• ایمیل شرکت

  info@kafsabplus.com

 • ساعت کاری شرکت

  9 صبح تا 10 شب

 • تلفن شرکت

  09126119453

 • آدرس

  شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد

تماس با استادکار رادمهر

تماس با کفساب پلاس تماس با کفساب پلاس 

کفسابی سنگ تراورتن با【رضایت ۱۰۰%】✔️

سنگسابی سنگ تراورتن همانند دیگر سنگ هایی که برای انجام خدمات نام سنگ سابی بر روی آنها نهادینه شده است توسط متخصصان ما با دستگاه های مدرن و بروز و پیشرفته ای که وجود دارد انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات جهت بهبود وضعیت سطح سنگ ها انجا می گیرد. و همکاران ما سنگ ها را برای از بین بردن لکه ها و کثیفی هایی که در سطح و روی سنگ ها قرار دارند انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات جهت بهبود وضعیت سنگ ها انجام می شود.

سنگ تراورتن چیست ؟

همانطور که می دانید سنگ های تراورتن محصولات تزئینی می باشند و در همه نقطه از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد بعضا در محیط بیرونی ساختمان و در مواقعی در محیط درونی ساختمان کاربرد دارد. سنگ های تراورتن دارای مقاومت بالا در برابر آب و باران و برف و نور مستقیم آفتاب می باشند و سبب نمی شود که در برابر تغییر آب و هوایی دچار از بین رفتگی یا فرسودگی شوند.

کاربرد سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن با توجه به نوع مقاومت بالایی که دارند در خیلی از مکان ها مورد استفاده می شوند که می توان به : استخر ها ( هم کف استخر هم دیواره استخر می توان از سنگ تراورتن استفاده کرد) پاساژ ها (برای کف پاساژ ها ) مجتمع های تجاری و اداری ، ساختمان های شخصی و…

نحوه کفسابی سنگ تراورتن

برای سنگسابی سنگ تراورتن اگر بخواهیم سنگ را یک دست کنیم و حفره های آن را از بین ببریم سنگ تمام می شود و سنگی نمی ماند زیرا با هر بار یک دست کردن سنگ حفره های دیگری نمایان می شود و پیدا می شود به این دلیل برای کفسابی این نوع از سنگ، متخصصان این امر یا به اصطلاح ساب زن با استفاده از رزین سطح آن را یک دست میکنند. این ماده یکی از انواع رزین است که با گذشت زمان سفت تر و سخت تر می شود و بهترین عایق برای رطوبت است که این ویژگی امتیاز ویژه ای به این ماده برای استفاده آن در این کار محسوب می شود.

رزین ها از فرآورده های صنعتی و از زیر شاخه های پلمیر محسوب می شوند که کارخانه جات صنعتی به تولید آن با غلظت و ویژگی های مختلفی می پردازند.این نوع سنگ به شدت آب و رطوبت را جذب می کند بر خلاف رزین که عایق عالی در مقابل رطوبت است.

پس از جایگذاری و کار گذاشتن سنگ در محل مورد نظر یک دور کفسابی بر روی آن اعمال می شود تا یکسان و یکدست شود وپس از همسطح شدن آن، رزین را به آن تزریق می کنند تا هم حفره های آن پر شود و هم سطحی شیشه ای به وجود بیاید. و در آخر کفسابی این سطح در طی چند مرحله صورت می گیرد، تا عایق و مقاوم بودن سنگ و ضد رطوبت بودن رزین باعث شود تا این دو مکمل هم باشند و مناسب هر سطح و هر جایی باشند.

قیمت کفسابی سنگ تراورتن

قیمت کفسابی سنگ خوی بر اساس متر مربع و متراژ است. برای اطلاع از قیمت دقیق کفسابی سنگ تراورتن با کارشناسان فروش کفساب پلاس تماس بگیرید.

کفسابی پلاس