• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب با【رضایتمندی بالا】✔️

پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب

معمولا نما هایی که دارای ارتفاع بالایی هستند سنگ نمای آنها زود تر دچار ریزش می شود. این گونه از نما ها اگر کوچکترین آسیبی ببینند زیبایی کل ساختمان از بین می رود و ساختمان حالتی کهنه به خود می گیرد. به همین خاطر ساکنان و صاحبان اینگونه از ساختمان ها باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا نمای ساختمانی که در آن زندگی میکنند دچار مشکل نشود.

همین امر موجب شده است بسیاری از این افراد اقدام به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست بکنند. زیرا با استفاده از این کار میتوان به راحتی همه سنگ های نما را پیچ و رولپلاک کرد و از افتادن آنها تا زمان زیادی جلوگیری کرد.

اما چون ارتفاع ساختمان ها در شهرک غرب بسیار زیاد است بسیاری از افراد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست شهرک غرب را انتخاب می کنند. زیرا برای نما های بلند نصب داربست یک کار پرهزینه و پر خطر می باشد.

اما می توان به واسطه استفاده از طناب به تمام نقاط چنین نما هایی دسترسی داشت و آنها را به بهترین نحو ممکن رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست کرد. زیرا خطر و هزینه این روش بسیار کم می باشد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب

قیمت پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب

به طور کلی ریزش سنگ نما به یکی از مشکلات افرادی تبدیل شده است که صاحب  ساختمان هایی با نمای سنگی می باشند. در واقع می توان گفت چنین کاری خواب شب را بر آنان حرام کرده است. زیرا حتی اگر یک سنگ نیز از نما جدا شود و به فرد و یا ماشینی اصابت کند صاحب ساختمان باید هزینه و خسارت آن را به طور کامل پرداخت کند.

زیرا مسئولیت اینکار بر عهده او می باشد. همانگونه که می دانید معمولا ریزش سنگ نما همیشه خسارت های مالی و جانی زیادی در پی دارد. به همین خاطر اگر صاحب یک ساختمان با نمای سنگی در شهرک غرب هستید حتما اقدام به پیچ و رولپلاک نما بکنید.

زیرا قیمت پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب نیز مانند سایر نقاط در برابر خسارت های ناشی از ریزش به هیچ وجه زیاد نمی باشد. اما به طور کلی هزینه  انجام چنین کاری به عوامل مختلفی بستگی دارد که بهتر است در ادامه با آنها آشنا شوید.

نوع سنگ نما

همانگونه که میدانید امروزه افراد برای سنگ کردن نمای ساختمان خود از سنگ های مختلفی استفاده میکنند. چون هر نوع از سنگ زیبایی خاصی دارد که مورد علاقه تعدادی از افراد می باشد. معمولا هر نوع سنگی جنس و مقاومت خاصی دارد. به همین خاطر مقامت بعضی از آنها زیاد می باشد در حالی که برخی دیگر مقاومت بالایی ندارند.

چون پیچ و رولپلاک کردن سنگ هایی با جنسی با مقاومت کم باعث می شود که اگر افرادی که چنین کاری را انجام می هد توجه زیادی به کار نبرد دچار شکستگی شوند. باید با احتیاط بسیار زیادی انجام شود که همین امر موجب می شود اینگونه از افراد وقت بیشتری صرف انجام چنین کاری بکنند.

به همین خاطر همیشه هزینه پیچ و رولپلاک نما با سنگ های کم مقامت در غرب تهران بیشتر از پیچ و رولپلاک نماهایی با مقاومت بالا می باشند. همین امر موجب شده است همیشه یکی از عوامل تعیین کننده قیمت این کار نوع سنگ نما باشد.

نوع پیچ رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک هایی که برای مقاوم سازی نما ها به کار می روند دارای انواع مختلفی هستند. به همین خاطر گاهی اوقات بعضی از پیمانکاران از پیچ و رولپلاک هایی با کیفیت کمتر استفاده می کنند که این امر موجب کاهش میزان هزینه می شود.

اما بهتر است بدانید اگر قصد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود را دارید باید حتما از پیچ رولپلاکی استفاده کنید. که کیفیت آن بسیار بالا باشد. زیرا تنها در این صورت در آینده دچار مشکل نخواهید شد. نوع پیچ و رولپلاکی که برای نمای ساختمان شما به کار می رود نیز بر قیمت نهایی این کار تاثیر دارد. بنابراین توجه به این موضوع نیز باید مد نظر شما قرار بگیرد.

مساحت نما

گاهی اوقات ممکن است افراد قصد داشته باشند نمای یک مجتمع بسیار بزرگ را رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست کنند. معمولا وقت و میزان پیچ و رولپلاکی که برای چنین نمایی باید به کار برود خیلی بیشتر از میزان وقت، انرژی و پیچ و رولپلاکی میباشد که برای نمای یک ساختمان یک طبقه باید به کار برود.

همین امر موجب می شود صاحبان چنین ساختمان هایی هنگامی که می خواهند نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک نما کنند مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوند. بنابراین اگر مکانی که قصد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آن را دارید یک مجتمع بزرگ می باشد نباید توقع داشته باشید که هزینه آن با هزینه پیچ و رولپلاک نمای یک ساختمان یک طبقه برابر باشد. زیرا همیشه مساحت نما در هزینه نهایی این کار تاثیر بسیار زیادی دارد.

میزان آسیب دیدگی نما

بعضی از افراد هستند که تا زمانی که نمای آنها دچار ریزش نشود به فکر پیچ و رولپلاک آن نمی افتند. معمولا اینگونه از افراد بعد از ریزش اقدام به پیچ و رولپلاک نما می کنند که اینکار باعث می شود آنها مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوند.

زیرا در اینگونه از مواقع افرادی که چنین کاری را انجام میدهند مجبور میشوند ابتدا سنگ های آسیب دیده و کنده شده ی نما را ترمیم کنند سپس اقدام به پیچ و رولپلاک کنند. هر چقدر مقدار سنگ های آسیب دیده بیشتر باشد صاحبان اینگونه از ساختمان ها باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. بنابراین میتوان گفت یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب میزان آسیب دیدگی نما میباشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در قسمت غربی تهران

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در قسمت غربی تهران

هنگونه که بالا نیز بیان کردیم چون تعداد جمعیت در تهران زیاد است میزان ساخت و ساز نیز در آن زیاد می باشد. اما چون منطقه غرب تهران با این که منطقه ای بسیار مناسبی است قیمت ساختمان ها و زمین های آن مانند شمال شهر زیاد نمی باشد.

به همین خاطر همیشه افراد زیادی تمایل به زندگی در آنجا را دارند. چنین موضوعی موجب شده است میزان ساخت و ساز در این منطقه بسیار زیاد باشد. بنابراین می توان گفت که پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در شهرک غرب شهر تهران یک کار با متقاضی بسیار زیاد می باشد.

و افرادی که چنین حرفه ای را بلد هستند میتوانند از طریق آن به درآمد بالایی برسند. بنابراین اگر قصد دارید چنین کاری را به عنوان شغل خود انتخاب کنید می توانید با مراجعه به این قسمت از شهر به راحتی به در آمد بالایی برسید.

پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب با طناب

امروزه دیگر افراد هنگام پیچ و رولپلاک نما بیشتر از طناب استفاده میکنند. زیرا چنین روشی هیچ گونه مشکلی را به همراه ندارد. همچنین چون کوچه ها و محلی که ساختمانهای شهرک غرب در آنها واقع شده اند بسیار وسیع نمیباشند نصب داربست برای انجام این کار مشکلات بسیاری را به همراه دارد که از جمله آن میتوان به اختلال در عبور مرور عابران اشاره کرد.

علاوه بر این مورد امنیت کم داربست باعث شده است بسیاری از افراد به جای استفاده از آن اقدام به پیچ و رولپلاک نما در شهرک غرب با طناب بکنند. زیرا استفاده از طناب هیچ کدام از این مشکلات را به همراه ندارد. بهتر است بدانید استفاده از طناب هم امنیت بالایی دارد، هم هزینه کمی دارد و هم استفاده از آن موجب صرف جویی در وقت می شود.

پیچ رولپلاک نمای سنگی در شهرک غرب

پیچ و رولپلاک نماهای سنگی همیشه از اهمیت بالایی برخوار است. چون جنس سنگ ها سنگین می باشد و در بیشتر مواقع همین مورد باعث جدا شدن آنها از نما می شود. بنابراین میتوان گفت همه صاحبان ساختمان هایی با نمای سنگی باید اقدام به پیچ و رولپلاک نما بکنند. زیرا تنها با استفاده از این روش می توان ریزش چنین نما هایی را متوقف کرد.

به همین خاطر بیشتر افرادی که نمای ساختمان آنها سنگی می باشد و در غرب تهران زندگی می کنند. به فکر پیچ رولپلاک نمای سنگی در شهرک غرب می افتند. زیرا با استفاده از این روش با خیالی آسوده می توانند تا سالیان زیادی بابت ریزش سنگ نمای خود نگرانی نداشته باشند.

نکات مهم در خصوص نصب پیچ رولپلاک سنگ نما در شهرک غرب

بسیاری از افراد که در شهرک غرب تهران زندگی می کنند دوست دارند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آنها به بهترین صورت ممکن انجام شود. اگر شما نیز این چنین می باشید بهتر است ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا با مهم ترین نکاتی که باید رعایت کنید آشنا شوید.

استفاده از پیچ و رولپلاک مرغوب

پیچ و رولپلاک نما را چون نمی توان چندین بار انجام داد به همین خاطر باید به گونه ای انجام شود که تا سالیان زیادی هیچ گونه آسیبی نبیند. بنابراین اگر چنین چیزی را میخواهید باید حتما از پیچ و رولپلاکی استفاده کنید که کیفیت و مرغوبیت بالایی داشته باشند.

انجام این کار توسط افراد ماهر

گاهی اوقات افرادی. که چنین کاری را انجام می دهند آماتور می باشند و مهارتی در این باره ندارند. اینگونه از افراد نمی توانند به خوبی نما های سنگی را پیچ و رولپلاک کنند. که همین امر موجب بروز مشکلات فراوانی خواهد شد. به همین خاطر توصیه می شود قبل از انجام چنین کاری حتما یک فرد ماهر برای انجام اینکار پیدا کنید. تا با مشکل مواجه نشوید.

به جنس نمای خود توجه کنید

قبل از اقدام به پیچ و رولپلاک نما ابتدا جنس نمای خود را به خوبی بررسی کنید. زیرا گاهی اوقات جنس سنگ نما به گونه ای دارای مقامت کمی است که پیچ و رولپلاک باعث شکستن آن می شود.

کفسابی پلاس