• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

کفسابی سنگ خوی با درزگیری با استادکار حرفه ای【رضایت ۱۰۰%】✔️

 سنگ مرمریت خوی دارای زمینه کرم و زیتونی است که امواج کرم زیتونی و گل یخی در آن دیده میشود. سورت های دیگر سنگ مرمریت خوی نیز همان ویژگی و خواص را دارند با این تفاوت که هر چه قدر تنوع کانی های تشکیل دهنده سنگ بیشتر باشه سنگ تنوع رنگ بیشتری خواهد داشت.

ویژگی های سنگ مرمریت خوی

وزن حجمی ۲/۷ یکی از بارز ترین خصوصیات سنگ خوی هست همینطور کامپکت بسیار بالا که باعث بی نیاز شدن این سنگ به رزین و اپوکسی جهت پرکردن خلل و فرج یا داران چسبندگی بیشتر به سنگ میباشد. در واقع استفاده از اپوکسی در این محصول ضرورتی ندارد و اگر استفاده بشود صرفا جهت شاینینگ بیشتر میباشد.

درصد سیلیس بالا یکی دیگر از خصوصیات خوب این سنگ است که خود باعث محکم بودن این مرمریت میباشد. طیف رنگی مرمریت های خوی از کرم تیره یا همان زیتونی تا کرم روشن هست که هر چه قدر تیره تر باشد سنگ محکمتر و مقاومتر خواهد بود سنگهای روشن تر درصد آهک بیشتری داشته ضعیفتر هستند.

مرمریت ابریشم خوی با رنگ پوست پیازی یکی از منحصر به فرد ترین مرمریت ها میباشد. همینطور مرمریت رزالیای خوی که زیبایی خاصی داشته و طرفداران بسیار بالایی در کشورهای حوزه خلیج فارس و چین و هند دارد.

نحوی کفسابی سنگ خوی

در فرآیند کفسابی با توجه به نوع سنگ از پدهای مخصوص که به ترتیب شماره استفاده می گردد . و بسته به نوع سنگ بین ۶ الی ۱۷ سری عملیات کفسابی و سنگ سابی انجام می شود.

و مواردی شامل اختلاف سطح ، پستی و بلندی ها ، مات شدن ، خوردگی ، ترک ها و …. را در مورد انواع سطوح سنگی شامل گرانیت ، مرمریت ، تراورتن ، هرسین ، گوهره ، دهبید ، سنگ های چینی ، لاشه سنگ و …. و سطوح بتنی و موزاییک را به نحو احسنت برطرف ساخته و زیبایی و براقیت چشمگیری روی سطح ایجاد می کند.

 سیاهی و چرک کمتری به خود بگیرد. کفسابی سنگ ها به دو روش سنتی و روش های نوین با دستگاه و تجهیزات پیشرفته انجام می گیرد. کفسابی درجه ۱ بندها با چسب بتن و سیمان سفید پر شده است. برای اطلاع از قیمت کفسابی میتوانید با کارشناسان فروش کفساب پلاس تماس بگیرید.

کفسابی پلاس