• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

شستشوی نمای ساختمان در شهرک غرب و جنت آباد با【رضایت ۱۰۰%】✔️

یکی از مناطقی که افراد زیادی در آن ساکن می باشد شهرک غرب می باشد. همین امر موجب شده است در چنین منطقه ای واحد های مسکونی و تجاری زیادی وجود داشته باشد. همانگونه که می دانید در هر منطقه ای که تعداد واحد ها زیاد باشد تقاضا برای نماشویی با راپل نیز بیشتر می باشد. چنین موضوعی باعث شده است که تعداد متقاضیان شستشوی نما در شهرک غرب بسیار زیاد باشد.

شستشوی نما در شهرک غرب به یک کار ضروری برای صاحبان ساختمان ها تبدیل شده است. چون هوای تهران به شدت آلوده می باشد و می تواند در کمترین زمان ممکن باعث شود که نمای ساختمان ها در این منطقه آلوده شود.

هرگاه آلودگی هوا بر روی یک نما انباشته شود و در مدت زمان کمی آن نما شستشو داده نشود. نما آسیب می بیند و صاحب ساختمان مجبور می شود برای ترمیم آن هزینه زیادی را پرداخت کند. بنابراین اگر ساختمانی را در شهرک غرب دارید بهتر است نمای آن را هرچند وقت یک بار شستشو دهید تا آسیبی به آن وارد نشود.

قیمت شستشوی نما در شهرک غرب

بسیاری از افراد معمولا این سوال را می پرسند که اگر ما بخواهیم نمای ساختمان خود را که در شهرک غرب می باشد شستشو دهیم باید هزینه زیادی پرداخت کنیم؟ اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین چیزی درست نمی باشد. زیرا قیمت شستشوی نما به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان گفت صرفا منطقه ساختمان قیمت آن را تعیین میکند. به همین منظور ما در اینجا بعضی از مهم ترین این عوامل را برای شما بیان کرده ایم.

نوع نما برای نماشویی

نما ها امروزه دیگر مانند گذشته تنها از آجر ساخته نمی شوند. زیرا افراد بسیار تنوع طلب می باشند و دوست دارند که حتما نمای ساختمان های خود را با استفاده از مصالح ساختمانی مختلف به زیباترین شکل ممکن درست کنند . نما های آجری با این که زیبایی خاصی دارند ولی باب سلیقه همه افراد نمی باشند. بهتر است بدانید هر نوع نمایی برای شستشو نیاز به مواد شوینده خاصی دارد.

زیرا گاهی اوقات ممکن است استفاده از مواد شوینده نادرست نه تنها باعث تمیزی نما نشود بلکه باعث شود نما به طور کلی خراب شود و جلوه خود را از دست بدهد. به همین منظور افرادی که کار نماشویی را در شهرک غرب انجام میدهند باید برای هر نمایی از شیوه شستشو و مواد شوینده مناسب استفاده کنند. که همین امر موجب میشود و هر نوع از نمایی قیمت خاصی برای شستشو داشته باشد.

تعداد طبقات در شستشوی نما

اگر تعداد طبقات یک نما زیاد باشند ارتفاع آن به شدت زیاد می شود و همین امر موجب میشود که ریسک کار بالا برود. زیرا فردی که باید چنین نماهایی را شستشو دهد باید تا ارتفاع زیادی بالا برود که همین امر موجب افزایش استرس او می شود و ممکن است درصد سقوط او را نیز بیشتر کند.

بنابراین زمانی که شما صاحب یک ساختمان آپارتمانی با تعداد طبقات زیاد می باشید باید هزینه زیادی بابت شستشوی آن پرداخت کنید. زیرا فردی که میخواهد ساختمان شما را نماشویی کند مجبور می شود وقت، انرژی و مواد شوینده بسیار زیادی را صرف کند. به همین منظور همیشه تعداد طبقات یک ساختمان می تواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی چنین کاری داشته باشد.

متراژ نما در شستشوی ساختمان

در بسیاری از مواقع ساختار ساختمان ها به گونه ای می باشد که متراژ نمای آنها بسیار بالا می باشد. هرگاه متراژ نمای یک ساختمان زیاد باشد افراد مجبور می شوند برای شستشوی آن وقت زیادی بگذارند. زیرا وسیع بودن سطح نما باعث می شود که دسترسی به تمام نقاط آن سخت باشد. بنابراین می توان گفت متراژ نمای ساختمان شما همیشه تاثیر زیادی بر قیمت نهایی شستشوی آن دارد.

میزان آلودگی نما در شستشوی نما

گاهی اوقات بعضی از افراد متاسفانه به شستشوی نمای خود اهمیت نمی دهند. نمای ساختمان های چنین افرادی چون دیر به دیر شستشو داده می شوند آلودگی زیادی به خود جذب می کنند. هرگاه بر روی نمای یک ساختمان آلودگی زیادی تجمع کند باید برای شستشوی آن افراد وقت زیادی بگذارند و از شیوه های شستشو و مواد شوینده خاصی استفاده کنند که چنین مواردی باعث افزایش قیمت شستشوی نما میشوند.

بنابراین می توان گفت افرادی که دیر به دیر نمای ساختمان خود را شستشو میدهند هم باعث میشوند به نمای ساختمان خود آسیب وارد شود و هم مجبور به پرداخت هزینه بیشتری خواهند شد. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می دهیم اگر صاحب ساختمانی در شهرک غرب هستید حتما زود به زود نمای آن را شستشو دهید.

نوع آلودگی در نماشویی با راپل

نوع آلودگی که بر روی نمای یک ساختمان انباشته میشود همیشه تاثیر بسیار زیادی بر قیمت شستشوی آن دارد . زیرا معمولا نحوه شستشوی هر نوع آلودگی که بر روی نما ها وجود دارد متفاوت می باشد. به عنوان مثال: ساختمان هایی که در مناطق کویری واقع شده اند چون میزان زیادی از آلودگی که بر روی آنها انباشته می شود. گرد و خاک می باشد شستشوی آنها کار سختی نیست.

اما معمولا ساختمان هایی که در شهرهایی با میزان آلودگی زیادی واقع شده اند. چون بیشترین آلودگی که بر روی آنها انباشته می شود دود و باران های اسیدی است کار شستشوی آنها بسیار سخت می باشد. به همین منظور همیشه منطقه سکونت ساختمان و نوع آلودگی که بر روی آن انباشته می شود تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی چنین کاری دارد.

نماشویی با راپل در شهرک غرب

برای شستشوی نما در شهرک غرب امروزه دیگر خیلی کم از داربست استفاده می کنند. زیرا به خاطر جمعیت زیادی که در این منطقه ساکن می باشند بیشتر ساختمان ها به صورت آپارتمان هایی با ارتفاع سربه فلک کشیده می باشند.

برای شستشوی نمای ساختمان های مرتفع استفاده از داربست که دارای امنیت بسیار کمی می باشد کاری بسیار خطرناک به حساب می آید. به همین منظور نماشویی نما با راپل در شهرک غرب رونق بسیار زیادی دارد.

زیرا استفاده از راپل برای نماشویی امنیت بسیار بالایی دارد و افراد می توانند با استفاده از آن به مرتفع ترین نقاط هرنمایی دسترسی داشته باشند و به راحتی آنها را تمیزکنند .

بنابراین می توان گفت که بهترین انتخاب برای منطقه هایی که ساختمان های مرتفع زیادی در آنها واقع شده است استفاده از راپل می باشد. زیرا تنها با استفاده از راپل میتوان نمای چنین ساختمان هایی را به خوبی شستشو داد.

شستشوی نمای ساختمان در جنت آباد

در جنت آباد نیز مانند سایر نقاط دنیا شستشوی نما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. زیرا معمولا آلودگی بسیار زیادی بر روی نمای ساختمان هایی که در این منطقه واقع شده اند انباشته میشود. به همین خاطر افرادی که در جنت آباد زندگی میکنند و شغل آنها شستشوی نما می باشد بسیار وضعیت خوبی دارند . زیرا روزانه تعداد افراد زیادی با آنها برای کار شستشوی نما تماس می گیرند.

قیمت شستشوی نمای ساختمان در جنت آباد چقدر است؟

یکی از مهمترین مواردی که معمولا هنگام شستشوی نمای ساختمان افراد به آن فکر می کنند. قیمت انجام چنین کاری می باشد. به همین خاطر همیشه این عنوان که قیمت شستشوی نمای ساختمان در جنت آباد چقدر است؟

در گوگل سرچ می شود اگر شما نیز به دنبال یافتن پاسخ چنین سوالی هستید بهتر است بدانید به هیچ وجه نمی توان برای انجام چنین کاری یک قیمت واحد بیان کرد.

زیرا هر ساختمانی دارای شرایط و موقعیت خاصی می باشد . به همین خاطر نمی توان برای شستشوی نمای تمام ساختمان هایی که در جنت آباد هستند یک قیمت واحد را در نظر گرفت. اما به طور کلی قیمت شستشوی نما در این منطقه زیاد نمی باشد.

چه عواملی روی قیمت شستشوی نمای ساختمان در جنت آباد تاثیردارند؟

عوامل مختلفی هستند که برروی شستشوی نمای یک ساختمان در جنت آباد تاثیر می گذارند که بهتر است با آنها آشنا شوید.

روش شستشوی نما

از روش های بسیار زیادی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می شود. هر روش معمولا نیاز به وقت خاصی دارد و سختی های خود را نیز به همراه دارد. به همین خاطر روشی که شما برای شستشوی نمای ساختمان خود انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی بر میزان مبلغی دارد که شما باید در انتهای کار پرداخت کنید.

زیرا اگر شما برای شستشوی نمای ساختمان خود استفاده از از داربست را انتخاب کنید مجبور خواهید شد که حتما علاوه بر هزینه نماشویی هزینه نصب داربست را نیز پرداخت کنید. همچنین اگر انتخاب شما استفاده از بالابر برای نماشویی نیز باشد باید علاوه بر هزینه اصلی این کار هزینه اجاره بالابر را نیز پرداخت کنید .

اما این در حالی است که اگر شما برای نماشویی ساختمان خود از راپل استفاده کنید هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی کنید و تنها هزینه اصلی نماشویی را پرداخت خواهید کرد. بنابراین می توان گفت که اگر انتخاب شما برای نماشویی با راپل باشد میتوانید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید.

شرکت نماشویی

شرکت های نماشویی بسیار زیادی هستند که در سراسر تهران مشغول به کار می باشند. اما نمیتوان گفت که همه این شرکت ها افراد ماهری را در اختیار دارند و با بهترین قیمت ها چنین کاری را برای شما انجام می دهند.

زیرا بعضی از شرکت ها وجود دارند که نه تنها کار نماشویی را به خوبی انجام نمی دهند بلکه هزینه زیادی را نیز برای انجام کار ناقص خود از شما دریافت می کنند. به همین خاطر بهتر است بدانید قبل از انتخاب شرکت برای انجام این کار باید حتما ابتدا در مورد شرکت مورد نظر خود تحقیق کنید تا بتوانید شرکت مناسبی برای این کار انتخاب کنید. زیرا شرکت انتخابی شما تاثیر زیادی بر قیمت انجام چنین کاری دارد.

کفسابی پلاس