• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

رولپلاک نمای ساختمان جردن،قیطریه و نیاوران با【رضایت ۱۰۰%】⭐️

رولپلاک نمای ساختمان جردن،قیطریه و نیاوران

جردن،قیطریه، نیاوران یکی از مناطقی می باشد که تعداد ساختمان های لوکس در آن بسیار زیاد است. اما بهتر است بدانید سنگ نما همیشه می تواند خیلی بیشتر از سایر انواع متریال ها نمای ساختمان ها را شیک نشان دهد. به همین منظور در جردن،قیطریه، نیاوران می توان ساختمانهایی با نمای سنگی را بسیار پیدا کرد. بهتر است بدانید تنها زمانی می توان برای مدت زمان طولانی سنگ نمای ساختمان ها را سالم نگه داشت که قبل از خرابی آنها را پیچ و رولپلاک کرد.

به همین خاطر رولپلاک نمای ساختمان جردن،قیطریه، نیاوران دارای طرفدار زیادی می باشد. زیرا افرادی که در این منطقه زندگی میکنند دوست دارند که ساختمان های آنان همیشه زیبا بماند و همانگونه که می دانید تنها راه زیبا ماندن نمای ساختمان ها پیچ و رولپلاک نما می باشد. زیرا با استفاده از این روش همه سنگ ها به نمای ساختمان چسبیده می شوند و به راحتی کنده نمی شوند.

پیچ رولپلاک نما ساختمان در قیطریه

پیچ رولپلاک نما ساختمان در قیطریه

پیج رولپلاک نمای ساختمان در قیطریه یک روش ساختمانی است که در آن نمای ساختمان با استفاده از پیچ و رولپلاک محکم می‌ شود. این روش ترمیم نمای ساختمان در تهران و سایر شهرها به دلیل مزایایی مانند سرعت، کارآیی و دقت بالا، محبوبیت بالایی دارد. در تهران به عنوان پایتخت ایران، استفاده از پیچ رولپلاک نمای ساختمان در ساخت و سازها و پروژه‌های مختلف به دلیل مزایای آن بسیار رایج است.

نمای ساختمان با استفاده از رولپلاک‌ ها را پیچ و مهره می کنند برای اینکه از افتادن سنگ ها و شل شدن سنگ نماها جلوگیری کرده و با کمترین هزینه ترمیم ساختمان ها صورت گیرد. همچنین، دقت و دوام بالای رولپلاک‌ها باعث می‌ شود نمای ساختمان دقیق و یکنواخت نصب شود و در برابر عوامل جوی و تغییرات دما و رطوبت مقاومت کند. در تهران، امکانات و تجهیزات لازم برای تولید و نصب پیچ رولپلاک نمای ساختمان در دسترس است و شرکت‌ها و تولیدکنندگان مختلف در این حوزه فعالیت می‌کنند.

پیچ رولپلاک نما ساختمان در نیاوران

پیچ رولپلاک نما ساختمان در نیاوران

در بحث پیچ رولپلاک نما در نیاوران استفاده از تکنسین کار در ارتفاع و آشنا به این بحث آن هم با تجربه کاری زیاد، امری ضروری است. بحث ریزش سنگ نمای ساختمان با جان و مال مردم سر کار دارد و اگر بحث تثبیت سنگ به درستی انجام نشود خطرات زیادی را در پی خواهد داشت.

در بحث محکم کردن سنگ های نما حتما باید از پیچ های روکش گالوانیزه ضد زنگ استفاده کرد. فواصل پیچ ها باید به طور استاندارد باشد. اگر کمتر از استاندارد باشد سنگ به خوبی تثبیت نمی شود و اگر زیاد تر هم باشد سنگ به مرور زمان دچار ترک می شود چرا که بیش از گنجایش پیچ خورده است.

باید با دریل های بدون ضربه و در اصطلاح با دریل های گیربکسی سوراخ شود. متاسفانه اکثر راپل کارها فقط با دریل های ضربه ای و مته چهار شیار کار می کنند. و تمامی سنگها را می خواهند با همین دریل سوراخ کنند که این کار به جای اینکه سنگها را محکم کند بدتر به سنگها آسیب وارد می کند.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در جردن

هزینه پیچ و رولپلاک نما در جردن

همه افرادی که در جردن،قیطریه، نیاوران زندگی می کنند دوست دارند برای سالم نگه داشتن سنگ نمای خانه خود آنها را پیچ و رولپلاک کنند. اما یکی از مهم ترین مواردی که همواره باعث می شود افراد از انجام چنین کاری منصرف شوند هزینه آن می باشد. زیرا تصور خیلی از افراد این است که هزینه پیچ و رولپلاک نما در جردن،قیطریه، نیاوران بسیار زیاد می باشد.

اما بهتر است بدانید به هیچ وجه اینگونه نمی باشد. زیرا هزینه ای که شما بابت پیچ و رولپلاک نمای خود در جردن،قیطریه، نیاوران پرداخت میکنید در برابر خسارتی که ممکن است انجام ندادن این کار به شما وارد کند بسیار ناچیز می باشد. به همین منظور اگر قصد دارید نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کنید نگران هزینه این کار نباشید. چون قیمت نهایی چنین کاری به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما در ادامه این متن به آنها اشاره کرده ایم.

نوع سنگ به کار رفته در نما

سنگ ها دارای انواع بسیار متنوعی می باشند که هر نوع نیز دارای زیبایی خاصی می باشد. به همین خاطر افراد با توجه به سلیقه خود از سنگ های متفاوتی برای سنگ کردن نمای ساختمان خود استفاده می کنند. اما بهتر است بدانید چون هر نوع سنگ دارای میزان سختی متفاوتی است پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست آن نیز دارای قیمت خاصی می باشد. به همین خاطر همیشه یکی از مهم ترین عواملی که میتواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها در جردن،قیطریه، نیاورانداشته باشد نوع سنگ به کار رفته در نما می باشد.

سایز سنگ های به کار رفته در نما

امروزه سنگ هایی که در نمای ساختمان به کار برده می شوند در اندازه های مختلفی تولید می شوند. بهتر است بدانید هر سنگی با هر اندازه ای میتواند جلوه ای خاص بر روی نمای ساختمان ها داشته باشد. به همین منظور گاهی اوقات افراد برای اینکه نمای ساختمان آنها خاص باشد از سنگ هایی با ابعاد کوچک استفاده می کنند.

کار پیچ و رولپلاک کردن چنین نماهایی بسیار سخت تر از نماهایی می باشد که اندازه سنگ های آنان بزرگ است. زیرا تعداد سنگی که برای چنین نماهایی به کار برده می شود بسیار بیشتر از سایر نما ها می باشد.

به همین خاطر فردی که می خواهد کار پیچ و رولپلاک اینگونه از نما ها را انجام دهد مجبور می‌شود تعداد زیادی سوراخ ایجاد کند و از تعداد بسیار زیادی پیچ و رولپلاک استفاده کند. که همین امر به صورت خودکار باعث بالا رفتن هزینه نهایی کار پیچ و رولپلاک نما میشود.

تعداد طبقات ساختمان

تعداد جمعیت شهر ها امروزه به خاطر نبودن اشتغال مناسب در روستاها بسیار زیاد شده است. وجود چنین شرایطی موجب شده است که برای جا دادن جمعیت زیادی که در شهر ها وجود دارد از ساختمانهای آپارتمانی بسیار بزرگ با تعداد طبقه بالا استفاده شود.

زیرا تنها در این صورت میتوان جمعیت بسیار زیادی را ساکن شهر ها کرد. همانگونه که میدانید چون جردن یکی از مناطق مناسب تهران می باشد افراد زیادی وجود دارند که خواهان زندگی در این منطقه می باشند. همین موضوع باعث شده است که بیشتر ساختمان های واقع شده در جردن به صورت آپارتمان های بسیار بزرگ باشند.

بنابراین اگر فردی قصد داشته باشد نمای اینگونه از ساختمان ها را پیچ و رولپلاک کند مجبور است از تعداد فراوانی پیچ و رولپلاک استفاده کندو وقت زیادی را نیز برای انجام این کار بگذارد. همچنین چون ارتفاع این نما ها زیاد است امنیت فردی که این کار را نیز انجام می دهد کاهش پیدا می‌کند و باعث میشود تعداد کمی از افراد وجود داشته باشند که چنین کاری را انجام می دهند. به همین خاطر همیشه تعداد طبقات یک ساختمان می تواند تاثیر زیادی بر قیمت پیچ و رولپلاک نما در جردن،قیطریه، نیاوران داشته باشد.‌

مدل نما

امروزه دیگر کمتر کسی نمای ساختمان خود را به صورت کاملا ساده درست میکند. زیرا میتوان با استفاده از مدل های مختلف و استفاده از ابزار های بسیار متنوعی نماهایی بسیار زیبا برای ساختمان ها به وجود آورد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند. هرگاه افراد نمای ساختمان خود را مدل دار درست کنند فردی که می خواهد کار پیچ و رولپلاک آن‌ را انجام دهد مجبور می‌شود که وقت و دقت بسیار زیادی را برای این کار صرف کند. که همین امر موجب افزایش قیمت پیچ و رولپلاک نما در جردن میشود.

رولپلاک نمای ساختمان در جردن بدون داربست

رولپلاک نمای ساختمان در جردن بدون داربست

یکی از ابتدایی ترین روش هایی که با استفاده از آن نمای ساختمان ها را پیچ و رولپلاک میکردند استفاده از داربست بود. اما چون این روش دارای معایب بسیار زیادی می باشد بسیاری از افراد تصمیم گرفتند که از این روش استفاده نکنند و روشی جدید جایگزین آن کنند. به همین خاطر روش استفاده از طناب برای انجام کار پیچ و رولپلاک نما رایج شد.

زیرا با استفاده از این روش دیگر نیاز نیست افراد از داربست برای انجام چنین کاری استفاده کنند. امروزه رولپلاک نمای ساختمان در جردن بدون داربست بسیار رایج می باشد زیرا مزایای این روش بسیار زیاد می باشند. اگر قصد دارید با مزایای چنین روشی آشنا شوید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

امنیت بالا

استفاده از داربست برای پیچ و رولپلاک کردن نما هایی با ارتفاع بالا به هیچ وجه روشی ایمن نیست. زیرا امکان سقوط افراد از داربست بسیار زیاد می باشد و سالانه تعداد زیادی از افراد به خاطر سقوط از داربست جان خود را از دست می دهند.

اما استفاده از روش بدون داربست یا طناب دارای امنیت بالایی می باشد. زیرا امکان سقوط در آن کم است و اگر حتی فردی دچار سقوط نیز بشود به خاطر وصل بودن طناب به بدن او آسیب نمی بیند.

امکان دسترسی به نقاط مختلف نما

برای این که بتوان یک نما را به خوبی پیچ و رولپلاک کرد باید به تمام نقاط آن دسترسی داشت. زیرا تنها در این صورت میتوان به تمام سنگ های آن پیچ و رولپلاک وصل کرد. اما اگر از داربست برای انجام چنین کاری استفاده کنیم چون دارای محدودیت های مختلفی است نمی توان به تمام نقاط نما دسترسی پیدا کرد و آن را به خوبی پیچ و رولپلاک کرد.

استفاده از طناب برای انجام چنین کاری اینگونه از مشکلات را به طور کلی برطرف میکند. به همین منظور افراد زیادی هستند که برای بهتر انجام شدن کارشان از این روش استفاده میکنند. زیرا در این روش فردی که کار پیچ و رولپلاک نما را انجام میدهد میتواند به تمام نقاط نما دسترسی کامل داشته باشد.

هزینه کم

مسائل اقتصادی در رابطه با هر کاری تاثیر بسیار زیادی دارند. به همین خاطر همیشه ابتدا افراد بعد از آگاهی از قیمت اقدام به انجام کار های مختلفی می کنند. در رابطه با پیچ و رولپلاک نما نیز این امر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع میتوان گفت بسیاری افراد به دنبال این هستند که با استفاده از روشی کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود را انجام دهند که کمترین هزینه را برای آنان داشته باشد.

اگر شما نیز به دنبال این هستید که با استفاده از یک روش مطمئن و کم هزینه نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کنید. بهتر است بدانید بهترین انتخاب برایتان استفاده از روش بدون داربست و با طناب می باشد. زیرا هرگاه پیچ و رولپلاک یک نما را با استفاده از طناب انجام می دهیم در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود.

نکات مهم در خصوص نصب پیچ رولپلاک سنگ نما در جردن

بعضی از افراد دوست دارند که خودشان اقدام به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شان بکنند. اما بهتر است بدانید انجام چنین کاری را باید حتما به افرادی سپرد که از مهارت بالایی در این زمینه برخوردار هستند. زیرا تنها در صورت رعایت یک سری از نکات می توان به خوبی این کار را انجام داد. ما برای آشنایی شما بعضی از این نکات را در اینجا بیان کرده ایم.

رعایت فاصله سوراخ ها

هر پیچ و رولپلاک کار ماهری می داند که باید برای چسباندن سنگ هایی با ابعاد مناسب تنها از چهار پیچ و رولپلاک استفاده کرد و هر سوراخ را نیز در یک گوشه ایجاد کرد. در صورت رعایت نکردن چنین نکته ای احتمال ترک برداشتن و شکستن سنگ وجود دارد.

استفاده از پیچ مناسب

همه سنگ هایی که برای نمای ساختمان به کار برده میشوند دارای یک اندازه نیستند. زیرا گاهی میزان سختی و وزن بعضی از آنها بسیار زیاد می باشد. برای پیچ و رولپلاک کردن چنین سنگ هایی باید از پیچ هایی با اندازه های بزرگ تر استفاده کرد تا بتوان آنها را به خوبی به نما چسباند. به همین خاطر باید بدانید برای هر نوع سنگی چه پیچی را استفاده کنید.

 

کفسابی پلاس