• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج با طناب【30%ارزان تر】⭐️

امروزه تقریباً همه افراد برای اینکه ساختمانی زیبا داشته باشند نمای آنها را با استفاده از سنگ و یا سایر متریال های دیگر زیبا می کنند. اما یکی از مهم ترین عیب هایی که اینگونه از نما دارند این است که دچار ریزش می شوند . هرگاه نما های سنگی ریزش می کنند خسارت های بسیار زیادی را به صاحبان ساختمان وارد می کنند .

پیچ و رولپلاک نما در کرج

حتی گاهی اوقات ریزش اینگونه از نما ها علاوه بر خسارت های مالی خسارت های جانی را نیز به همراه دارند. به همین خاطر همیشه به افرادی که نمای ساختمان آنها سنگی و سرامیکی می باشد توصیه می شود اقدام به رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست بکنند. زیرا این تنها راهی است که می توان از طریق آن ماندگاری سنگ نما را افزایش داد و از ریزش آن جلوگیری کرد. کرج یکی از شهر هایی می باشد که میزان ساخت و ساز در آن بسیار زیاد است. به همین منظور معمولا پیچ و رولپلاک نما در کرج رونق بسیار زیادی دارد.

قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان در کرج

بسیاری از افرادی که در کرج زندگی می کنند . دوست دارند که نمای ساختمان خود را با استفاده از پیچ و رولپلاک محکم کنند . اما خیلی از آنها متاسفانه فکر می کنند که قیمت این کار بسیار زیاد می باشد و از انجام آن منصرف می شوند.

اما بهتر است بدانید قیمت این کار در برابر خسارت هایی که ممکن است ریزش سنگ نما به شما وارد سازد بسیار ناچیز است. قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان در کرج برای همه ساختمان ها به یک صورت نمی باشد. زیرا هزینه این کار به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که ما برای آشنایی بیشتر شما آنها را در اینجا بیان کرده ایم.

نوع سنگ نما

سنگ هایی که برای نمای ساختمان به کار برده می شوند. دارای انواع بسیار متنوعی می باشند. که هر نوع دارای رنگ و میزان سختی خاصی هستند. به همین خاطر پیچ و رولپلاک هر سنگی دارای قیمت خاصی می باشد.

متراژ نما در رولپلاک نمای ساختمان

معمولا بیشتر ساختمان هایی که در شهر کرج هستند به صورت آپارتمان های چند طبقه می باشند. به همین خاطر اغلب متراژ نمای آنها بسیار زیاد است. توجه داشته باشید که هر چقدر متراژ نمای یک ساختمان بیشتر باشد فردی که میخواهد کار پیچ و رولپلاک نمای آن را انجام دهد. مجبور به صرف وقت و پیچ بیشتری خواهد بود به همین منظور همیشه هزینه پیچ و رولپلاک نما هایی با متراژ بالاتر بیشتر می باشد.

اندازه سنگ های نما

گاهی اوقات برای نمای یک ساختمان سنگ هایی به کار برده می شوند که دارای اندازه های کوچکی هستند. هرگاه افراد بخواهند چنین نماهایی را پیچ رولپلاک نمای ساختمان کنند مجبور می شوند که از پیچ بیشتری استفاده کنند زیرا تعداد سنگ های به کار رفته در نما زیاد است. به همین منظور همیشه هزینه پیچ و رولپلاک نماهایی با سنگ های ریز بیشتر از سایر نما ها می باشد.

روش پیچ و رولپلاک

بعضی از افراد برای پیچ و رولپلاک نما هنوز هم از داربست استفاده می کنند. اینگونه از افراد مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نسبت به افرادی خواهند شد که از طناب برای پیچ و رولپلاک نمای خود استفاده میکنند.

رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در کرج

رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در کرج

امروزه دیگر کمتر کسی از داربست برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود استفاده می کند. چون استفاده از داربست معایب بسیاری دارد و افرادی که از آن استفاده میکنند مجبور به پرداخت هزینه زیادی خواهد شد. اما چون استفاده از طناب برای انجام کار پیچ و رولپلاک نما کمترین هزینه را نیاز دارد و در زمان بسیار کمی نیز انجام می شود به انتخاب بسیاری از افراد تبدیل شده است.

استفاده از طناب برای پیچ و رولپلاک نما یک روش جدید می باشد به همین خاطر خیلی از افراد با آن و مزایای بیشماری که دارد اشنایی ندارند . اگر شما نیز جز این افراد هستید بهتر است بدانید که پیچ و رولپلاک نما با طناب به خاطر مزایای زیادی که دارد توانسته است امروزه دیگر استفاده از داربست را به روشی کاملا منسوخ شده تبدیل کند.

پیچ و رولپلاک نما در کرج چه مزایایی دارد؟

پیچ و رولپلاک کردن نما در کرج مزایای بسیار زیادی دارد. اگر دوست دارید با این مزایا آشنا شوید بهتر است ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

محکم کردن سنگ نما

چون سنگ یک متریال سنگین می باشد و زودتر از سایر متریال هایی که برای نما به کار برده می شوند دچار ریزش می شود. به همین خاطر باید اینگونه از مواد را به وسیله موارد زیادی به نما وصل کرد تا دچار ریزش نشوند. یکی از بهترین راههایی که میتوان با استفاده از آن سنگ های نما را به خوبی محکم کرد استفاده از پیچ و رولپلاک نما می باشد.

افزایش طول عمر نما

هرگاه حتی یک سنگ هم از نما کنده شود و یا آسیب ببیند به مرور زمان باعث خراب شدن کل نما می شود. به همین خاطر افراد باید همه تلاش خود را به کار ببرند تا از خراب شدن سنگ نما جلوگیری کنند. زمانی که ما با استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ های نما را محکم می کنیم. دیگر سنگ های نما آسیب نمی بینند و همین امر موجب افزایش طول عمر نما میشود.

کاهش خطرات

ریزش سنگ نما خطرات بسیار زیادی را به همراه دارد و اگر سنگ های کنده شده از نما بر روی عابران پیاده سقوط کنند خطر مرگ وجود دارد. به همین خاطر هر صاحب ساختمانی که نمای ساختمان او سنگی می باشد باید حتما قبل از ریزش آن را محکم کند. زیرا در صورت ریزش تمام مسئولیتها به عهده او می باشد. اما اگر اینگونه از افراد نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کنند تا حد زیادی می توانند میزان خطرات را کاهش دهند.

انواع سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان های کرج

انواع سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان های کرج

برای ساخت نماهای ساختمانی در کرج از سنگ های متفاوتی استفاده می شود که بهتر است با آنها آشنا شوید.

سنگ گرانیت

گرانیت یک سنگ آذرین رنگ روشن است که به اندازه کافی بزرگ است که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است. گرانیت از کریستالیزاسیون آهسته ماگما در زیر سطح زمین تشکیل می شود.

سنگ های گرانیتی عمدتاً از کوارتز و فلدسپات با مقادیر جزئی میکا، آمفیبول و سایر کانی ها تشکیل شده اند. این ترکیب معدنی معمولاً گرانیت قرمز، صورتی، خاکستری یا سفید با دانه های تیره در سراسر سنگ می دهد.

سنگ گرانیت یکی از محبوب ترین سنگ های نمای ساختمان در کرج است. از گرانیت در ساخت بسیاری از چیزهایی که در زندگی روزمره با آنها مواجه میشویم استفاده می شود. این سنگ به دلیل سیلیس بالا در گرانیت، بسیار سخت و مقاوم در برابر سایش است.گرانیت به دلیل مقاومت بالا در محیط های صنعتی نیز قابل استفاده است.

سنگ تراورتن

سنگ آهک نوعی سنگ رسوبی است که بیشتر در ایتالیا یافت می شود، اما ذخایر سنگ آهک در ترکیه، مکزیک، پرو، کرواسی، ایران و حتی چین نیز دیده شده است.

کیفیت و خواص سنگ آهک به دلیل تفاوت های زمین شناسی به منطقه مبدا آن بستگی دارد. سنگ آهک یک سنگ رسوبی با بافت کریستالی متشکل از کلسیت (CaCO3) و شکلی از سنگ های رسوبی است. سنگ آهک از چشمه های آب گرم یا در غارهای آهکی به وجود می آید.

تراورتن از رسوب مواد معدنی کربناته که تخلخل آنها به دلیل وجود موجودات زنده مانند ماکروفیت ها، بریوفیت ها، جلبک ها و ... به وجود می آید. رنگ طبیعی سنگ تراورتن سفید است، اما در رنگ های قهوه ای، کرم یا زنگ زده نیز موجود است.

یکی از بارزترین ویژگی های نمای سنگ تراورتن ظاهر فوق العاده آن است، اگر می خواهید فضایی رمانتیک را در خانه بازسازی کنید، سنگ تراورتن انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود، بارزترین ویژگی سنگ های تراورتن وجود سوراخ های روی سنگ است که می توان آن را با رزین یا بتونه تعمیر کرد.در کرج همیشه نماهایی با سنگ تراورتن بسیار دیده می شوند. زیرا رنگ و شکل منحصر به فرد اینگونه از سنگ ها باعث میشود که ما بتوانیم نمایی متفاوت داشته باشیم.

سنگ کریستال

رنگ کریستال معمولاً سفید با راه راه های آبی، مشکی یا زرد است، امروزه استفاده از کریستال به عنوان سنگ نما در کرج قدیمی شده و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد. کریستال را می توان در مکان هایی که به استحکام بالایی نیاز دارد استفاده کرد.

آیا می توان از هر نوع پیچ و رولپلاکی برای نمای ساختمان های کرج استفاده کرد؟

بهتر است بدانید امروزه پیچ و رولپلاک های مختلفی در بازار وجود دارند که از آنها برای محکم کردن سنگ نما استفاده میشود. اما توجه داشته باشید که برای هر سنگی با هر قطری باید از نوع خاصی پیچ و رولپلاک استفاده کرد.

به همین منظور نمیتوان برای همه نما ها از یک نوع پیچ و رولپلاک استفاده کرد. بنابراین اگر قصد دارید برای نمای ساختمان خود پیچ و رولپلاک خریداری کنید باید حتما قبل از خرید با یک فرد ماهر در این زمینه مشورت کنید. زیرا ممکن است شما پیچ و رولپلاکی را خریداری کنید که مناسب سنگ نمای ساختمان تان نباشد.

به همین منظور بدون مشورت با یک فرد ماهر ممکن است شما بعد از خرید متحمل ضرر زیادی شوید و یا مجبور شوید برای تعویض پیچ و رولپلاک های خریداری شده اقدام کنید.

کفسابی پلاس