربه، پرندگان و موریانه ها تبدیل می شوند به همین خاطر اگر یک محافظ روی آنها قرار نگیرد می توانند بسیار خطرناک باشند.

زیرا این موجودات خونخوار می توانند به خانه ها نفوذ کنند و به راحتی افراد خانه را مریض کنند . به همین منظور پیشنهاد می شود اگر خانه شما نورگیر، پاسیو و یا حیاط خلوت دارد حتما بر روی آن توری مرغی قرار دهید.

زیرا تنها از این راه می توان از ورود و تجمع چنین حیواناتی جلوگیری کرد. بنابراین اگر به دنبال این هستید که بدانید نصب توری مرغی بر روی این مکانها چه فایده ای دارد . بهتر است بدانید که نصب نکردن چنین توری باعث می شود که خطرات زیادی شما را تهدید کنند . به همین خاطر پیشنهاد می شود که در صورت امکان حتما چنین کاری را انجام دهید.

نحوه اجرای نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو

نحوه اجرای نصب توری مرغی نورگیر و پاسیو

بسیاری از افراد دوست دارند که با نحوه نصب توری مرغی بر روی پاسیو و نورگیر آشنا شوند. اگر شما نیز دوست دارید با چنین چیزی آشنایی پیدا کنید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید. زیرا ما در اینجا چنین مراحلی را به طور کامل بیان کرده ایم.

اندازه گیری پاسیو و نورگیر

اولین کاری که باید برای انجام چنین کاری کرد اندازه گیری کامل پاسیو یا نورگیر می باشد. زیرا در این صورت شما میتوانید به راحتی آگاه شوید که میخواهید چه اندازه توری مرغی تهیه کنید. اما بهتر است بدانید تنها در صورتی انجام چنین کاری یک اطلاعات کامل را در اختیار شما می گذارد که یک فرد ماهر آن را اندازه گیری کند. زیرا اگر خودتان چنین کاری را انجام دهید ممکن است به درستی اندازه دقیق را بدست نیاورید که چنین امری باعث میشود در تهیه میزان دقیق توری مرغی با مشکل روبه رو شوید.

خرید توری مرغی

دومین گام برای نصب توری مرغی برای نورگیری و پاسیو خرید توری مرغی مناسب می باشد. توجه داشته باشید که انواع مختلفی از توری های مرغی در بازار موجود هستند که هرکدام ضخامت و محکمی خاص خود را دارند. بهتر است برای اینکه توری مرغی نصب شده شما بر روی پاسیو و نورگیر مدت زمان زیادی بدون خرابی عمر کند توری را انتخاب کنید که از مقاومت بالایی برخوردار باشد. به همین خاطر هنگام خرید به خوبی به همه موارد توجه کنید.

شستشوی محیط نصب

معمولا در بالای همه نورگیرها و پاسیو ها همانگونه هم که در بالا نیز بیان کردیم موجودات مختلفی لانه سازی می کنند. چنین امری باعث می شود که اطراف اینگونه از مکان ها به شدت کثیف شود و کار نصب توری را با مشکل مواجه کنند. به همین منظور معمولا توصیه می شود که شما ابتدا قبل از شروع به نصب این مکان ها را به کمک شرکت های شستشو دهنده نما به خوبی و به کمک وسیله های شستشوی مخصوص تمیز کنید .

پهن کردن توری

حال باید توری مورد نظر را بر روی نورگیر و یا پاسیو به خوبی پهن کنید. توجه داشته باشید که توری باید به خوبی و کاملا منظم پهن شود و تمام فضا را پوشش دهد . زیرا شکل قرارگیری توری در پروسه نصب بسیار مهم است و کوچکترین سهل انگاری در این مرحله ممکن است باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در آینده برای شما بشود. بنابراین اگر خودتان نمی توانید چنین کاری را انجام دهید بهتر است این  کار را به یک فرد ماهر در این زمینه بسپارید.

نصب نهایی

در این مرحله که در واقع مرحله آخر از نصب توری مرغی بر روی پاسیو یا نورگیر می باشد. باید به وسیله رول پلاک های با کیفیت و مخصوص توری پهن شده را به دیوار ساختمان پاسیو و یا پشت بامی که نورگیر در آن نصب شده است وصل کنید. چنین مرحله ای به هیچ عنوان نباید توسط یک فرد ناوارد انجام شود. زیرا اگر توری به خوبی نصب نشود شما مجبور خواهید بود دوباره اقدام به نصب کنید که چنین کاری بسیار هزینه بر و وقت گیر می باشد.

هزینه نصب توری مرغی برای پاسیو چقدر است؟

هزینه نصب توری مرغی برای پاسیو چقدر است؟

معمولا افرادی که به دنبال نصب توری مرغی بر روی پاسیو و نورگیر منزل خودشان هستند این سوال را که هزینه نصب توری مرغی برای پاسیو چقدر است؟ را بیان میکنند. اگر شما نیز به دنبال یافتن جواب چنین سوالی هستید بهتر است بدانید این سوال یک جواب واحد ندارد. زیرا قیمت گذاری این کار بستگی به موارد مختلفی که در زیر بیان کرده ایم دارد.

نوع توری مرغی

توری مرغی همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم دارای انواع مختلفی می باشد. بهتر است بدانید هر نوع از توری مرغی دارای قیمت متفاوتی است. به همین خاطر اگر شما بخواهید برای پاسیو و یا نورگیر خود یک توری بسیار خوب و باکیفیت نصب کنید باید حتما هزینه بالاتری را پرداخت کنید. همین امر موجب شده است که نوع توری مرغی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی این کار داشته باشد.

اندازه پاسیو یا نورگیر

بهتر است بدانید که در رابطه با قیمت نصب توری مرغی اندازه پاسیو و یا نورگیر می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. زیرا اگر محیطی که شما می خواهید آن را به واسطه توری مرغی امن کنید دارای مساحت زیادی باشد شما مجبور به مصرف مصالح و توری بسیار زیادی خواهید شد. که همین موجب می شود چنین موردی ارتباط مستقیمی با اندازه نورگیر و پاسیو داشته باشد.

شرکت انتخابی شما

شرکت ها و افراد زیادی هستند که کار نصب توری مرغی را انجام میدهند اما هر یک از این شرکت ها معمولا برای انجام چنین کاری هزینه خاصی را از مشتریان خود دریافت می کنند. به همین منظور شرکت انتخابی شما نیز برقیمت چنین کاری تاثیر گذار می باشد.

اجرای توری مرغی با راپل

اجرای توری مرغی با راپل

گاهی اوقات ارتفاع پاسیو ها و نورگیر ها بسیار زیاد می باشد. به همین خاطر افراد نمی توانند خودشان بدون کمک گرفتن از داربست و راپل چنین کاری را انجام دهند. در اینگونه از مواقع بهترین کار اجرای توری مرغی با راپل می باشد. زیرا استفاده از راپل دارای امنیت و مزایای بیشمار بسیاری می باشد. همچنان استفاده از راپل میتواند هزینه نصب را به شدت کاهش دهد و امنیت فردی که می خواهد چنین کاری را انجام دهد نیز به خوبی تامین کند. البته قابل توجه است که بدانید استفاده از راپل باعث میشود شما بتوانید در کمترین زمان ممکن چنین کاری را انجام دهید.

معرفی انواع توری مرغی مناسب نورگیر و پاسیو

توری های مرغی یکی از ابزارهای مهم در ساختمان ها و فضاهای مختلف هستند که برای پاسیو و نورگیر استفاده می شوند. این توری ها از جنس ها و طرح های مختلفی تشکیل شده اند که هر یک ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند.

توری مرغی چدنی

این نوع توری ها از جنس فلز چدنی ساخته می شوند و برای مواردی که نیاز به استحکام بالا و مقاومت در برابر فشار و ضربه دارند مناسب هستند. طرح های مختلفی از جمله توری های گرده گیر یا باز وجود دارد که هرکدام مناسبی های خاص خود را دارند.

توری مرغی آلومینیومی

این نوع توری ها از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و به دلیل وزن سبک، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت انعطاف پذیری برای استفاده در محیط هایی که قابلیت تهویه و نورگیر خوبی نیاز دارند مناسب هستند.

توری مرغی PVC یا پلاستیکی

توری مرغی PVC یا پلاستیکی

این نوع توری ها از پلاستیک با کیفیت و مقاوم ساخته می شوند. این توری ها به دلیل مقاومت در برابر شرایط جوی و حفظ رنگ و شکل اصلی، برای استفاده در مکان هایی که با تغییرات آب و هوا مواجه هستند، مورد استفاده قرار می گیرند.

توری مرغی شیشه ای

این نوع توری ها از شیشه های مختلف ساخته شده و برای فضاهایی که نیاز به تردد نور و دید مناسب دارند استفاده می شوند. این توری ها از شفافیت شیشه برای ایجاد حس فضای باز و روشنایی استفاده می کنند.

توری مرغی چوبی

این نوع توری ها از چوبهای مختلفی ساخته می شوند از جمله چوب سخت مانند راش یا سندل یا چوب های نرم مانند سرو یا کاج. توری های چوبی برای ایجاد حس گرما و طبیعت در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

هرکدام از این انواع توری ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و بسته به نیازهای محیطی و طراحی مورد استفاده انتخاب می شوند. اما در کل توری های مرغی نقش مهمی در ایجاد فضاهای باز و نورگیر مناسب دارند. بنابراین اگر به دنبال یک توری مرغی خوب برای نورگیر و یا پاسیو خود هستید. بهتر است به مغازه های معتبری که چنین وسایلی را می فروشند مراجعه کنید و برای خود یک توری مناسب تهیه کنید.

کفسابی پلاس