• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

شستشوی نمای ساختمان در قلهک با【رضایت ۱۰۰%】✔️

امروزه دیگر در تمام نقاط همه افرادی که دارای ساختمان هستند به دنبال راهی می باشند تا بتوانند ساختمانی خود را به بهترین شیوه ممکن بیارایند. همین امر موجب شده است نماشویی ساختمان در همه دنیا طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. قلهک نیز یکی از قسمت هایی می باشد که صاحبان ساختمان آن بسیار خواهان شستشوی نمای ساختمان خود هستند.

شستشوی نمای ساختمان در قلهک

به همین منظور همیشه متن هایی نظیر شستشوی نمای ساختمان در قلهک در گوگل بسیار سرچ می شود. اگر شما نیز در این منطقه زندگی می کنید و دوست دارید نمای ساختمان خود را شستشو دهید.

بهتر است بدانید که شستشوی نما برای شما مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد و می توانید تا مدت زمان بسیار زیادی نمای خود را از فرسایش و خرابی در امان نگه دارید . زیرا نماشویی با راپل باعث می شود که تمام آثار باران های اسیدی از روی نما پاک شود و دیگر آسیبی به سنگ نما وارد نشود.

قیمت شستشوی نما ساختمان در قلهک

قیمت شستشوی نما ساختمان در قلهک

همه افراد قبل از انجام هر کاری ابتدا هزینه آن را محاسبه می کنند. زیرا تنها در صورتی می توان یک کار را انجام داد که بتوان هزینه آن را پرداخت کرد. در رابطه با قیمت شستشوی نما ساختمان در قلهک نیز همه افرادی که میخواهند نمای ساختمان خود را شستشو دهند به دنبال این هستند که از قیمت این کار آگاهی پیدا کنند . اما بهتر است بدانید قیمت چنین کاری بستگی به عوامل مختلفی دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید.

نوع نما

نما ها امروزه دیگر تنها از سیمان و آجر ساخته نمی شوند. زیرا افراد برای افزایش زیبایی خانه های خود از مصالح مختلفی استفاده می کنند. به همین خاطر انواع مختلفی از نما وجود دارد. اما بهتر است بدانید هر نوع از نما برای شستشو نیاز به روش و مواد شوینده خاصی دارد. بنابراین نوع نما نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت شستشوی آن بگذارد.

متراژ نما

با افزایش جمعیت کمبود جا برای سکونت افراد به وجود آمد. به همین خاطر افراد مجبور به ساخت آپارتمان هایی با تعداد طبقات بسیار بالا شدند. اما چون شستشوی نماهای بسیار بزرگ کار سختی است و متراژ بالای آنان سبب می شود افراد مجبور به صرف وقت زیادی برای شستشوی آنان شوند. صاحبان نماهایی با متراژ بالا مجبور به پرداخت هزینه زیادی برای انجام چنین کاری می شوند. در واقع متراژ نما نیز یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت نهایی چنین کاری می باشد.

روش شستشو

چون شستشوی نما همراه با مزایای بیشماری می باشد. روزانه تجهیزات مدرن و پیشرفته ای برای انجام اینگونه از کارها اختراع می شود . به همین خاطر روش های گوناگونی وجود دارند که افراد با استفاده از وسایل مختلف از آنها برای شستشوی نما استفاده می کنند. هر روش از نماشویی با راپل دارای قیمت خاصی است. بنابراین روشی که شما برای شستشوی نمای خود انتخاب میکنید نیز بر قیمت نهایی اینکار تاثیر گذار می باشد.

مزایای شستشوی نما در قلهک

شستشوی نما در قلهک از مزایای بسیار زیادی برخوداراست. اگر دوست دارید با این مزایا آشنا شوید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

تمیزی نما با نماشویی راپل

انسان به صورت طبیعی و ذاتی تمیزی و نظافت را دوست دارد و هر چیزی که از این ویژگی برخوار باشد به چشم افراد زیبا دیده می شود. در رابطه با نمای ساختمان ها نیز بهتر است بدانید چون این قسمت از ساختمان به طور مستقیم در معرض آلودگی ها می باشد. اگر در فواصل زمانی کم شستشو داده نشود حتما به خاطر رسوب آلودگی ها برروی آن دچار مشکل خواهد شد. همچنین چون شستشوی نما باعث می شود که تمام آلودگی ها از بین بروند به طور ویژه ای باعث تمیزی یک نما میشود.

افزایش طول عمر نما

امروزه چون میزان آلودگی ها بسیار زیاد می باشد. بارش باران های اسیدی نیز افزایش یافته است. زیرا آلودگی هوا عامل اصلی بارش اینگونه از باران ها می باشد. اما بهتراست بدانید اگر آثار بارش های اسیدی برروی هر نوع از نما ماندگار شود حتما باعث تخریب بافت آن می شود.

به همین خاطر همیشه به افرادی که دارای ساختمان هستند توصیه می شود هرچند وقت یک بار نمای ساختمان خود را شستشو دهند تا اینگونه از مواد به طور کامل از روی آنها پاک شوند. همچنین شستشوی نما چون باعث میشود که نما از هر گونه آلودگی پاک شود به طور ویژه ای باعث افزایش طول عمر نما میشود.

افزایش زیبایی نما

تجمع آلودگی برروی هر چیزی باعث میشود که آن جلوه و زیبایی خود را از دست بدهد. به همین خاطر هرگاه آلودگی هوا برروی نمای ساختمان ها تجمع میکند. باعث میشود که نما به طور کامل زیبای، جلوه و حتی رنگ اصلی خود را نیز از دست بدهد.

بنابراین اگر دوست دارید ساختمانی با نمایی زیبا داشته باشید حتما اقدام به شستشوی آن بکنید. زیرا شستشوی نما باعث می شود هرگونه آلودگی با هر میزان از ضخامت به طور کلی از روی نما برداشته شود. که همین امرموجب افزایش میزان زیبای نماها می شود.

شستشوی نما با راپل در قلهک

راپل یکی از ابزاری می باشد که امروزه برای شستشوی نما بسیار از آن استفاده میکنند. زیرا با استفاده از این ابزار دیگر نیاز نیست افراد از ابزاری مانند داربست استفاده کنند که بسیار خطرناک می باشد و امکان سقوط از آن بالا می باشد.

همچنین استفاده از راپل برای تمیزی نما باعث می شود افرادی که کار نماشویی با راپل را انجام می هند به خوبی به تمام نقاط نما دسترسی داشته باشند و بتوانند هر گونه آلودگی که در هر نقطه از نما وجود دارد را تمیز کنند.

درواقع میتوان گفت بهترین روشی که امروزه میتوان از آن برای شستشوی نما در قلهک استفاده کرد راپل می باشد. راپل نوعی طناب می باشد که درگذشته برای صخره نوردی از آن استفاده می کردند. اما امروزه از آن برای انجام کارهای مختلف ساختمانی نیز استفاده می کنند.

معرفی انواع نما در قلهک

ساختمان هایی که در منطقه قلهک واقع شده اند دارای انواع مختلفی از نما می باشند که بهتر است با آنها آشنا شوید.

نماهای سنگی

استفاده از سنگ طبیعی برای نمای ساختمان ها در طول سالیان متمادی پیشرفت زیادی داشته است.  سنگ طبیعی یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین متریال هایی است که در نمای بیرونی ساختمان های قلهک استفاده می شود تا ظاهری جذاب به منازل بدهد. ویژگی های چنین نمایی شامل موارد زیر میشوند.

 • دارای استحکام و دوام بالایی است.
 • طول عمر بالایی دارد، به خصوص اگر با نرده های فولادی ضد زنگ ترکیب شود.
 • به راحتی در دسترس است.
 • دارای شکل رنگ و اندازه های متفاوتی می باشد.

نماهای سنگ مصنوعی

سنگ های مصنوعی برای جایگزینی سنگ های طبیعی تولید می شوند و در مقایسه با سنگ های طبیعی از مواد بتن سبک ساخته می شوند. اینگونه از نما ها در قلهک بسیار دیده میشوند.

 • قیمت  آن در مقایسه با سنگ های طبیعی بسیار پایین می باشد.
 • مقاومت خوبی در برابر گرما و رطوبت دارد.

نماهای بتنی

بتن ماده ای است که از چندین جزء با نسبت های دقیق مطالعه شده مانند خاک، ماسه، پودر سنگ و آب ساخته می شود. این یک اشتباه رایج است که برخی افراد اغلب از اصطلاحات سیمان و بتن برای یک محصول استفاده می کنند. زیرا سیمان در واقع یکی از اجزای بتن است. از این ماده امروزه  برای ساخت نمای ساختمان های متفاوتی در قلهک استفاده میشود و مزایای زیادی دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید.

 • این ماده در طول ساخت خود یک ماده بی ضرر برای محیط زیست در نظر گرفته می شود.
 • نماهای بتنی معمولا محکم، تمیز و بدون ترک می باشند.

نماهای سرامیکی

سرامیک به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد اخیراً در نماهای خارجی ساختمان ها در قلهک بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. اگر دوست دارید با ویژگی های سرامیک آشنا شوید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

 • یکی از مصالح تکمیل نما به حساب می آید که به راحتی نصب، استفاده و تمیز می شود.
 • تغییرات آب و هوایی، هوای سرد یا گرم را تحمل می کند.
 • اشکال و انواع متعددی دارد.
 • کم هزینه می باشد.

نماهای چوبی

چوب به عنوان یکی از مهم ترین منابع موجود در طبیعت در نظر گرفته می شود و به عنوان یک ماده آلی رطوبت سنجی، متخلخل و قابل قالب گیری شناخته می شود. نماهایی که از چوب ساخته میشوند دارای زیبایی بسیار زیادی هستند. به همین خاطر امروزه در سطح منطقه قلهک می توانید چنین نماهایی را به وفور مشاهده کنید. مزایای چنین نماهایی شامل موارد زیر میشوند.

 • شکل گیری اینگونه از نماها آسان است و به راحتی درست میشوند.
 • شکل شیک و لوکسی به ظاهر ساختمان میبخشند.
 • همچنین بهتر است بدانید چوب ظرفیت بالایی برای عایق حرارتی دارد.
 • استفاده از چوب برای نما لکه گیری و رنگ آمیزی نمای بیرونی را آسان می کند.

آیا نصب داربست برای شستشوی نما در منطقه قلهک کار درستی است؟

با اینکه استفاده از راپل برای شستشوی نما دارای مزایای بیشماری است. اما هنوز هم هستند افرادی که برای شستشوی نمای ساختمان خود استفاده از داربست را انتخاب می کنند.

به همین خاطر معمولا متن هایی با عنوان آیا نصب داربست برای شستشوی نما در منطقه قلهک کاردرستی است؟ بسیار در گوگل سرچ می شود. اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن جواب این سوال هستید.

باید بدانید که نصب داربست امروزه برای انجام کار نماشویی برای هیچ کدام از قسمت های شهر مناسب نمی باشد و بهتر است افرادی که چنین انتخابی را دارند در آن تجدید نظر بکنند.

 

کفسابی پلاس