• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

کفسابی سنگ مرمریت مشکی با ابزار ساب پولیشر ترکیه

کفسابی سنگ مرمر دلایل مختلفی دارد. منظور از عملیات کفسابی سابیدن کفپوش های ساختمان پرداخت سنگ مرمر به دلایل مختلفی نیاز به ساب زدن دارد و باید تمیز شوند. یکی از اصلی ترین این دلایل زمانی که کارگران ساختمان در هنگام ساخت و ساز سیمان و سایر مصالح ساختمانی را روی سنگ مرمر بریزند و باعث لکه دار شدن سنگ مرمر گردد که باعث خواهد شد که سنگ های زیبایی خود را از دست بدهند.

به همین دلیل باید در اسرع وقت کفسابی سنگ صورت گیرد. بعد از گذشت زمان و استفاده نمودن از کفپوش های سنگی ممکن است که سنگفرش شما کدر و مات شود برای اینکه بتوانید زیبایی اولیه آن را بدست آورید بهتر است کفسابی سنگ مرمر انجام دهید.

نحوی کفسابی سنگ مرمر

برای کفسابی مرمر مراحل ذیل را باید انجام داد تا کفی صاف و براق شود.

 • در مرحله اول می بایست پستی و بلندی های سنگ های مرمر را که در مرحله اجرا تراز نشده اند، برطرف نمود. برای انجام این کار از صفحه های مختلف ساب زنی استفاده می شود. تعداد تکرار ساب زنی به عمق خراش بستگی دارد.
 • در مرحله دوم کفسابی پولیش کشیده می شود تا درزهای بسیار کوچک به جا مانده در مرحله قبلی را بپوشاند. بعد از انجام این مرحله پساب به جامانده را جمع آوری نمایید تا خشک نشود و به کف بچسبد.
 • در این مرحله دستگاه را بر روی کف می چرخانند و به صورت زیگزاگ حرکت می دهند. حرکت رفت و برگشت دستگاه باید همپوشانی داشته باشد. در ضمن دستگاه را نباید ثابت نگه داشت زیرا باعث ایجاد حفره در آن نقطه می شود.

قیمت کفسابی سنگ مرمر

قیمت سنگسابی مرمر بر اساس هر متر مربع است و بسته به پارامترهای مختلف قیمت آن متغیر است که به شرح عوامل موثر در قیمت کفسابی مرمر می پردازیم.

متراژ محیط

هر چه متراژ محیط بالاتر باشد کار برای کف ساب به صرفه تر است.

محل کفسابی سنگ مرمر

اگر محل کفسابی سنگ مرمر در داخل شهر باشد قیمت کف سابی پایین تر است و اگر در بیرون شهر باشد قیمت اندکی بالاتر است.

سابقه ساب خوردن سنگ مرمر

اگر سنگ قبلا ساب خورده باشد مسلما ایرادات کلی آن مانند ناهمواری و … رفع شده است بنابراین قیمت تمام شده در مرحله بعد پایینتر خواهد بود.

کفسابی پلاس