• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

کفسابی پارکینگ سنگ دهبید با【رضایت ۱۰۰%】✔️

سنگ دهبید را باید از انواع سنگ های ساختمانی دانست که در خانواده سنگ های مرمریت قرار می گیرد؛ به همین دلیل بسیاری از افراد آن را به نام مرمریت دهبید می شناسند. همانطور که می دانید، مرمریت ها از مرغوب ترین سنگ های ساختمانی هستند که کیفیت فوق العاده و ویژگی های منحصر به فردی دارند.

سنگسابی و کفسابی سنگ دهبید پارکینگ باید طبق اصول و مرحله به مرحله باید انجام شود . اگر طبق اصول انجام نشود پس از مدت کوتاهی سنگ کف بعد از رفت و آمد ها دوباره به حالت مات و کدر شده و زود کثیف میشود ولی اگر کفسابی به صورت گام به گام صورت بگیرد و در مرحله آخر ساب ایتالیایی انجام شود سنگ به مدت زمان 2 الی 5 سال دیگر آسیب نمی بیند و نظافت سنگ خیلی راحت تر انجام میشود

نحوی کفسابی پارکینگ سنگ دهبید

در مرحله اول با استفاده از لقمه سنگ های زبر 36 یا 46 یک لایه از سنگ را بر می داریم تا سنگ به حالت یک دست در بیاید و جرم ها و آلودگی هایی که به آن چسبیده از بین برود .

در مرحله دوم که شکاف ها و خلل و فرج سنگ نمایان شد ، با مواد بتونه و رزین به پر کردن شکاف ها و درزها می پردازیم.

در مرحله بعد از لقمه سنگ 60 استفاده میکنیم که نرمتر است و خط و خش های ناشی از ساب مرحله قبل را تا حدودی از بین می برد .

در مرحله چهارم از لقمه سنگ با شماره 120 استفاده می شود که باز هم نرمتر است و خطوط ساب مرحله قبل را محو می کند .

در مرحله پنجم هم از لقمه سنگ 220 استفاده می کنیم تا رفته رفته سنگ براق تر شود و در مرحله آخر با استفاده از لقمه سنگ 800 ، سنگ دهبید را به درخشندگی کامل می رسانیم . البته بسته به میزان جرم و آلودگی روی سنگ ، ممکن است هر کدام از مراحل بالا جند بار تکرار شوند .

در کل ، عملیات کفسابی دهبید پارکینگ باعث می شود عمر این سنگ زیبا افزایش یابد و زیبایی آن دو چندان شود.

قیمت کفسابی پارکینگ سنگ دهبید

کفسابی پارکینگ سنگ دهبید به نسبت دیگر کفسابی ها آسانتر است (به دلیل یک سره بودن کار)پارامتر نوع سنگ مهم است در قیمت کفسابی و اما به علت اینکه پارکینگ مساحت بیشتری دارد قیمت تمام شده پایینتری دارد در نظر داشته باشید برای سنگ سابی پارکینگ باید ماشینها از محل پارکینگ برای مدت کوتاهی که سنگ سابی انجام می شود جا به جا شود اگر روی سنگ رد لاستیک میماند بایستی کفسابی ایتالیایی با استاد کار ماهر آن را کفسابی کند که اکیدا توصیه میکنیم این نوع کارها را به هر شرکت کفسابی نسپارید.

 

کفسابی پلاس