• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

کفسابی سنگ خوی با شیار و درزگیری با اپوکسی

سنگ مرمریت خوی در سنگ فرش و نمای داخلی ساختمان استفاده می شود. و یکی از سنگ های پر مصرف در بین سنگ های مرمریت می باشد. این سنگ مرمریت خوی زیبایی،گرمی و شکوه را به ساختمان شما می دهد. یکی از مهم ترین کاربردهای سنگ مرمریت خوی استفاده از آن بعنوان سنگ کف می باشد. از این سنگ برای هتل های لوکس،مراکز تجاری بزرگ،واحدهای مسکونی می توان استفاده کرد.

نحوی کفسابی سنگ خوی

اولین مرحله برای کفسابی ساختمان،ساب با لقمه 46 است که برای یکدست کردن سنگ ها و رفع پستی و بلندی سنگ مورد استفاده قرار میگیرد.

در مرحله دوم ساب با لقمه 60 است که جهت پر کردن درزهای سنگها و یا بتونه نمودن آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

مرحله سوم ساب با لقمه 120 است و سپس لقمه 220 است برای اینکه حتی یک خط روی سنگ باقی نماند. و در این مرحله از کفسابی سنگ کاملا مات خواهد شد.

مرحله چهارم مرحله ساب (شروع مرحله براقی) با لقمه لاکی امیر خانی است.

که شروع پرداخت و یا سابهای براق کننده می باشد این ساب خطوط ریزی هم ایجاد می کند.

پنجمین مرحله ساب با لقمه ۶۰۰ است که خطوط ریز ساب با لقمه لاکی را از بین می برد.

ششمین مرحله ساب با لقمه ۸۰۰ است.

هفتمین مرحله ساب با لقمه سیناکس است.

هشتمین مرحله ساب ایتالیایی است که از این ساب جهت درخشندگی فوق العاده سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های سنگ مرمریت خوی :

یکی از ویژگی های سنگ مرمریت خوی تولید انبوه آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان پروژه های بزرگ میتوانند بدون دغدغه سنگ مورد نیاز پروژه را تامین نمایند.از این سنگ برای سرویس های بهداشتی , حمام و مکان هایی که با آب و رطوبت سر و کار دارد از جمله آشپزخانه می توان از این سنگ استفاده نمود.

تخلخل کم باعث افزایش مقاومت این سنگ می شود و فراوری آن نیز مقاومت آن را تا حد زیادی افزایش می دهد. از این رو دوام و طول عمر آن نیز بالاست. همچنین از دیگر ویژگی های سنگ مرمریت خوی مقاومت سایشی بالای آن است.

نکات مهم در هنگام کفسابی سنگ خوی

در کفسابی ساختمان باید این نکته را در نظر داشته باشید که اثاث ساختمان را در موقع کفسابی باید به اتاق یا منزل دیگری برای مدت کوتاهی (بسته به متراژ ساختمان) انتقال دهید چون کار کفسابی کاری فاضلاب داری است و با وجود اثاثیه کار برای کفسابی دشوار خواهد شد. در کفسابی پارکینگ ماشین ها را و وسایل دیگر را از پارکینگ خالی کنید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

که اگر سنگی لق زدگی دارد حتما موضوع را به کفساب کار انتقال دهید. چون زیر دستگاه سنگسابی احتمال شکستن سنگ لق زده هست. در کفسابی پله اگر روی پله فرش یا موکت و یا چیزهایی مثله گلدان و جا کفشی هست حتما جمع آوری کنید. اگر در قسمتی از پارکینگ ساختمان یا منزل اسید یا ماده ای ریخته شود به اندازه ای که رد آن برود و اثری از آن نماند. (معمولا یک میلیمتر یا حداکثر دو میلیمتر) از لایه سنگ برداشته می شود.

قیمت سنگ سابی سنگ خوی

قیمت کفسابی سنگ خوی بر اساس متر مربع و متراژ است. برای اطلاع از قیمت دقیق کفسابی سنگ خوی با کارشناسان فروش کفساب پلاس تماس بگیرید.

کفسابی پلاس