• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

پیچ و رولپلاک نما در قلهک با【تضمین و رضایت مشتری】✔️

پیچ و رولپلاک نما در قلهک

زیبایی هر منطقه و شهری بستگی به زیبایی نمای ساختمان هایی دارد که در آن واقع شده اند. زیرا اگر نمای ساختمان های یک منطقه زیبا نباشد. بافت شهری آن منطقه خوب نیست و زشت دیده می شود.

همین امر موجب شده است همه افراد به فکر این باشند که نه تنها خودشان بلکه همه اطرافیان و همسایه هایشان نیز خانه هایی با نمای زیبایی بسازند. در منطقه قلهک نیز به این موضوع به صورت ویژه توجه می شود.

همین امر موجب شده است نمای ساختمان های این منطقه بسیار زیبا باشند. اما بهتر است بدانید نماهای سنگی چون بعد از مدتی که از ساخت آنها می گذرد دچار ریزش می شوند نیاز به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان دارند.

زیرا در غیر این صورت حتما چنین نماهایی دچار ریزش می شوند و زیبایی خود را از دست می دهند. همین امر باعث شده است پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در قلهک طرفداران زیادی داشته باشد. چون افرادی که در این منطقه زندگی می کنند به دنبال این هستند تا بتوانند با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان های خود را محکم کنند.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در قلهک

قیمت پیچ و رولپلاک نما در قلهک

می توان گفت تنها روشی که میتواند به طور ویژه ای نماهای سنگی ساختمان ها را محکم کند پیچ و رولپلاک نما می باشد. اما متاسفانه بسیاری از افراد چون فکر می کنند. که انجام چنین کاری بسیار هزینه بر است از انجام آن منصرف می شوند و همين امر موجب می شود.

آنها در آینده به خاطر ریزش سنگ نمای خود هزینه ای بسیار بالاتر از هزینه پیچ و رولپلاک نما بابت ترمیم نمای ساختمان خود پرداخت کنند. اگر دوست دارید با قیمت پیچ و رولپلاک نما در قلهک آشنا شوید بهتر است ابتدا عوامل تاثیر گذار بر قیمت این کار را بشناسید. ما در اینجا برای آشنایی بیشتر شما با این عوامل همه آنها را برایتان بیان کرده ایم.

نوع سنگ

همانگونه که می دانید افراد امروزه برای زیبا سازی نمای خود از سنگ های مختلفی استفاده می کنند. هر نوع سنگی مقاومت خاصی دارد. سنگ هایی که میزان مقاومت آنها کم می باشد افراد باید با احتیاط بسیار بیشتری آنها را پیچ رولپلاک کنند تا دچار شکستگی نشوند.

به همین خاطر قیمت پیچ و رولپلاک نما های سنگی قلهک که سنگ به کار رفته در آنها مقاومت کمی دارد بیشتر می باشد. زیرا در اینصورت تکنسین مربوطه مجبور است دقت و وقت بیشتری برای انجام چنین کاری صرف کند.

متراژ نما

گاهی اوقات نمای ساختمان ها چند طبقه می باشد و همین امر باعث می شود متراژ نمای آنها بسیار بالا باشد. نما هایی که متراژ بالایی دارند میزان سنگ به کار رفته در آنها نیز بسیار زیاد می باشد. همین امر موجب می شود کار پیچ و رولپلاک سنگ نما آنها بسیار وقت گیر باشد. و میزان پیچ و رولپلاک زیادی برای آنها استفاده شود.

به همین خاطر هر چقدر متراژ نمای ساختمان شما در قلهک بیشتر باشد برای پیچ و رولپلاک آن باید هزینه بالاتری پرداخت کنید. بنابراین اگر قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما با نمای ساختمان همسایه تان برابر نبود به هیچ وجه تعجب نکنید. چون متراژ و نوع سنگ به کار رفته در نما ها تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی پیچ و رولپلاک آنها دارد.

شرکت انتخابی شما

شرکت های زیادی هستند که امروزه کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها را انجام می دهند. اینگونه از شرکت ها هر کدام دارای تکنسین های بسیار ماهری می باشند که می توانند به بهترین نحو ممکن کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها را انجام دهند. به همین خاطر هر وقت کار خود را به آنها سپردید دیگر نیاز نیست نگران خراب شدن کار باشید.

چون افرادی که در این گونه از شرکت ها کار می کنند هر کدام دارای سابقه کار زیادی می باشند. اما هر کدام از این شرکت ها معمولا برای کاری که انجام میدهند قیمت خاصی از مشتریان دریافت می کنند. به همین خاطر شرکتی که شما برای انجام چنین کاری انتخاب می کنید نیز بر قیمت نهایی این کار تاثیر بسیار زیادی دارد.

روش پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

امروزه افرادی که کار پیچ و رولپلاک نما را انجام میدهند از روش های بسیار متنوعی استفاده می کنند. هر کدام از این روش ها نیاز به ابزار خاصی دارد. اما در بین آنها می توان گفت استفاده از داربست پرهزینه ترین روش می باشد.

چون افراد باید علاوه بر دستمزد فردی که این کار را انجام می دهد باید هزینه نصب داربست را نیز پرداخت کنند. اما استفاده از طناب برای انجام چنین کاری هزینه زیادی ندارد و ایمنی آن نیز بسیار بالا می باشد. بنابراین روشی که برای انجام چنین کاری مورد استفاده قرار می گیرد. نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت آن دارد.

پیچ و رولپلاک نما در قلهک با طناب

پیچ و رولپلاک نما در قلهک با طناب

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم روش های متنوعی وجود دارند که با استفاده از آنها می توان نمای ساختمان ها را پیچ و رولپلاک کرد. اما در بین تمام روش های موجود می توان گفت استفاده از طناب برای انجام چنین کاری بهترین انتخاب می باشد.

زیرا استفاده از طناب یک روش کاملا ایمنی می باشد که امکان سقوط فردی که چنین کاری را انجام می دهد در آن بسیار کم است. همچنین استفاده از این روش باعث می شود که سرعت افراد بسیار بالا برود و بتوانند در کمترین زمان ممکن نمای یک ساختمان را پیچ و رولپلاک کنند.

وجود چنین مزایایی باعث شده است دیگر افراد استفاده از سایر روش ها را به فراموشی بسپارند و تنها این روش را برای انجام کار خود انتخاب کنند. پیچ و رولپلاک نما در قلهک با طناب نیز مانند سایر نقاط جهان دارای طرفداران زیادی می باشد.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

داربست با این که اولین روشی است که برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها از آن استفاده شده است ولی دیگر امروزه کاربرد زیادی ندارد. زیرا این روش دارای معایب بسیار زیادی می باشد. همین امر موجب شده است بسیاری از افراد به جای استفاده از داربست اقدام به پیچ و رولپلاک نما بدون داربست بکنند.

زیرا استفاده نکردن از داربست برای انجام چنین کاری باعث می شود درصد خطر جانی این کار به شدت کاهش یابد. همچنین چون پیچ و رولپلاک نما ممکن است چند روز وقت نیاز داشته باشد اگر داربست نصب کنیم باعث می شود عبور مرور افراد با مشکل مواجه شود اما استفاده از روشهای بدون داربست برای انجام این کار دیگر چنین مشکلاتی را به همراه ندارند.

پیچ رولپلاک نمای سنگی

نماهای سنگی همیشه جز زیباترین نماهای ساختمانی بوده و هستند. همین امر موجب شده است در سطح شهر ساختمان های بسیار زیادی وجود داشته باشند. که نمای آنها سنگی است.

اما یکی از معایب اینگونه از نما این است که چون وزن سنگ ها بالا می باشد دچار ریزش می شوند و ریزش آنها بسیار خسارات های جانی و مالی زیادی را به همراه دارد.

همین امر باعث شده است بسیاری از افراد که نمای ساختمان آنها سنگی می باشد به فکر پیچ رولپلاک نمای سنگی ساختمان خود باشند. می توان گفت برای این گونه از نما ها انجام چنین کاری کاملا ضروری می باشد. زیرا پیچ و رولپلاک نما تنها روشی است که می تواند باعث شود نما های سنگی تا سالیان بسیار زیادی بدون هیچ گونه مشکلی سالم باقی بمانند. چون در این روش بر روی هر سنگی تقریبا چهار تا پیچ و رولپلاک نصب می شود تا سنگ به خوبی محکم شود.

رعایت نکات مهم در خصوص نصب پیچ رولپلاک سنگ نما در قلهک

رعایت نکات مهم در خصوص نصب پیچ رولپلاک سنگ نما در قلهک

تنها با رعایت بعضی از نکات می توان به خوبی پیچ و رولپلاک نما را در قلهک اجرا کرد. اگر دوست دارید با این نکات آشنا شوید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

بررسی سنگ ها

قبل از اجرای پیچ و رولپلاک نما باید افرادی که میخواهند این کار را انجام دهند به خوبی سنگ ساختمان را بررسی کنند. تا با توجه به جنس و رنگ سنگ ها بهترین نوع پیچ و رولپلاک نما را تهیه کنند. اگر ضخامت سنگ ها به خوبی بررسی شود دیگر مشکلی هنگام پیچ ورولپلاک نما به وجود نخواهد آمد.

بررسی سنگ های آسیب دیده

سنگ های آسیب دیده نما باید قبل از پیچ و رولپلاک نما به خوبی بررسی شوند و همه آنها تعویض شوند. زیرا در غیر این صورت لرزش ناشی از پیچ و رولپلاک باعث ریزش سنگ های آسیب دیده می شود.

اندازه سنگ ها نیز باید به خوبی بررسی شود

زیرا اگر اندازه سنگ ها بسیار ریز باشد پیچ و رولپلاک سنگ نما باعث شکسته شدن سنگ ها می شود .

بررسی میزان آسیب سنگ نما

اگر تعداد سنگ های آسیب دیده نما زیاد باشد. نمی توان آنها را تعمیر کرد. به همین خاطر اگر میزان آسیب دیدگی نما زیاد باشد باید همه سنگ های نما به طور کلی تعویض شوند. انجام این کار قبل از پیچ و رولپلاک نما ضروری می باشد.

رفع آسیب دیدگی نما

اگر سنگ های نما در اثر رطوبت از بین بروند باید قبل از پیچ رولپلاک سنگ نما تمام آسیب دیدگی ها از بین بروند و به خوبی نما تعمیر شود.

پیدا کردن تکنسین ماهر

مهارت فردی که کار پیچ و رولپلاک نما را انجام می دهد تاثیر بسیار زیادی در نتیجه بهتر دارد. به همین خاطر افرادی که قصد دارند نمای خود را پیچ و رولپلاک کنند باید ابتدا یک فرد ماهر را برای این کار انتخاب کنید. برای پیدا کردن چنین افرادی مراجعه به شرکت هایی که در این زمینه مشغول به کار می باشند بهترین انتخاب می باشد.

کفسابی پلاس